Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

było ponad 120mph.

 

Czyli ponad 190 km/h .....

Czy Ty masz zdjety kaganiec na moto ?

Ja swoim 170 km/h i wszystkie pieniadze .... odcina i koniec :evil:

 

I pytanko .... czy koledzy Wild Starowcy wybieraja sie moze do Czestochowy ??

Moze bysmy sie spotkali w okolicy ? Nie koniecznie pchajac sie do samego miasta i na msze oraz parade ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ponad 190 km/h .....

Czy Ty masz zdjety kaganiec na moto ?

Ja swoim 170 km/h i wszystkie pieniadze .... odcina i koniec :evil:

 

I pytanko .... czy koledzy Wild Starowcy wybieraja sie moze do Czestochowy ??

Moze bysmy sie spotkali w okolicy ? Nie koniecznie pchajac sie do samego miasta i na msze oraz parade ?

 

 

Plan mam żeby jechac ale czy sie uda niewiem 2 maja sie żenię więc mogę nie dać rady :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój zaczął mi parchać, strzelać w wydechy masakra, nie dało się nim jechać :-( Poszedł wczorej pod nóż... odebrałem z serwisu i jak na razie jest ok. Pośmigam wieczorem i zobacze czy wyleczony :-)

Można wiedzieć, gdzie Kolega go oddał i co było robione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddałem na Wał międzyszyński firma Mitmad czy jakoś tak.. Wymienione miałme świeczki, wyczyszczony filtr i wyergulowany gaźnik.

Wczoraj przejchełąme nim raptem dwa trzy kilometry do domu ale różnica była . Pośmigam dzisiaj i zobacze czy objaw zniknał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I pytanko .... czy koledzy Wild Starowcy wybieraja sie moze do Czestochowy ??

Moze bysmy sie spotkali w okolicy ? Nie koniecznie pchajac sie do samego miasta i na msze oraz parade ?

 

 

Jeżeli mogę się już nazywać "kolegą Wild Starowcem" :biggrin: to napiszę, że mnie w Częstochowie nie będzie. Spędzam ten weekend w Kletnie z przyjaciółmi z www.virago.com.pl i w niedzielę to mi się autopilot na domowy rosół załączy :biggrin:

 

 

A przy okazji mam pytanie. Czytam ten wątek od początku i jestem "już" na 60 stronie, ale odpowiedzi jeszcze nie znalazłem. Nie mam oryginalnego zestawu kluczy więc nie wiem czy macie jakieś specjalne klucze do świec? Są tak poupychane, że żadnym moim nie mogę ich odkręcić, a nie chcę baku ściągać.

Edytowane przez Marek73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy okazji mam pytanie. Czytam ten wątek od początku i jestem "już" na 60 stronie, ale odpowiedzi jeszcze nie znalazłem. Nie mam oryginalnego zestawu kluczy więc nie wiem czy macie jakieś specjalne klucze do świec? Są tak poupychane, że żadnym moim nie mogę ich odkręcić, a nie chcę baku ściągać.

Jak Ty chcesz wykręcić świece bez zdejmowania baku :icon_question: :icon_eek: Dostaniesz się najwyżej do tych zewnętrznych :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostać się dostanie ale z wykręceniem będzie problem :-) Bak niestety trzeba zdjac ale roboty z tym wiele miec nie bedziesz. Odpinasz wężyk paliwowy, zdejmujes zsiodło, odkręcasz trzy śrubki konsoli odpinasz z niej dwie kostki. Potem wężyk pod konsol, jedna śruba pod zbiornikiem i jedna kostka i zdejmujesz :-) dostep do świec wtedy będzie cacy :-)

 

Ze względu na to że śmigam do domku i nie będe miał pewnie w tym czasie netu wszystkim odwiedzającym ten watek zdrowych wesołych :-)

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odemnie dwie sprawy;żeby swiece wymienić musisz bak zdjąć,nie ma innej opcji.Do Częstochowy jeżdżę co roku więc i w tym roku raczej bedę,no chyba że pojedziemy na Kongres.Na paradę nie jeżdżę wolę połażić po błoniach i moto pooglądać.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kochani za odpowiedzi. Pytanie może faktycznie było laickie, ale w moich dotychczasowych motocyklach cała operacja wykręcenia świec ograniczała się do zdjęcia fajek :-)

Ale skoro trzeba zdjąć bak, a motocykl odpala i jeździ jak należy to chyba przeprowadzę to dopiero jesienią, późną jesienią :-). No chyba, że zacznie być kapryśny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Częstochowy jeżdżę co roku więc i w tym roku raczej bedę,no chyba że pojedziemy na Kongres.

 

Bo tak sobie pomyslalem coby sie spotkac gdzies w sobote, poznac i pogadac :flesje:

Ja juz bede w sobote rano w Poraju kolo Czestochowy a w niedziele z ekipa warszawska wracal do domu :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza ekipa jedzie w niedzielę,więc do 13.30 będę na błoniach.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich! pytanie dośc istotne bo i zwiazane z bezpieczenstwem! miałem przypadek że po inntensywnm hamowaniu tzn. duza czestotliwosc wciskania pedału hamulca tylnego koła hamulec przestał zupełnie działać! zupełnie nic! pedał "pusty" hamowania zero! nadmienie że płyn hamulcowy jest w odpowiedniej ilosci. Po minucie wszystko wruciło do normy! jestem przerażony . proszę o rade , moze jakies wskazówki i z góry dziekuje!

 

Ponadto szukam porządnej obejmy na gmol, moze ktos z Was nabywał cos takiego ? bedę wdzieczny za link! bo szukam szukam i chyba szukać nie umiem albo szczęscia nie mam

pozdro , i przyczepnosci

Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...