Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, ja przesiadlem sie na XV1700 i probuje przyzwyczaic sie do oryginalnego wydechu choc chetnie zmienilbym na V&H ale pomimo tego co podpowiadaliscie o db kilerach poczekam az to uslysze na zywo. Jesli ktos ma taki patent zamontowany, to dajcie znac gdzie w okolicach Wawy moznaby uslyszec.

pozdrawiam

GR

 

Witajcie, ja przesiadlem sie na XV1700 i probuje przyzwyczaic sie do oryginalnego wydechu choc chetnie zmienilbym na V&H ale pomimo tego co podpowiadaliscie o db kilerach poczekam az to uslysze na zywo. Jesli ktos ma taki patent zamontowany, to dajcie znac gdzie w okolicach Wawy moznaby uslyszec.

pozdrawiam

GR

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa bestia...

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witaj Leonstar,

 

Jak widzisz jednak pozostalem przy europejskiej ofercie ale nadal wierny motocyklom Star. Moj nowy Warrior po power comanderze ma 100 konikow i jak narazie nie wyobrazam sobie ujarzmiac mocniejszej maszyny. Zreszta nie chodzi tu o start z pod swiatel (choc daje to tez satysfakcje) ale o komfort prowadzenia na trasie. Te dodatkowe kucyki znacznie poprawiaja reakcje na wkrecenie manetki.. A co z kolegami po wymianie wydechu z doodatkowym tlumikiem, wkladem?

Edytowane przez green_rider_2007

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie apropos czy trzeba przeprowadzać ponowną regulacje gażników albo inaczej zapytam , co jest niezbędne zmnienić w motocyklu w przypadku gdy montuję do niego puste wydechy mam na myśli wydechy COBRA SPEEDSTER LONGS a motocykl Wild Star 1600 z roku 2002 .

Albo może nie trzeba nic zmieniać w silnku tylko jeżdzić po zamontowaniu, jak to jest ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć green, jak tam tekstylia wyrwane z UC? Z USA coś przypłyneło czy nie? :bigrazz:

 

Witaj Leonstar,

Dziękuję Ci za pomoc, towar odebrałem ale koszty odprawy + transport - kosmos, nie opłaca się tego robić taką drogą. Dlatego zdecydowałem się na zakup Warriora w Europie. Przeglądałem oferty importerów polskich ale te ściągane przez nich z USA były powypadkowe mimo, że twierdzili inaczej, to łatwo się domyślić jeśli motocykl ma wymieniony wydech i np. filtr powietrza, a ten sam handlarz na alegro sprzedaje uszkodzone części... jakie? oczywiście wydech i obudowę filtra powietrza. Prosty wniosek, że motocykl był po szlifie, a po wymianie części wystarczyło go polakierować.... takim, to sposobem pozostałem na naszym kontynencie aczkolwiek nadal choruję na Ridera i jeśli kupię w stanach, to nowy z salonu. Tymczasem poszukam tam kogoś, kto będzie mi wysyłał ciuchy w zwykłych paczkach, pocztą, ale najpierw ponoszę te, na których nasz kraj zdarł ze mnie, żeby mnie oduczyć uczciwości.

 

Pozdrawiam

green_roder_2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie apropos czy trzeba przeprowadzać ponowną regulacje gażników albo inaczej zapytam , co jest niezbędne zmnienić w motocyklu w przypadku gdy montuję do niego puste wydechy mam na myśli wydechy COBRA SPEEDSTER LONGS a motocykl Wild Star 1600 z roku 2002 .

Albo może nie trzeba nic zmieniać w silnku tylko jeżdzić po zamontowaniu, jak to jest ???

 

Z doświadczenia powiem że lepiej jest zrobić regulację. Ja wymieniłem cały zestaw filtra, dysze i zmieniłem iglice. Motorek pracuje równiej, nie ma przepałów itd. Oczywiście sa szkoły załóż i jedź, ale wsłuchaj się w silnik, sam ci powie co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Pilnie szukam informacji na temat akcesoryjnego wydechu do wildka który jest dopuszczony do ruchu w Europie . Czy ktoś zna bliżej temat ?,firmy produkujace takowe "cudo" ?może ktos z grona jeżdzi na takim bez przeszkud , już niemal nabyłem cobry lecz cuż mi z fajnego brzmienia jak nie ma na nich magicznej literki E ,pomużcie proszę mi cos znaleść bo orginałki mnie dobijają

Pozdrawiam

DAREK Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Pilnie szukam informacji na temat akcesoryjnego wydechu do wildka który jest dopuszczony do ruchu w Europie . Czy ktoś zna bliżej temat ?,firmy produkujace takowe "cudo" ?może ktos z grona jeżdzi na takim bez przeszkud , już niemal nabyłem cobry lecz cuż mi z fajnego brzmienia jak nie ma na nich magicznej literki E ,pomużcie proszę mi cos znaleść bo orginałki mnie dobijają

Pozdrawiam

DAREK Z

Wypruj oryginały - jest wtedy całkiem przyzwoite, mocno basowe brzmienie.

Pozdr. Piter

Edytowane przez bodman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I będziesz miał magiczną literkę "E" na tłumiku.A jesli nie to musisz szukać w serwisie .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie pytałem przynajmniej w gorzowie - nic nie wiedzą

orginałów nie ruszę bo i dzwiek mi się niepodoba ( odsłuchałem na żywo)no i mam już doswiadczenie z dragstarem że to nietędy droga.

 

PARĘ przyjemnych dzwieków ,niekróe są exsra ,szkode że bez "e":

 

http://www.dragstars.net/starbiker_org/viewforum.php?f=6

 

pozdrawiam i szukam dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydechy z literką "E" poszukaj w niemieckich sklepach,lub na http://www.ebay.de/

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...