Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nie, nie z tym.

Ale wczoraj ogladalem Wildka z allegro i przy okazji koles powiedzial ze ma opony z bialym paskiem za 300 zlotych sztuka :eek:

Jakas firma na S, ale nie pamietam :banghead:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kobiecie jakieś hobby znaleźć :-) albo daj jej szprychę i niech poleruje :-) hihihihi :-)

Majkel wszedłem sobie na fotki Twojej Yamszaki w takim samym lakierku moja była :-)

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel wszedłem sobie na fotki Twojej Yamszaki w takim samym lakierku moja była :-)

 

A teraz co zes z niej zrobil ??? :eek:

Kolejny co przemalowywuje ??

Maciek to walnal aerograf a Ty ?

Ja na razie cierpie na przewlekly brak kasy i nic nie robie z wildkiem :banghead:

Oszczedzam na wache coby chociaz posmigac na niej :crossy: i spotkac sie z ziomalami na :flesje:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie w czarnym macie z białymi pasami. Po dwa na błotnikach, niesymetrycznie. Oba po prawej stronie Jeden cienki drugi szerszy. Na zbiorniku pasy będa w poprzek. Wczoraj skończyłem obklejanie po malowaniu na biało. Jutro będzie malowana na czarno :-)

Też kasy zero ale jakoś ten kolor mi się z takimi dziadkami kojazył ( bez obrazy dla nikogo) :-)

Poprzednią też przemalowałem, jakos tak mam że musze cos pozmieniać: -)

Jak skończe malowanko to podjadę sie pochwalić :-) Daleko w końcu nie mam :-)

Edytowane przez wykrzyknik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wielu z Was jest w posiadaniu podobnych produktów ale może zechcecie wyrazić swą opinię na temat tego podnośnika. Nie znam tej firmy i nie wiem ile warte są jej produkty. :notworthy: Przyznam ,iż cena jest kusząca. http://moto.allegro.pl/item576416419_podno...er_polecam.html

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) może zechcecie wyrazić swą opinię na temat tego podnośnika (...)

 

 

Mam i jest OK. Co prawda pod mojego RS'a mieści się na styk, a nawet trzeba trochę siły, ale wystarczy najechać tyłem na n.p. deskę i już nie trzeba się mocować. Generalnie nie ma problemu żeby samemu postawić moto na podnośnik i samemu opuścić. Aczkolwiek lepiej mieć asystenta/tkę. Wszelkie prace przy moto nabierają innego wymiaru. Nie wyobrażam sobie teraz czyszczenia szprych i obręczy bez podnośnika. Zabezpieczenie na wypadek rozszczelnienia jest i działa dobrze - próbowałem opuścić motocykl z zapiętym zabezpieczeniem i zatrzymało się jak należy. A cena jak najbardziej OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki podnośnik mam już dwa lata.Oprócz czyszczenia i serwisowania to służy również do zimowania moto.Ale cena nie jest atrakcyjna.W Makro można kupić prawie stówę taniej.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem swoj podnosnik w makro za jakies 220 pln. Ta sama konstrukcja, z pasami innymi bzdetami, austryjackiej produkcji. Moto cala zime na nim stoi. Teraz po obnizeniu nie miesci sie pod rame ale wystarcza 2 dechy i po sprawie. Warto zainwestowac.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 marca robimy rajd do DD na Kolo.

Zbiorka na Pl. Teatralnym i moze wtedy jak juz pomalujesz ??

 

co jak gdzie kiedy? chętni się dołącze - gdzie można znaleźć szczegóły?

Tylko wildki czy inne armatury również mile widziane?

 

 

A tak z innej beczki - gdzie mogę zrobić tanio i szybko przegląd okresowy z wbiciem do dowodu (zależy mi tylko na pieczątce bo techniczny dokładny już zrobiłem na Połczyńskiej)??

Najlepiej w okolicach Jelonek....

 

pzodrawiam

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 28 nie ma bata żebym się wyrobił :-(

Laczki dzisiaj już na motorku wyglądają genialnie :-) Od lakiernika graty odbiorę jak dobrze pujdzie w piątek. W sobotę przegląd a w przyszłym tygodniu rejestracja :-( Więc nawet jak bym nie wiem jak się starała to nie dam rady :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam szanowne grono,

mam taki problemik, zamontowałem sobie nową kierownicę LSL 10 i kiedy chciałem skręcić wszystko do kupy okazało się, że nie ma otworu do zamontowania rolgazu. Pytanie czy z moją kierą jest coś nie tak, czy trzeba wiercić w niej otwór. wiem, że wielu z Was korzysta z tej kierownicy więc jak powinno być?? :crossy:

 

Edytowane przez kolanko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie otworek wywiercić lub nadlew z rolgazu usunąć.Ja mam usunięty i nie ma żadnego problemu.Kierownice aftermarketowe nie mają otworków.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...