Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

vpower

 

jeżeli nie obniżysz zawieszenia - to na wydechach Roadhouse spokojnie dasz radę.

Co do orginałów w przypadku Road Stara z USA, to amerykańskie orginały dudnią głośniej niż ich europejskie odpowiedniki

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem to Roadhouse nie sa najglosniesze wiec ma to swoje plusy i minusy. Na youtube obejrzalem juz wszystkie chyba mozliwe filmiki z wydechami w roli glownej i wiem, ze nic nie wiem bo film to nie oryginal. :icon_mrgreen: Co do oryginalnych wydechow to zdaje sobie sprawe, ze amerykanskie beda glosniejsze ale mimo wzystko daleko im do muzyki jaka graja wydechy aftermarketowe. Zawieszenie i kwestie obnizania ocenie jak moto dotrze i wtedy zobacze czy warto czy nie bardzo. Mam pewna koncepcje przerobienia moto ale oczywiscie wiaze sie to z finansami a jak na razie to musze czekac ile mnie clo i wszelkie inne oplaty wyniosa. Pogoda sie robi a moto niet - stary jezdzi u nowego wlasciciela zapewne a nowy tysiace km ode mnie.:biggrin:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vpower,

 

zgadza się Roadhouse nie są najgłośniejsze, ale nacisk jest tam położony na jakość dźwięku, a nie na poziom głośności, no i są to tłumiki, a nie puste rury, których tłumienie jest znikome.

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też od miesiąca zastanawiam się nad rurkami do swojego RS. Oryginałów nawet hamerykańskich nie da się słuchać :lapad: . Bardziej zależy mi na głębokim basowym dźwięku niż na głośności. Które Roadhouse SławekS??

 

devilcape - też prosiłbym o namiar na zakup tłumików.

Zastanawiałem się na d ściągnięciem ze stanów. rurki ok 500 $ + 140 $ transport, ale nie wiem jak na to nasze służby celne

 

Pozdrawiam

Radek :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląd wydechu Roadhouse to już kwestia gustu, brzmienie bardzo ciekawe (nawet na youtubie :icon_mrgreen: ) natomiast w praktyce drastycznie odbierają krótkonogim miejsce na podparcie się pełnymi stopami o podłoże... chyba, że ktoś lubi pieczone łydki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytelnicy!

Bardzo proszę o uwagę wszystkich nowych ( i tych starych też) użytkowników WRS o zajęcie stanowiska w temacie „ Czy jest sens w mnożeniu tematów o tematyce bliskiej naszemu sercu? ”

Swoją odpowiedź proszę uzasadnić w oparciu o funkcję „szukaj” w którą zostaliśmy przez panujących wyposażeni.

Pozdrawiam

K

XV MDC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytelnicy!

Bardzo proszę o uwagę wszystkich nowych ( i tych starych też) użytkowników WRS o zajęcie stanowiska w temacie „ Czy jest sens w mnożeniu tematów o tematyce bliskiej naszemu sercu? ”

Swoją odpowiedź proszę uzasadnić w oparciu o funkcję „szukaj” w którą zostaliśmy przez panujących wyposażeni.

Pozdrawiam

K

XV MDC

 

 

To prowokacja !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

 

Pojawiły się problemy z elektryką. Nie mam kierunkowskazów (jest tylko stałe podswietlanie (wersja US) migacz nie działa). Padają zegary – elektroniczny licznik zanika a wskazówki wariują – raz na zero raz na maksa - tylko od czasu do czasu działająpoprawnie

 

 

Zima chromowałem przednią lampę – istnieje możliwość, że nie wszystko zostało podpięte jak trzeba

 

 

Przychodzi komuś do głowy pomysł na rozwiazanie tego palącego problemu? Ewentualnie wskazanie odpowiednio wykwalifikowanego specjalisty w obwodzie stołecznym?

 

dzieki z gór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

Pojawiły się problemy z elektryką. Nie mam kierunkowskazów (jest tylko stałe podswietlanie (wersja US) migacz nie działa). Padają zegary – elektroniczny licznik zanika a wskazówki wariują – raz na zero raz na maksa - tylko od czasu do czasu działająpoprawnie

 

Przyczyna tkwi prawdopodobnie tylko w lampie,tam są wszystkie kostki od elektryki sprawdzić możesz sam nie da się nic pomieszać bo mają różne kolory,może któraś jest nie dociśnięta.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bezpieczniki są pod lewą pokrywą pod siedzeniem,jedna śrubka na inbus, a może były rozłanczane kable od licznika?

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpiecznik i owszem jest do kierunków i do stopu lub do postojowych teraz nie pamiętam ale nie wydaje mi się ,żeby na tym bezpieczniku były też zegary.Jak podpinałem light bar'y to udało mi się zrobić zwarcie i kierunków zero ,ale podświetlanie działało bo jest na innym obwodzie.Tyle z mego doświadczenia z kierunkami.

A tak z innej beczki to zrobiłem w tym roku dopiero 1000 mil z maleńkim haczykiem i dzisiaj kolo mi katamaranem wjechał do d...y :P :banghead: :( .

Pięknie się zaczeło !!!

 

pozdr

ZŁO ZWYCIĘŻA ,BO DOBRZY LUDZIE NIC NIE ROBIĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pomogło piter. są w tym sprzęcie jakieś bezpieczniki?

 

To może jest dobry moment żeby się spotkać we własnym sosie

Zapraszam na Wysockiego 65 przed 11:00

Tylko znajdźmy jakiś dobry dzień, pasuje mi każdy poza sobotą i niedzielą

Pozdro

Krzysiek

Megi 1.6

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...