Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AŻ MI LŻEJ NA DUSZY

Witam cała brać motocyklową

To mi włąśnie było potrzebne ,aż sie miło czyta

dzięki za tak szybką i liczna reakcje

MOTOR to piekny i tyle teraz czuje że nim pojeżdżę, pozmieniam co nieco ,napewno wydech ,jest dużo na ten temat na forum

wiec głpich pytań nie bede zadawał by niezaśmiecać zbytnio tresci i fajnych opowieści(aż mi sie rymło) :smile: jednak jak cos niebede dokładnie wiedział napiszę na pw . A skoro już jestem przy tym temacie to powiedzcie macie jakieś doświadczenia z wydechem za granicą ?niebardzo wiem czy jeżdzić na orginałach czy prubować na głośniejszych? niechciał bym by mnie gdzies na trasie zawrucono a co najgorsze moto wrzucono na lawete, jak macie jakies doswiadczenia to sie podzielcie

jeszcze raz serdeczne dzięki

pozdro

ps.

Krzyś mam nadzieje że niezaspałeś do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzyś mam nadzieje że niezaspałeś do roboty

 

Spoko nie zaspałem :o)

Na prośbę kolegi Kolanka który uraczył mnie swoją wizytą zarzucam linka do filmików kolesia z Road Star Clinic na temat znęcania się nad seryjnymi wydechami

Abstrahuję od polemiki czy to dobry pomysł czy też zły

 

http://pl.youtube.com/watch?v=g6mOt2OMTjk

http://pl.youtube.com/watch?v=hZB9UgTZYrw

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Megi 1.6 (Już lekko zakurzona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie zaspałem :o)

Na prośbę kolegi Kolanka który uraczył mnie swoją wizytą zarzucam linka do filmików kolesia z Road Star Clinic na temat znęcania się nad seryjnymi wydechami

Abstrahuję od polemiki czy to dobry pomysł czy też zły

 

http://pl.youtube.com/watch?v=g6mOt2OMTjk

http://pl.youtube.com/watch?v=hZB9UgTZYrw

 

Pozdrowienia

Krzysiek

Megi 1.6 (Już lekko zakurzona)

 

 

Dzięki! Zaraz po powrocie do domu przerzuciłem całego YouTube i zanlazłem nie tylko to. Oj nasłuchałem się wydechów, co jeden to lepszy :)

 

pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

na coś takiego się natknąłem dzisiaj http://www.cruisercustomizing.com/detail.c...id_name=fitment

"chłodnica oleju" do Wild /Road i Warrior, słyszeliście o tym wcześniej, jakieś opinie,

Upload może ty coś znalazłeś w związku z tym gadżetem?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka,

 

tak mi się wydaje również, tak z ciekawości wrzuciłem ten link, aczkolwiek widzę, że sporo osób w HD lub w HD-hybrydach i wytworach tzw. customizingu takie chłodnice montuje.

 

pozdrawiam,

Edytowane przez SławekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompka,

 

tak mi się wydaje również, tak z ciekawości wrzuciłem ten link, aczkolwiek widzę, że sporo osób w HD lub w HD-hybrydach i wytworach tzw. customizingu takie chłodnice montuje.

 

pozdrawiam,

 

Jak widać ludziska kupują też "odstraszacze zwierząt" :icon_rolleyes: Silnik XV 1600 jest zaprojektowany do chłodzenia powietrzem w klimatach dużo cieplejszych niż u nas i przewidziano też że motocykl będize stał w korku, że będize +40C że stanoleju będize niższy niż maksimum itp. itd.

 

Harley to inny temat ale też specjaliści odradzają montowanie chłodnicy bez termostatu (przynajmniej do XL, TC i Evo) . Z termostatem owszem napewno poprawi zywotnosć silnika :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Temat nam spada więc może podniesiemy troszkę nasze notowania w plebiscycie

Ile Waldków i Radków może przyjechać na otwarcie na Bemowie (lub gdziekolwiek indziej)

A jeśli nie Bemowo to może ustalimy gdzie i kiedy będzie największe skupienie naszych kruszynek.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megi 1,6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy tam z naszych zaglądają tu więc szybciej się umówimy na spotkanie forumowe.Bemowo odpada bo ważniejsza jest Jasna Góra.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy tam z naszych zaglądają tu więc szybciej się umówimy na spotkanie forumowe.Bemowo odpada bo ważniejsza jest Jasna Góra.

Spoko, to załóżcie oddzielny temat w tym dziale, a potem, jak zdobędzie popularność, zostanie przeniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, to załóżcie oddzielny temat w tym dziale, a potem, jak zdobędzie popularność, zostanie przeniesiony.

 

Wybacz Prałacie za pogwałcenie forumowego prawa

Jeśli jednak zapytam o to gdzie Wild Road Star Company sie wybiera będę wiedział kto z nas co ma w grafiku to będzie mi łatwiej się dostosować

To mam nadzieję że będzie OK

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megi 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kranik ma pozycje rezerwy jak w większości moto,kontrolka wskazuje niski stan paliwa w zbiorniku i nic więcej.Warto jeżdzić z kranikiem w pozycji otwartej a w razie braku paliwa przełączyć na rezerwę.Mi lampka zaświeca się po przejechaniu ok 200mil i wtedy tankuję .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...