Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ano mam problem, teraz to nawet nie ja a chłopaki z serwisu... Za to jakie później będa mieli doświadczenie jak rozwikłają ta zagadkę :biggrin:

 

Boję się tylko że te doświadczenie zdobędą twoim kosztem czego ci absolutnie nie życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili, ponoć Wildek wróciłdo życia...

Czekam jeszcze na info ile mnie to będzie kosten i odbieram sprzeta. Czy naprawili okaże się szybko, dwa trzy dni. Jak rano znów zaczną mi się takie objawy będę reklamował. (oby nie) :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boję się tylko że te doświadczenie zdobędą twoim kosztem czego ci absolutnie nie życzę.

 

Po 16 latach działalności i 11 latach doświadczeń przy silnikach o doświadczenie nie ma obaw w razie czego za królika może robić moja Megula, ale dzięki za troskę

 

Pozdrowisko

Krzysiek

XV MDC Megula Czarnula - hałasująca nico ciszej

 

 

P.S.

A mówiłem że gaźnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili, ponoć Wildek wróciłdo życia...

Czekam jeszcze na info ile mnie to będzie kosten i odbieram sprzeta. Czy naprawili okaże się szybko, dwa trzy dni. Jak rano znów zaczną mi się takie objawy będę reklamował. (oby nie) :cool:

...aaaaa - to normalka ,ponoć każdemu przed śmiercią robi się lepiej :icon_mrgreen: A tak na poważnie ,-widzę że goście szukają trochę "w ciemno" ,oby tym razem właściwie trafili :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek napisz konkretnie co było nie tak w gaźniku.Bo rozumiem że Ty tego sprzęta reanimowałeś.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 16 latach działalności i 11 latach doświadczeń przy silnikach o doświadczenie nie ma obaw w razie czego za królika może robić moja Megula, ale dzięki za troskę

 

Pozdrowisko

Krzysiek

XV MDC Megula Czarnula - hałasująca nico ciszej

P.S.

A mówiłem że gaźnik...

Jutro rano pewnie się okaże, oby to było tylko to....

Przed Częstochową tez wszystko wróciło do normy a ptem znów zaczeła zdychać...

smutno mi bez niej i tak jakoś pusto..... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ja robiłem Wykrzyknikową bo mam za mało doświadczenia

Strasznie mnie wnerwia jak ktoś imputuje jakieś dyrdymały a sam nie ma pojęcia...

Otóż wyjaśniam dla tych co nie "kaman"

Praca mechanika polega na doświadczeniu i umiejętnościach

W naszym pięknym kraju dopiero w tym roku rusza pierwsza klasa o profilu "Mechanik Motocyklowy" i piekielnie żałuję że nie mam możliwości cofnięcia czasu

Jeśli ktokolwiek myśli że istnieje w Polsce człowiek który znałby odpowiedź na wszystkie mechaniczne zagadki samego tylko Wild Stara bądź Road stara to żyje w błędzie.

 

Wykrzyknikowa jest po małych przejściach i po konkretnym dłubaniu ( kręciła się do 7000 ) nie rozbieraliśmy jej głębiej ale jeśli nie ma mocniejszych zaworów już dawno powinna skonać przy takim kręceniu.

Poza modułem nie widać ingerencji w podzespoły bez rozkręcania ale uważam że jest dość mocno zmodyfikowana

 

Wykrzyknik nie jest najbogatszym człowiekiem świata i staramy się nie wrzucać go na spore wydatki

Aby tego uniknąć serwis pracuje nad tym pojazdem w czasie który zarezerwowany jest głównie dla samych mechaników ( nie powiem że po godzinach i hobbystycznie - choć ja byłbym na to gotów)

 

A jak myślicie czy w każdym warsztacie czekają cewki i moduł do Wild Stara?

Jak myślicie skąd się wzięły?

