Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szyba nie musi być oryginalna byle była montowana w fabryczne punkty,a nie np do kierownicy.

Jeżeli chodzi o deflektory od Andrzeja S. to powiedział mi ,że jego wyrób nie będzie pasował do mojej szyby i ja nie chciałem się z nim kłócić przyjąłem tę wersję z pokorą. Zresztą mówił też coś o wycofaniu ich z oferty ale jak piszesz o montowaniu w fabryczne punkty to już nie wiem co mam o tym sądzić tym bardziej ,że mocowania mojej szyby mają otwory do jeszcze jednego motocykla [chyba Drag Star] więc tych otworów tam jest nieco więcej niż w standardzie.

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat Twoja maszynka chodzi jak marzenie,wczoraj słuchałem po wymianie i regulacjach.Mozesz śmigać spokojnie.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat Twoja maszynka chodzi jak marzenie,wczoraj słuchałem po wymianie i regulacjach.Mozesz śmigać spokojnie.Pozdrawiam

 

Szczepionka pomogła?

Prałacie będziesz na Bemowie?

Nagraj proszę dźwięk jeśli możesz i podeślij

Jestem STRASZNIE ciekawy jak brzmi z nowymi kasatorami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prałat jeszcze nie słuchał swej maszynki i nie wie co i jak .A my się wybieramy jak co roku na Jasną Górę.Ale z tego co ja słuchałem to szczepionka;nawe kasatory;pomogła.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroka na 120cm, a co z linkami to szczerze powiedziawszy nie wiem bo ja jej nie zmieniałem. Wydaje mi się, że linki od gazu i hamulca są oryginalne bo są puszczone przed lagami , a kable zmienione ponieważ idą po długości steru i oryginalne by nie wystarczyły.

 

Pozdro. Piter

 

Hmm. 1,2 m zagla wiec napewno linki sa inne. Dajesz rade na maks skrecie obie manetki trzymac? No ja az tak szalec nie chce bo rece mam dlugie ale nie jak orangutan.:( Mniej wiecej metrowa kiera mi wystarczy (taka mialem przy mojej Hondzie i bylo ok przy skrecaniu itp.) bo z tego co gdzies tam wyczytalem to oryginalna ma ponad 80 cm wiec nie za duzo.

 

Co do tematu opon to Dunlopy sa twardymi oponami ale daja rade. Ja mialem tylko dunlopy przy Hondzie i nie narzekalem. Podobno Metzeler sa lepsze ale nigdy osobiscie ich nie przetestowalem.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 1,2 m zagla wiec napewno linki sa inne. Dajesz rade na maks skrecie obie manetki trzymac? No ja az tak szalec nie chce bo rece mam dlugie ale nie jak orangutan.:biggrin: Mniej wiecej metrowa kiera mi wystarczy (taka mialem przy mojej Hondzie i bylo ok przy skrecaniu itp.) bo z tego co gdzies tam wyczytalem to oryginalna ma ponad 80 cm wiec nie za duzo.

 

Co do tematu opon to Dunlopy sa twardymi oponami ale daja rade. Ja mialem tylko dunlopy przy Hondzie i nie narzekalem. Podobno Metzeler sa lepsze ale nigdy osobiscie ich nie przetestowalem.

Pozdrawiam.

 

 

Ja mam ster LSL 1m

i jest na oryginalnych linkach i kablach, tyle że nie ma zaczepów na przewody i się radośnie majtają

Co do opon to latałem na Dunlop’ach, Michelin’ach, Metzeler’ach i Maxxis’ach (dużo tych „ach”)

Dunlop’y 404 - są dość twarde i przez to troszkę śliskie – ale generalnie miałem neutralne odczucia

Michelin’y Commandery - miałem ostatnio u siebie i są tania i śliskie na mokrym ale na suchym są super

Metzeler,y Maratony - są dość trwałe i zupełnie o nich zapomniałem (jak zarobię to sobie takie kupie)

Maxxisy - są BARDZO tanie i cały czas miałem świadomość że wydałem za mało kasy ( tył skończył się po 8 000 (bez palenia)

Były to różne motocykle ale bieżniki miały takie same ( tylko indeksy nośności i rozmiary były inne

 

A tak z innej beczki to wszystkich Bemowiczów zapraszam na wizję lokalną pod autobus krwiodawstwa – ja tam będę :o)

 

Pozdro

Krzysiek

Megula Czarnula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. 1,2 m zagla wiec napewno linki sa inne. Dajesz rade na maks skrecie obie manetki trzymac? No ja az tak szalec nie chce bo rece mam dlugie ale nie jak orangutan.:bigrazz: Mniej wiecej metrowa kiera mi wystarczy (taka mialem przy mojej Hondzie i bylo ok przy skrecaniu itp.) bo z tego co gdzies tam wyczytalem to oryginalna ma ponad 80 cm wiec nie za duzo.

 

Co do tematu opon to Dunlopy sa twardymi oponami ale daja rade. Ja mialem tylko dunlopy przy Hondzie i nie narzekalem. Podobno Metzeler sa lepsze ale nigdy osobiscie ich nie przetestowalem.

Pozdrawiam.

Tak, daje rade bez problemu, a do wielkich nie należe.(176cm)

Jak chcesz sie po przymierzać to będę w Częstochowie w weekend więc nie ma problemu.

 

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja do CZW mam z rodzinnego domu okolo 50 km wiec zadna odleglosc tyle, ze ja uziemiony orzel jestem bo moj motocykl nadal plynie (przynajmniej taka mam nadzieje).:bigrazz:

Postaram sie mimo wszystko do CZW podjechac i Cie odnalesc. Twoj sprzet rzuca sie w oczy wiec problemu nie powinno byc (chociaz kto wie - przy tej ilosci motocykli i ludzi).

Dzieki za propozycje.

Pozdrawiam.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda dopisze to wielu z nas się spotka na Jasnej Górze.Do zobaczenia.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa z Prudnika jedzie już w sobotę,poznasz nas po naszywkach OTM PRUDNIK.Pozdrawiam

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...