Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zdazylem obnizyc tyl. Sprezyna twardsza i regulowane tzw. dogbones zalozone. Cos pieknego.:)

Moto siedzi nisko jak kwoka na jajkach...:)

 

No i nie bedziesz sie bal smigac po polskich drogach ze Ci tyl bedzie dobijal ???

 

Podeślij proszę listę pozostałości do RS.

 

wejdz sobie na ebay.com i wpisz Road Star i Ci wyjdzie kilka tysiecy czesci do niego :buttrock: :clap: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz sobie na ebay.com i wpisz Road Star i Ci wyjdzie kilka tysiecy czesci do niego :buttrock: :clap: :crossy:

 

Tyle to ja wiem, ale mi chodzi o te rzeczy, które kolega ma na stanie. A katalogów z gadżetami do RS-ów to mam kilka, w tym Kuryakyna "tysz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie bedziesz sie bal smigac po polskich drogach ze Ci tyl bedzie dobijal ???

 

 

Po to wlasnie twarda sprezyna i mozliwosc regulacji. Totalnego lowridera z niego nie zrobie bo bym nawet z podworka nie wyjechal ale te pare cm do dolu nie powinno robic tak duzej roznicy. Plan jest 4 cm z przodu i 4 z tylu aby poziom zachowac. Poza tym ja lekki jestem wiec bardziej sie boje o swoj kregoslup przy twardej sprezynie niz o dobijanie.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie bedziesz sie bal smigac po polskich drogach ze Ci tyl bedzie dobijal ???

 

Sorry - cos mi komp swiruje.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ........... po warunkiem ze cos ma bo nie napisal ze leza mu jeszcze jakies graty :buttrock:

Tylko ze sciagal tego sporo kiedys ......

 

Ale pisał właśnie - jak rozmawialiśmy o spacerówkach. Inaczej bym głowy nie zawracał :)

 

A tak przy okazji - macie patent na doczyszczenie osłon przewodów elektrycznych idących przy kierownicy? U mnie były kiedyś srebrne, ale teraz dostały rudawego nalotu i w domu nie znalazłem chemii, która by temu dała radę. Największy nalot usunąłem mechanicznie (skrobanie cutterem), ale kolor nadal pozostał. Zawiodły wszelkie środki do czyszczenia deski rozdzielczej, gumy, plastiku itp.

Edytowane przez orange rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalot można usunąć rozpuszczalnikiem NITRO,

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to wlasnie twarda sprezyna i mozliwosc regulacji.

 

Czyli robisz taki patent ze nie trzeba klasc sie pod motocyklem aby zmienic twardosc sprezyny ???

Jak to zrobiles ???

Bo mnie sie nawet nie chce kombinowac jak zobaczylem ze tam ledwie miejsce jest aby klucz wlozyc :banghead:

Nawet nie wiem jak mam to poustawiane :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie bede to owijal oplotem.. wyglada koszmarnie - chociaz u mnie tylko - zmatowialo - chyba od czyszczenia chemia wlasnie. . Idzie na to czarny siateczkowy oplot..

 

Właśnie - oplot. Tylko te które znalazłem przypominają niskiej jakości wąż prysznicowy. Możesz podrzucić fotkę bąć link do sprzedawcy Twoich oplotów?

 

Seboka - kurde, człowiek kombinuje jak koń pod górę, a tu najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy - dzięki, spróbuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli robisz taki patent ze nie trzeba klasc sie pod motocyklem aby zmienic twardosc sprezyny ???

Jak to zrobiles ???

Bo mnie sie nawet nie chce kombinowac jak zobaczylem ze tam ledwie miejsce jest aby klucz wlozyc :banghead:

Nawet nie wiem jak mam to poustawiane :icon_mrgreen:

 

E no - tak latwo to nie ma. Tak to tylko przy Air Ride. :)

Zeby wyregulowac twardosc sprezyny badz tez obnizyc moto trzeba gimnastyki - lezenie pod moto badz konkretny podnosnik. :)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz ....

To ja myslalem ze robisz sobie takie cudo co jest w niektorych turystykach ze wystaje Ci galka i sobie nia krecisz ustawiajac twardosc sprezyny :icon_mrgreen:

Wejsc pod motur i regulowac to kazdy głupi potrafi :icon_razz: :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzisz ....

To ja myslalem ze robisz sobie takie cudo co jest w niektorych turystykach ze wystaje Ci galka i sobie nia krecisz ustawiajac twardosc sprezyny :icon_mrgreen:

Wejsc pod motur i regulowac to kazdy głupi potrafi :icon_razz: :bigrazz:

Taa. Marzenia.

Tak jak napisalem - mozna wykartkowac ponad 1000 usd na airride i wtedy mozesz sobie nawet pilotem ustawiac wysokosc zawieszenia a na parkingu wszystkim szczeki opadna jak zobacza ze Twoj blotnik praktycznie ziemi dotyka. Nawet latynosi byliby pod wrazeniem lowridera.:) Niestety droga zabawa i ma swoje minusy dlatego moj zestaw srubek pomimo gimnastyki da sie przezyc.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego:

http://www.loudspeakershop.eu/oslona-kablo...osCsid=2bf9abbd

 

:)

 

 

Właśnie - oplot. Tylko te które znalazłem przypominają niskiej jakości wąż prysznicowy. Możesz podrzucić fotkę bąć link do sprzedawcy Twoich oplotów?

 

Seboka - kurde, człowiek kombinuje jak koń pod górę, a tu najprostsze rozwiązania nie przychodzą do głowy - dzięki, spróbuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...