Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się piszę na to spotkanie, pooglądam, posłucham, bo nie jestem zadowolony z osiągów mojego V-Stara i planuję zmianę. Myślałem o Road Starze ale jeśli Royal wygląda jak V2 i ma ładny gang to ... .

 

Co powiecie na podziemny parking przy Arkadii - przynajmniej pogoda nas nie zaskoczy ( w trakcie spotkania)

No i ta akustyka!!

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę będzie spory ruch i będzie głośno nawet bez naszych wyprutych lub nie wydechów. no chyba ze spotkamy sie w arkadii a potem ruszymy na rekonesans w bardziej ustronne miejsce

?

 

tak pytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niedzielę będzie spory ruch i będzie głośno nawet bez naszych wyprutych lub nie wydechów. no chyba ze spotkamy sie w arkadii a potem ruszymy na rekonesans w bardziej ustronne miejsce

?

 

tak pytam...

 

 

Może być Arkadia, tylko ustalić teraz dokładny czas ( no i która niedziela )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szlachta 16 to akurat jest SOBOTA

i myślałem o terminie porannym (przed ludzkim spędem czyli przed 12:00) i ewentualnym wylotem w traskę

lub wieczornym (po zachodzie słońca) i zakończyć zlocik bez wycieczek

Ponieważ mnie zdarza się pracować w łyckend to rozumiem tych którzy mogą tylko wieczorem

Zatem oddaję sprawę pod głosowanie

Rano czy wieczorem?

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel z RR ma jakoweś problemy z Wild Starem - silnik spoko, igiełka pod względem odgłosów. Natomiast narzeka na moc - słaby coś, nie chce się wkręcać, pali ok.10. Przy zejściu z obrotów tak jakoś dziwnie z wydechów furczy, jakby powietrze zasysał. Ja stawiam na wydech, bo to jakaś wydumka "no name", do tego z końcówkami skierowanymi ku dołowi. Odkurzacz na drodze, a jeśli rzeczywiście zasysa, to (pół żartem pół serio) pewnie wciąga kurz do środka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tą sobotę rano jest Czarny Marsz a wieczorem wolę grila i browarek, proponuję niedzielę

 

EEE.... A czasem nie mówisz o 26 maja?

Bo ja chciałbym się spotkać z Wami 16 czerwca, (ale jeśli lepsza jest niedziela) 17 czerwca to nie widzę przeszkód

 

A co do spalania i mulenia RR to ja stawiam na gaźnik.

A te wydechy mają jakąś wkładkę, bo na pustych spokojnie silniczek żwawo ciągnie

Napisz więcej szczegółów

Jak wyglądają świece?

Czy obciążony silnik nie ciągnie czy na luzie się wkręca?

Bo jeśli tak to może być filtr powietrza.

 

Pozdro

Krzysiek

Magistrala 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zadałem pytanie na forum ogólnym w temacie zmianie opony z 150 na 160. Opinie były różne, znajomi twierdzili że taka zmiana nic nie powinna pogorszyć.

Wczoraj oponę zmieniłem w serwisie na 160. Dziś przejechałem się po autostradzie i jakie było moje zdziwienie gdy motocykl na maxa osiągnął 160/km/h. Wcześniej przed zmianą wyciskałem z niego 185 km/h. Jesatem wściekły :banghead: Na dodatek przy max prędkości odczuwałem lekkie szarpanie motocykla. O co chodzi?

Chyba zrobiłem sobie lekkie kuku na własne żądanie :banghead:

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zadałem pytanie na forum ogólnym w temacie zmianie opony z 150 na 160. Opinie były różne, znajomi twierdzili że taka zmiana nic nie powinna pogorszyć.

Wczoraj oponę zmieniłem w serwisie na 160. Dziś przejechałem się po autostradzie i jakie było moje zdziwienie gdy motocykl na maxa osiągnął 160/km/h. Wcześniej przed zmianą wyciskałem z niego 185 km/h. Jesatem wściekły :banghead: Na dodatek przy max prędkości odczuwałem lekkie szarpanie motocykla. O co chodzi?

Chyba zrobiłem sobie lekkie kuku na własne żądanie :banghead:

Radek

A dobrze ustawili pas napędowy? To szarpanie raczej od opony nie pochodzi. Aż taki spadek Vmax? dziwne... Głupie pytanie - ciśnienie sprawdzaleś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... potrzebuję Waszej porady...

 

Zastanawiam się nad zakupem Wildka... w zasadzie szukam oferty... znalazłem w Poznaniu coś takiego:

http://www.allegro.pl/item195284077__yamah...600_2001r_.html

 

Czy ktoś z szanownych kolegów widział ten egzemplarz?

 

Za wszelkie info będę wdzięczny :banghead:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobrze ustawili pas napędowy? To szarpanie raczej od opony nie pochodzi. Aż taki spadek Vmax? dziwne... Głupie pytanie - ciśnienie sprawdzaleś?

 

Jutro dzwonię do serwisu, zapytam o pas i ciśnienie.... dzięki.

Ale jestem wsciekły !!!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dzwonię do serwisu, zapytam o pas i ciśnienie.... dzięki.

Ale jestem wsciekły !!!!!! :banghead:

Gdybyś założył laczka 200, to rozumiem, ale centa szerszego? Kumple założyli i żadnego spadku v nie zaobserwowali. Ciśnienie sprawdź sobie sam - minimum 2. Pas też możesz sam - przy nacisku nie powinien schować się poza okienkiem (najprostsza metoda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... potrzebuję Waszej porady...

 

Zastanawiam się nad zakupem Wildka... w zasadzie szukam oferty... znalazłem w Poznaniu coś takiego:

http://www.allegro.pl/item195284077__yamah...600_2001r_.html

 

Czy ktoś z szanownych kolegów widział ten egzemplarz?

 

Za wszelkie info będę wdzięczny :banghead:

 

Pozdrawiam

 

Moim zdaniem cena nie jest atrakcyjna. Mało dodatków, brak podanego przebiegu. Motocykl po liczniku mozna stwierdzić że jest sprowadzany z USA (mile). Ogólny wygląd bardzo dobry. Ja bym szukał dalej. Za tą ceną możesz trafić bardziej ubrany egzemlparz. A takie podstawowe dodatki jak gmole, oparcie pasażera, szyba spokojnie powinny być już w egzemplarzy z tą ceną...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...