Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam ciekawych gmoli do mojego wildka , na allegro jest tylko jeden . :evil:

 

polecam higway hawk, są skuteczne a zarazem delikatne, widać motocykl z gmolem a nie gmola z motocyklem. można pooglądać na stronie producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podałem już ten link ale coś przepadł mój post :O więc jeszcze raz http://www.motoakcesoria.riders.pl/home.htm :icon_biggrin:

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie witam wszystkich posiadaczy i pasjonatow zacnych sprzetow.Jestem posiadaczem ROAD STARA 1,6 od marca tego roku,przejechalem prawie 12 tys mil z czego wiekszosc wraz z malzonka i po kraju.Jezdze na oleju Castrol pelny syntetyk, w sezonie trzy wymiany i chalasy sa w normie,najmniej je slychac na pustym wydechu.Motur przyplynal ze Stanow w wersji ekonomicznej tzn. golas mial tylko chper charger i puste koncowki wydechu,wiec powoli go ubieram.Pali ok 5 litrow i bez szyby na pustym wydechu ale z dwoma osobami i z bagarzem potrafi zamknac licznik.Wszelkie prace przy nim robie sam.Poszukuje zestawu do przerobki tylnego kola tzn.felga z Drag Stara 1,1 i krotsze szprychy.Pozdrawiam wszystkich i aby do wiosny.Piter

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za laickie pytanie ale w czym lepsze są felgi od drag stara?

 

Witam

Felga od Draga ma 4” szerokości na 15” średnicy

A od Wilda 3,5”x 16”

Osobiście nie polecam tej zamiany, ponieważ mniejsza felga zmusi Cię do przerobienia mocowania zacisku tylnego Hamulca (nawet jak zapleciesz szprychy maxmalnie „w bok” to zabraknie Ci około 2 mm)

Chyba, że przerabiasz cały tył to wtedy spoko, taka felga uniesie nawet oponkę 200

Ale wtedy będziesz musiał zmienić błotnik, bo wyszlifowanie stelaża nic nie da (poza osłabieniem całej konstrukcji – a jak latasz z żonką to nie polecam w tym gmerać)

Moim zdaniem najlepiej jest zdjąć błotnik, rozepchnąć go podnośnikiem (ostrożnie) z 184cm do 195 lub 200 i na oryginalną felgę założyć, 180/70 co da wysokość 126mm (120mm oryginalnie)

Ale moim typem (pracą na zimę) jest nieinwazyjne założenie, 160/80 co da 128mm a na wysokości pony bardziej mi zależy niż na szerokości

Pomiędzy oponą szerokości 150 a 180 jest tylko 1 stopień różnicy przy przechyle, więc właściwie nie wyczuwalny.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megi XV MDC

 

P.S.

Jaśnie oświecony Prałacie przeklej ten wątek do WRSC proszę

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Felga od Draga ma 4” szerokości na 15” średnicy

A od Wilda 3,5”x 16”

Osobiście nie polecam tej zamiany, ponieważ mniejsza felga zmusi Cię do przerobienia mocowania zacisku tylnego Hamulca (nawet jak zapleciesz szprychy maxmalnie „w bok” to zabraknie Ci około 2 mm)

Chyba, że przerabiasz cały tył to wtedy spoko, taka felga uniesie nawet oponkę 200

Ale wtedy będziesz musiał zmienić błotnik, bo wyszlifowanie stelaża nic nie da (poza osłabieniem całej konstrukcji – a jak latasz z żonką to nie polecam w tym gmerać)

Moim zdaniem najlepiej jest zdjąć błotnik, rozepchnąć go podnośnikiem (ostrożnie) z 184cm do 195 lub 200 i na oryginalną felgę założyć, 180/70 co da wysokość 126mm (120mm oryginalnie)

Ale moim typem (pracą na zimę) jest nieinwazyjne założenie, 160/80 co da 128mm a na wysokości pony bardziej mi zależy niż na szerokości

Pomiędzy oponą szerokości 150 a 180 jest tylko 1 stopień różnicy przy przechyle, więc właściwie nie wyczuwalny.

 

Pozdrawiam

Krzysiek

Megi XV MDC

 

P.S.

Jaśnie oświecony Prałacie przeklej ten wątek do WRSC proszę

 

Witam idzieki za odpowiedz.Rzeczywiscie nieoplacalna przeróbka.Na oponie 160/80 śmigam już od kilku tyś.km

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piter, a nie ulegasz Ty aby tej modzie do coraz szerszego kapcia z tyłu? Przecież w trakcie jazdy i tak nie widzisz tego. A to, jak postrzegają Cię jadący za Tobą nie ma znaczenia, bo cała maszyna i tak robi spore wrażenie. Ja wiem, że zima to dla nas cięzki czas - zbyt dużo patrzymy się na moto z boku, a zza kierownicy wcale :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Prałat ,wiesz że zawsze chciałem dać szerszego kapcia do tyłu ale bez przesady.Pozostane przy rozmiarze 160/80.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

słyszałem o takiej przypadłości w rocznikach okoł '99 - 2001 ale nie wiem czy to ma związek ze zbyt sztywnym ustawieniem amortyzatora, czy może mieć to związek z brakiem regulacji amortyzatora przez użytkownika pojazdu, który nie zważając na to jak obciąża motocykl ,nie reguluje amortyzatora (a po to jest regulacja) aczkolwiek to moje domniemanie i nie wiem czy słuszne.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !! Jeszcze nie tak dawno zadałem pytanie na forum SHADOW 1100 czy DRAG STAR 1100? i po przeczytaniu tego wszystkiego co dostałem w odpowiedzi dalej nie wiedziałem co wybrać i przyszedł mi do głowy taki pomysł: a może WILD STAR pojechałem pomacałem i postanowiłem,że to chyba będzie to !!?? Warunek to spływ reszty gotówki i kontrola przez serwis w którym serwisowałem swoją byłą już wirago 535.Ale po przeczytaniu tych wszystkich postów mam taki mętlik w głowie,że nie wiem co o tym myśleć?Chodzi mi o dobór oleju o piszczące pasy problemy z ustawieniami gażników itp...niby to wszystko są mniej lub bardziej znaczące szczegóły ale.....Ach i jedno czego nie mogę ogarnąć to to jak niektórzy koledzy martwią się faktem że jego moto "wyciąga"180km\h a moto kolegi aż 200km\h.Może powinni zmienić sprzęt na ścigawki i problem by się rozwiązał??muszę tu nadmienić że jestem motocyklistą powracającym do zamiłowania i mogę pewnych zagadnień nie pojmować więc proszę o wyrozumiałość,jak ja jeżdziłem na motocyklach to szczytem mażeń dla niektórych była np.jawa czy mz lub ile mi brakuje lat żeby zrobić "prawko"i jeżdzić na legalu a jazda na motocyklach o których mowa na tym forum to było wieczne delektowanie się średnią prędkością więc może za długą miałem przerwę ? coś przespałem i trzeba mi coś niecoś wytłumaczyć? (nie boję się krytyki bo to ona wyznacza nam cele w życiu)To tyle na gorąco po dwudniowej czytance.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M543070 A nad tym się zastanawiam (na początek) co Wy na to????

POZDRAWIAM

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...