Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie mówie że światło jest białe :D

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam

Megula poskładana i odpalona jak na razie same plusy jeśli chodzi o dźwięk ale dopiero po dłuższej przejażdżce będę mógł powiedzieć coś więcej.

Silnik nie stał się bezgłośny w końcu pojemność i rozrząd robią swoje ale jest ciszej

Pozdrawiam

Krzysiek

Megula 1,6 Reaktywacja

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję udanej reaktywacji.Majkel xenona możesz sobie sam założyć to żaden problem.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel xenona możesz sobie sam założyć to żaden problem.

 

No i pewnie bede wiedzial gdzie te kabelki i pudelka podlaczyc i schowac :banghead:

 

dopiero po dłuższej przejażdżce będę mógł powiedzieć coś więcej.

 

Pogoda jak na razie jest kiepska i zapowiadaja jeszcze snieg i mroz, ale jak sie tylko ociepli :buttrock:

Gdzies smigniemy i zobaczymy jak chodzi :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem to u siebie przed wyjazdem na Grecję, zmiana w moim odczuciu korzystna. Natomiast szukam bardziej progresywnej sprężyny na tył, czy ktoś coś wie na ten temat pomijam wymianę całego amora od Barona trochę za drogo.

 

Ja kupilem w Baronie sama sprazyne. Jeszcze nie zalozona ale to tylko kwestia czasu (wszystko na raz a nie po kawalaku). Czy bedzie lepiej - nie wiem. Ja ja potrzebuje z powodu obnizenia moto a nie stricte utwardzenia - ja waze tyle co dobrze wypasiony komar.:) Sprezyna okolo 80 usd z tego co pamietam. Mozna tez w niemczech poszukac ale zapewne taniej nie bedzie.

 

No i pewnie bede wiedzial gdzie te kabelki i pudelka podlaczyc i schowac :banghead:

 

Pogoda jak na razie jest kiepska i zapowiadaja jeszcze snieg i mroz, ale jak sie tylko ociepli :buttrock:

Gdzies smigniemy i zobaczymy jak chodzi :crossy:

 

Majkel to jest tak rozrysowane, ze dziecko to podlaczy - wpinasz tylko kostki. Czy warto - nie jestem tak do konca pewien. Te chinskie wynalazki roznie swieca i czasem szybko koncza zywot.

Mi sie zachcialo do merca (xenony w oryginale) zarniki 6000K i klne na jasne. Wymienilem Philipsy na "no name" i swiatlo gorsze - wrecz szarawe a wiec poza wygladem tylko stracilem. Nigdy wiecej.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy żarnik xenonowy musi się rozświecić ok 40 do 80 godzin aby mieć jasność odpowiednią.Oryginalne xenony mają temp 4300 więc tego się trzeba trzymać.I wyższa temp.światła to jest ono bardziej niebieskie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy nowy żarnik xenonowy musi się rozświecić ok 40 do 80 godzin aby mieć jasność odpowiednią.Oryginalne xenony mają temp 4300 więc tego się trzeba trzymać.I wyższa temp.światła to jest ono bardziej niebieskie.

 

To ja wiem ale one zaczynaja ludzko swiecic pod koniec 300 km trasy a jak jest szarowka to tak jak bym wcale swiatel nie mial. Wniosek - wracam do oryginalow tylko szkoda mi utopionych 2 stow.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chinskie wynalazki roznie swieca i czasem szybko koncza zywot.

 

Jakie chinskie ?? :eek:

Wyraznie masz napisane made in japan chyba ze ..... monotowane w chinach :icon_mrgreen:

Czyli co ? Porazka ?

Lepiej wstawic jakas zarowke Philipsa albo innego gdzie jest napisane +70% swiatla ?

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko opisuje moje doswiadczenia z oryginalnym zestawem xenonow w moim mercu ale innymi zarnikami ("zarowkami"). Calkiem mozliwe, ze podpinajac taki zamienny zestawik w zamian za zarowke H4 odczuje sie roznice na plus. Podejrzewam ze nawet na pewno bo przeciez zwykla H7 daje duzo wiecej swiatla niz H4 wiec co dopiero xenon. Kumpel przy Walcu musial lampe naprawiac po takim zabiegu bo mu xenon zjaral odblysnik (nie wiem co dokladnie bylo powodem ale lustro poszlo sie...).

Co do tych japonskich produktow - ja na moich zarnikach d2r 6000K nigdzie nie doszukalem sie producenta a gwarancja dawana byla przez sprzedajacego i zaby bylo jasne nie rzucilem sie na najtansze ale na takie 100 pln za sztuke czyli niewiele taniej od philipsow czy osram.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kupiłem xenona do motocykla i jestem zadowolony, jest znaczna różnica na plus, światło jest jasne i intensywne, kolor biały. Słyszałem właśnie że wpadające w błękit dają gorsze światło.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na allegro, tego zestawu nie widze teraz ale to było rok temu

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...