Skocz do zawartości

Keeway Matrix,Hurricane,Flash,RY8,viva 125,F-act,Flash


kioRa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch kolegów ma Matrixe z czerwca 2006r. W tym momencie obaj mają 6000 z kawałeczkiem przejechane. Co mam Ci powiedzieć ;> Jeden ma spore przejścia z silnikiem, nawet spece z Yamahy nie wiedzą co z nim jest. Oba mają ten sam mankamet z zapłonem, nie chcą czesto palić itd.

Dalej plastiki - ich jakość jest mooocno słaba ( zeby nie napisać chu.steczkowa ). Przedni plastik w jednym w ogóle sie wyrobił z tego mocowania które wychodzi z główki ramy ze trzeba było frezować.

Dalej - kluczyk. Śmieszne to jest bo tam ten kluczyk wyskakuje po naciśnięciu guziczka, jak w Passacie. U oby to juz nie działa i kluczyk tak kijowato wystaje :biggrin:.

A i jeszcze gubi śrubki. I przekłądnia jest kiepska do polerki - dużo zalamań ( boże ile czasu nad tym straciłem ... ).

To z grubsza tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze można dodać odklejające się naklejki. Sąsiad ma hurricana i z większych awarii to spalił sprzęgło, dziura w baku, pęknięty tłok. Drobnych usterek nie wymieniam, bo bym cały wieczór pisał :crossy: Ogólnie nie warto się w to pchać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase jesli chodzi o nowke czyli okolo 5 tys. kupisz w nawet bardzo dobrym stanie biegowke enduraka albo sciga jak wolisz:)

 

Ja rwoniez niepolecam sie pchac w te scierwa 2 lata temu sasiad kupil 2 x serwis 300 zl. Teraz stoi i sie kurzy nic wieciej, teraz drugi sasiad kupil sobie niewiem co to jets nawet jakis chinol narazie szarzuje po podworku i do simka sie czepia, zoabczymy na koniec sezonu jak skuter padnie:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo bo ty tylko gs-y polecasz :icon_razz: Dobra a moze jakis uzytkownik sie odezwie :smile: czy nie ma tu takich ?

 

Jaki użytkownik? Ja ich widuje w pracy jak przyjezdzaja doserwisu, wiec nawet nic pisac nie muszą, misiu :D

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...