Skocz do zawartości

Chcialbym nabyc przewod hamulcowy stalowy..


Rekomendowane odpowiedzi

.. no i pierwsze podejscie jest takie sobie. Znalazlem produkcji LSL ale w Louisie - a wolalbym cos z PL. Na Allegro tylko jakies dedykowane pod konkretne maszyny (i bynajmniej nie dla Intrudera).. moze macie namiar na jakiegos ktosia, ktory dzierga takie przewody..? Chcialbym tez zamowic sobie nowy przewod do sprzegla, bo w starym ten drucik z oplotu wzial sie i w jednym miejscu zgniotl..

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to dzwonilem dzis do w/w firmy PTM, podali mi namiar na firmy z nimi wspolpracujace z Torunia, podjechalem i zamowilem przewod hamulcowy i 'sprzeglowy' (coby bylo jednakowo ;))

Za ten pierwszy zazyczyli sobie 182 zl, z chromowanymi koncowkami ;) Wiec cena calkiem znosna ;)

Ten drugi bodajze 160 zl, mimo ze jest go o polowe mniej :D

Byc moze juz w sobote zapoznam sie z jakoscia roboty, ale (jak zwykle) jestem dobrej mysli :D

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem ostatnio Goodridge, na przedni hamulec 135 cm w czarnej koszulce za 160 zł

No te moje to tez Goodridge, w przezroczystej koszulce, i chrom na koncowkach. 182 zl, bez chromu wlasnie 160 zl. I chyba dlugosc nie ma dla nich znaczenia, bo za 105 cm i za 55cm cena byla taka sama.

Wygladaja na dobrze wykonane ;)

.. tylko te cholerne napisy na koszulce, i niezbyt mozna je usunac :flesje:

A propos: moze ktos chce naklejki, bo tez byly w pudelku? :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientujecie sie jaki bylby koszt takiego zestawu goodridge do tego właśnie motocykla?

Z prawie 100% pewnoscia (biorac pod uwage dane z tego watku) mozna przyjac, ze zaplacisz 160 albo 182 zl za jeden przewod (i chyba niezaleznie od jego dlugosci ;))

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...