Skocz do zawartości

miał być rower górski...


szramer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w weekend stałem sie szczęśliwym właścicielem zx6r z 2004r, motocykl jest w stanie ponad idelanym , przebieg 2200mil , porysowana tylko jest prawa strona (gleba przy ok 20km/h) tak to jest w stanach ludzie qpuja scigi na pierwsze moto glebe zaliczaja i już nigdy na niego niewsiądą(i za prawie darmo oddają)

Osobiście motocykl bardziej mi przypasił niż 600rr,a że charakterystyka 600cc nieodpowiada mi w mieście będzie to moj "track bike" wszelkie informacje odnośnie patentów przeróbek tego modelu mile widziane

pare marnych fotek możecie obczaić na :

http://www.bikepics.com/members/szramer/04zx6r/

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehhe..no włąsnie..jaki rowerek ? :icon_mrgreen:

Ja njestem chory na cykloze...mam dwa rowery z czego jeden sam złożyłem..niesttey brakuje mi moto...ale moze uda sie prawko za rok...i wtedy...coś może..bo bardzo bym chciał ;)

 

Czyli jak moto z delikatnymi uszkodzeniami to tylko ze stanow?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie informacje odnośnie patentów przeróbek tego modelu mile widziane

Wydech puszczony gora i nic wiecej, najczesciej spotykane sa chyba Devile (dedykowane). Niebieski w rocznikach 03-04 jest najladniejszy. :biggrin: Chcialbym tak w przyszlosci kupowac sobie 636 jako jedynie track-bike. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wywal owiewki i używaj jako dirty-track bike... :icon_razz:

to sie nazywa "flat track" to będzie kolejny stopień w motocykliźmie jak sie dorobie smr 560 :notworthy: (sie tył posadzi i będzie gitara)

PGR- sprzęt nowy więc do katowania sie nadaje jak padnie to jeszcze pare padak jest w pod ręką :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiadasz ze kupiles maszyke a tor w ceie rowerka, to sie nazywa ameryka, garazyk tez niezle zaopatrzony, to gdzie trzymasz Mustaga GT pod chmorka.

www.sokolriders.com

--- jezdze bo lubie ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powiadasz ze kupiles maszyke a tor w ceie rowerka, to sie nazywa ameryka, garazyk tez niezle zaopatrzony, to gdzie trzymasz Mustaga GT pod chmorka.

tam gdzie Ty swego M-powera ;) a co do garażu to już nie mam miejsca na picie w nim :)

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend stałem sie szczęśliwym właścicielem zx6r z 2004r, motocykl jest w stanie ponad idelanym , przebieg 2200mil , porysowana tylko jest prawa strona (gleba przy ok 20km/h) tak to jest w stanach ludzie qpuja scigi na pierwsze moto glebe zaliczaja i już nigdy na niego niewsiądą(i za prawie darmo oddają)

Osobiście motocykl bardziej mi przypasił niż 600rr,a że charakterystyka 600cc nieodpowiada mi w mieście będzie to moj "track bike" wszelkie informacje odnośnie patentów przeróbek tego modelu mile widziane

pare marnych fotek możecie obczaić na :

http://www.bikepics.com/members/szramer/04zx6r/

 

 

 

Świetny "rowerek". PEwnie musi spoko na gumie latać :)

 

A co do Kawy, to ten model daje rade.

 

Szerokiej drogi.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...