A ustawiania gaźnika - czy wszyscy mają pełen komplet dysz

 

Znam 3 mechaników którym powierzył bym swoją Megulę i jeden z nich pracuje nad Wykrzyknikową

Panowie są na tyle mocni w temacie że 2 ma własne firmy i jakbyście chcieli przerabiać swoje sprzęty to u jednego z tych panów możecie założyć sprężarkę (Właśnie zakłądają do Gutka - no joke)

 

Nasz serwis traktuje Wild/Road Starowców przyjaźnie z kilku powodów

Chłopaki lubią swoją pracę a silnik Wilda daje sporą satysfakcję

Mają doświadczenie w tym temacie (jeśli nie wierzycie to możecie podziwiać Megulę)

Użytkownicy najczęściej są mocno związani emocjonalnie z rumakami i nie oszczędzają na materiałach (codzienni widuję klientów którzy kupują najtańszy olej i klocki mówiąc że stracili kupę pieniędzy na motocyklu i nie będą inwestować po czym odjeżdżają furami ze złotymi felgami)

Ja uważam się za pasjonata ( inni widzą we mnie wariata) i staram się robić krecią robotę by Wild maniacy mieli swoje miejsce.

 

O Wykrzyknikową oraz pozostałe bliskie memu sercu maszyny dbam bardziej niż o własną (sorry Meg)

 

Wybaczcie ... uniosłem się

 

Pozdrawiam

Krzysiek

M 16

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 8 rano siedze w robocie i zastanawiam sie kiedy będę mógł do chłopaków zadzwonić czy już coś wiadomo. Dzisiaj nie męczyłęm ich od rana, pyknąłem koło 13...

Dwa dni temu przesiedziałem z nimi w warsztacie pół dnia przy mojej krówce.

Mam pewna zasadę, (która raz złamałem) ale to ze względu na pośpiech i brak czasu. Nie oddaję swoich samochodów, motorów do żadnych warsztatów o ile moge sam coś naprawić, wymienić... Jeśli już musze to do ludzi, którym mogę zaufać.

O Ekipie z Moto Stylu nasłuchałem się róznych opinii. Miałem jakiś tam pogląd, że od roku ponad robię co jakiś czas u nich zakupy wiem co mogło być prawdą a co nie...

Ja tam swoją krówkę uwielbiam i nigdy więcej ( po za tym jednym nieszczęsnym Wałem Międzyszyńskim) nikomu nie dam do dłubania o ile nie będe miał do człowieka zaufania.

Teraz zmykam do domu bo ileż można pracować :banghead:

Krzysiu Megula Ci wybaczy, jak byś ją zostawiłu mnie tez dbał bym bardziej niż o swoją. Normalna sprawa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 16 latach działalności i 11 latach doświadczeń przy silnikach o doświadczenie nie ma obaw w razie czego za królika może robić moja Megula, ale dzięki za troskę

 

Pozdrowisko

Krzysiek

XV MDC Megula Czarnula - hałasująca nico ciszej

P.S.

A mówiłem że gaźnik...

 

Upload - a gdzie masz warsztat? Bo w sierpniu wybieram się na mini-trip po EUropie (praga-wieden-balaton) i chciałbym oddać moto w dobre ręce do przejrzenia wcześniej

 

 

pozdr

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upload - a gdzie masz warsztat? Bo w sierpniu wybieram się na mini-trip po EUropie (praga-wieden-balaton) i chciałbym oddać moto w dobre ręce do przejrzenia wcześniej

pozdr

B.

nie chcę robić reklamy

poszło PW

 

Zrobię reklamę jak krecia robota wypali

 

Pozdro

K

Megusia 1600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 16 latach działalności i 11 latach doświadczeń przy silnikach o doświadczenie nie ma obaw w razie czego za królika może robić moja Megula, ale dzięki za troskę

 

Pozdrowisko

Krzysiek

XV MDC Megula Czarnula - hałasująca nico ciszej

P.S.

A mówiłem że gaźnik...

 

Przepraszam najmocniej nie wiedziałem że to tak wygląda,wykrzyknik się troszkę żalił więc to była taka forma pocieszenia.

A tutaj widzę że możemy mu tylko pozazdrościć że tacy ludzie zajmują się jego "królewną" ,niestety do warszawy mam 400km a tak przydałaby się mojemu regulacja gaźnika.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...