Skocz do zawartości

Aprilia MX tuning- wasza opinia


grey
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

 

Mam zamiar zrobić w aprili MX tuning silnika. Tunig obejmowałby WAŁ, KORBOWÓD, CYLINDER 80ccm i GAŹNIK. Co sądzicie o takim pomyśle?? Wiecie moze ile motor miałby wtedy mocy, jakie przyśpieszenie i v maks? Czekam na odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Siemka

 

Mam zamiar zrobić w aprili MX tuning silnika. Tunig obejmowałby WAŁ, KORBOWÓD, CYLINDER 80ccm i GAŹNIK. Co sądzicie o takim pomyśle?? Wiecie moze ile motor miałby wtedy mocy, jakie przyśpieszenie i v maks? Czekam na odpowiedzi

 

Siemka, moja opinia? Kup inny motocykl (motorower). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak: licz sie, ze wylozysz tak okolo 3500. Sprzet Cie bedzie bawil tydzien , gora 2 i Ci sie znudzi. Ja stuningowalem (bo nie mialem wyjscia) Pegaso 50. Te same czesci co MX. Ogolnie daje rade na kolo itd, ale cos za cos. Sprzeglo mi juz padlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Ale co miałoby mi dać kupno innego motoroweru? Osiągi były by bardzo zbliżone... a 125 na 50 odpada.

Po zmianie osiągów i pojemności motoroweru powyżej 45km/h i 50 ccm staje sie on motocyklem. Jeśli chcesz poprawić osiągi swojej Aprilli musisz posiadać motocyklowe prawo jazdy do poruszania się pojazdem po drogach publicznych. Pozostaje jeszcze kwestia przeróbek technicznych, po ich dokonaniu znacznie zmniejszy sie trwałość silnika (i nie tylko), wzrośnie awaryjność, więc dlatego proponuje zakup innego pojazdu o zadowalających osiągach. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Ale nie ma 50tki, która ma "zadowalające" osiągi :banghead:

Jak masz kasę to się w to baw.

 

Myśle, że 110-120 km/h jest do osiągnięcia :)

 

Przecież nie musi być to 50, myślę, że 125 zapewni wystarczające osiągi, a prawo jazdy i tak trzeba mieć na 125 i podrasowaną 50. Pozdrawiam

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie musi być to 50, myślę, że 125 zapewni wystarczające osiągi, a prawo jazdy i tak trzeba mieć na 125 i podrasowaną 50. Pozdrawiam

 

Powiedzmy że bezpieczniej ze względu na policje jest jeździć podrasowaną 50 niż 125/50 a do A1 brakuje mi jeszcze 2 lat więc na razie nie biore tego pod uwage. A jeżeli ktoś by chciał to itak sie przyczepi bo jak łatwo sie domyśleć aprilia jest odblokowana i niejedzie 45km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze duzo da, jak masz kase to przerabiaj!

 

Sprzet Cie bedzie bawil tydzien , gora 2 i Ci sie znudzi

heh sam se zaprzeczyles

w aukcji: "nie znudzi mu sie po pierwszym tygodniu."

Edytowane przez Jimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...