Skocz do zawartości

Nowe Urale


dobeck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm - ten watek robi sie ciekawy

- jezeli mlodzi ludzie chca dac za ruska ze stali gwozdziowej i plastiku - 10.000, to moze zmienie zawod i zajme sie sprzedaza?

 

Tylko jakbym cos takiego sprzedawal i wmawial biedakom ze to motocykl, to wtedy moglbym miec grzech i na pewno nie trafilbym do nieba......

 

sorry za cynizm, ale nie moge - Ludzie opamietajcie sie.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Tylko jakbym cos takiego sprzedawal i wmawial biedakom ze to motocykl ... Ludzie opamietajcie sie.!!!

 

Ty się opamiętaj. jeździłeś ruskiem? I co, nie jest to motocykl? Moim zdaniem jest "bardziej motocyklem" niż nowoczesne odkurzacze made in japan.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem co wiem i trochę nie na temat. Wróciłem parę dni temu zUkrainy gdzie rozmawiałem z gościem który jeździ Dnieprem i zna się na tych sprzętach. o ile wiem różnica polega głownie na miejscu produkcji i mało istotnych szczegółach i tak jest to gorsza wersja BMW z 1936 roku. Vlad Litwinow z Odessy zwiedzał w 97 roku fabrykę w Kijowie gdzie dłubią Dniepry, wyszedł z niej załamany i z przeświadczeniem że tylko wyprodukowane prze 1986 rokiem maszyny posiadają wartość użytkową, to co zrobiono potem to złom.

Istnieją dwie linie producyjne, na kraj i na export, na kraj czyli do sojuza robotnik ma zespawać 20 ram dziennie na export 5 ram, nie chodzi nawet o staranność wykonania tylko o wybrania z rur na ramę materiału o właściwej grubośc, nie pękniętych szwach i równej gróbości ścianek. Na export spawają na imortowanych elektrodach na kraj elektordy się palą ele nie spawają. W silniku kontrola jakości potrafiła znaleźć wiór metalowy o kilumetrowej długości, pety, śrubki, generalnie miska olejowa silnika traktowana była jako śmietniczka.

 

Zbycho

XJR 1300

Reszta później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...