Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PS majkel> Podłączanie zapaliczki zajęło mi 10minut (akumulator-zapaliczka plus do plusa minus do masy i zostawisz pod siedzeniem bo po cholere taki badziewie na widoku :wink:

 

Czyli samemu trzeba sobie poprowadzic "nowe" kabelki od aku do zapalniczki :clap:

Dzieki bardzo :lalag:

Oczywiscie pusciles prad przez jakis bezpiecznik, tak ? :eek:

Wczoraj u siebie w garazu widzialem jak gosciu ma podciagniete to gniazdo az do kierownicy i tam przymocowane :eek:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiscie pusciles prad przez jakis bezpiecznik, tak ? :eek:

 

Bez bezpiecznika przejeździłem "kupe" kilometrów w deszczu, słońcu i mgle - nic się nie działo.

Choć obudowę na bezpiecznik (do kupienia za 1zł) mam na półce - nie zamontowałem jej do dziś.

 

 

Wczoraj u siebie w garazu widzialem jak gosciu ma podciagniete to gniazdo az do kierownicy i tam przymocowane :eek:

Jak tylko Ci potrzebne możesz to gniazdo zamontować na kasku :wink: Mi to przeszkadzać nie będzie :bigrazz:

 

 

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy jest ktoś zainteresowany zakupem tego :

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Parts-Acces...%3A1|240%3A1318

 

Jeżeli tak to proszę o wiadomość na PW.Zamawiałem takie nakładki dla kumpli i gość w stanach kupił o dwa komplety więcej. Pozdrawiam!

Edytowane przez SOKO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos to nie, ale ..... moze ktos ma:

1. chromowane nakladki na koncowki blotnikow, przod i tyl :buttrock:

2. reling na tylni blotnik :buttrock: ( tylko nie ten z dojczlandii za 160 euro :banghead: )

3. chyba to sie nazywa deflektor, takie chromowane duze cus pod szyba :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos to nie, ale ..... moze ktos ma:

1. chromowane nakladki na koncowki blotnikow, przod i tyl :buttrock:

2. reling na tylni blotnik :buttrock: ( tylko nie ten z dojczlandii za 160 euro :banghead: )

3. chyba to sie nazywa deflektor, takie chromowane duze cus pod szyba :buttrock:

 

 

Na Allegro po wpisaniuWild Star p[oszukaj chyba na 3-4 stronie -tam nakladki Ktos chce sprzedac :buttrock:

 

A skad takie cus ??? :eek:

 

Foty to moze nia, ale opisze to co mam przed oczami :icon_mrgreen:

Gniazdo zapalniczki z ktorego na koncu wychodzi kabelek.

Ten z kolei jest zakonczony, taka jakby plastikowa szybkozlaczka w ktorej sa dwa otworki na kabelki. Pewnie + i -.

Tylko teraz pytanie .... czy fabryka przewidziala mozliwosc takiego podpiecia zapalniczki i wyprowadzila gdzies dwa luzne kable ? :eek:

W opisie byl rysunek i pisalo ze to sie podlacza POD siedzeniem kierowcy, tylko .... do czego ?

Czy mam sobie sam zrobic mini "instalacje", czyli poprowadzic od aku, poprzez bezpiecznik przewody i je wpiac w to "urzadzenie: ? Cholera, czort wie .....

 

A ja tak zrobilem i jest O.K. Nie bylo mnie dlugo na Forum i widze "ze powrociles do kraju wszelakiej rozkoszy"

a na dodatek blisko od mojego garazu Moze wymiana doswiadczen przy "piwku"

pozdr. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo

link

Zwróć uwagę ,że przednia nakładka kosztuje 73euro plus przesyłka.Można czasem nakładki kupić na motobazarze używane po okazyjnej cenie,ale do tego trzeba mieć szczęście.Na ostatnim Motobazarze we Wrocławiu kolega kupił tylne używane okucie za 120pln.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro po wpisaniuWild Star p[oszukaj chyba na 3-4 stronie -tam nakladki Ktos chce sprzedac :buttrock:

 

Ten "ktoś" sprzedaje okucia dolne błotników w cenie 700zł metalowe lub 530zł plastikowe, dla mnie jest to kwota zaporowa za kawałek plastiku :wink:

 

Pozdr. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten "ktoś" sprzedaje okucia dolne błotników w cenie 700zł metalowe lub 530zł plastikowe, dla mnie jest to kwota zaporowa za kawałek plastiku :wink:

 

Pozdr. Piter

 

Tez przed chwila dostalem od niego wiadomosc o cenie okucia dolu przedniego blotnika (350 metal i 270 plastik ) - "toż to rozbój w biały dzień ! ! ! ! ! "

A deflektor to chyba raczej t.z wiatrołap mocowany na lagach -zdjecie na moim : www.bikepics.com/48georg

na Drag Starze i na Wildku

pozdr. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety te nakladki sa drogie. Ja zamawialem razem z moto bo wiedzialem, ze to nie tania zabawa.

Mozna sprobowac na hamerykanskich stronkach z dodatkami do moto - powinno byc troche taniej co nie znaczy, ze tanio.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez przed chwila dostalem od niego wiadomosc o cenie okucia dolu przedniego blotnika (350 metal i 270 plastik ) - "toż to rozbój w biały dzień ! ! ! ! ! "

A deflektor to chyba raczej t.z wiatrołap mocowany na lagach -zdjecie na moim : www.bikepics.com/48georg

na Drag Starze i na Wildku

pozdr. :buttrock:

 

Powitac prawie "ziomala" zza Wisly :buttrock: :crossy:

Zadalem to pytanie do osob ktore te rzeczy maja badz maja znajmych ktorzy to maja do sprzedania :icon_mrgreen: :flesje:

Znalazlem na ebayu w USA te nakladki metalowe przod i tyl za 65 $ + przesylka, wiec chyba nie za drogo :lalag:

Niestety, tylni reling to tylko link do niemcowni od pitera, ale dla mnie za drogo :lapad:

W USA czesciami do Wildka handluje koles co ma kontakt przez polskiego Skypa, wiec .... chyba Polak, co ? :eek:

Znalazlem u niego dekiel na zbiorniczek do plynu hamulcowego z grawerka " free spirit " :buttrock:

A deflektory, czyli "wiatrolap" to ma tatatkis u siebie, ale to taki jakis maly kawalek metalu jest, myslalem ze to wieksze jest i chroni nogi.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deflektory robił niedawno Sentocom,ale podobno zaprzestał produkcji.Jego były wąskie.Oryginalne są szersze,mogą być przeżroczyste lub metalowe.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam nakładek na błotniki, więc jak by się kroiło zamówienie ze stanów to wchodził bym w to.

 

 

No to ja też. I deflektory przy okazji. :biggrin:

 

 

DO SIEGO ROKU !!! :flesje:

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie tak z tymi deflektorami nie rozpedzal. Wiem, ze majac oryginalny gmol z yamahy deflektory nie beda pasowaly (no chyba, ze do jazdy na wprost...). Upewnijcie sie czy jak zalozy sie to ustrojstwo to czy jeszcze moto da sie skrecic. Na roadstar clinic wymyslali patenty na sprezynach coby moto nie mialo srednicy zawracania jak kombajn (no i nikt nie chce miec chromowanych bzdurek podrapanych czy pogietych prawda).

Pzdr.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...