Skocz do zawartości

Wild / Road Star Company


Lester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... pytanie:

 

Czy aby dobrać się do filtra powietrza trzeba całą puszką zdjąć??? Czy może jeszcze bak... kurna w dragu było to proste ... tu nie chcę czegoś zepsuć... jak się dobrać do filterka?

 

Dzięki za odpowiedź.

Całą puszkę musisz zdjąć, a następnie od tyłu powykręcac śruby, potem tą na przodzie. TYLKO PAMIETAJ SKĄD JAKI WĘŻYK ZDEJMIESZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całą puszkę musisz zdjąć, a następnie od tyłu powykręcac śruby, potem tą na przodzie. TYLKO PAMIETAJ SKĄD JAKI WĘŻYK ZDEJMIESZ.

 

Prałat!!

A kopa chcesz!!??

Nie wiem czy się zgrywacie czy nie, ale na wszelki wypadek odkręć śrubkę na puszcze i zerknij do środka

Tam przykręcony na 2 śrubki i przypięty gumowym wężykiem powinien czekać na Ciebie malutki biedny filtr, który będzie miał zarzyganą olejem papierową wkładkę.

A w razie gdyby to były zgrywy to Oficjalnie zrobiłem z siebie Idiotę

Pozdrawiam

Krzysiek

Magistrala 1.6 (półprzewodnik)

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zdejmowałeś już filterek? Ja kilka razy i za każdym razem odkręcenie śruby na puszce nic nie pomagało... :icon_twisted:

 

Kurcze, chłopaki nie wygłupiajcie się wymieniałem filtr 2 razy i zaglądałem do niego co najmniej 4 razy i za każdym razem wystarczyło odkręcenie tej jednej śrubki na środku puszki a potem to już wszystko widać.

 

Sorry za tego "kopa"

Nie przypuszczałem że to się da zrobić od drugiej strony

 

Pozdro

K

M 1.6

 

P.S.

Czuję że za chwilę zostanę największym frajerem na forum

Edytowane przez Upload
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, u mnie puszka chromowana jest jeszcze od tyłu mocowana śrubami. Dlatego muszę zdjąć całą puszkę, by tam się dostać. A za kopa nie przepraszaj, znam się na żartach.

 

Koronka44, polecam udac się do Drag Starów, bo to nie ten wątek :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu, u mnie puszka chromowana jest jeszcze od tyłu mocowana śrubami. Dlatego muszę zdjąć całą puszkę, by tam się dostać. A za kopa nie przepraszaj, znam się na żartach.

 

Koronka44, polecam udac się do Drag Starów, bo to nie ten wątek ;)

 

MACIE FAX

Dajcie na PW namiary to wam wyślę kawałek manuala

Tam jest tylko jedna śruba potem jest już filtr przykręcony na 2 śrubki i wężyk który wywala syf z obudowy pod motocykl

 

Nie mam kabla Usb bo bym wyszedł przed firmę ze śrubokrętem i zrobił fotki

 

Pozdro

Krzyś

Megi 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam kabla Usb bo bym wyszedł przed firmę ze śrubokrętem i zrobił fotki

 

Pozdro

Krzyś

Megi 1.6

 

 

Fotki zrobione

Ale musi być coś na rzeczy bo u mnie są 2 wolne miejsca po śrubach w manualu też jest o nich mowa ale u mnie tak jakby ich nigdy nie było bo nawet nie ma śladu po wkręcaniu czegokolwiek

Moja Magistrala jest z Niemcowni myślę że sobie Niemaszki ułatwiły robotę i ich nie zastosowali

Moja puszka pomimo osłabienia mocowania o 33,33% trzyma się jak cholera i pomimo 10 tys pod moimi rządami ani razu nie próbowała nawet uciekać

 

Reasumując

Powinny być 2 śruby które przytrzymują obudowę

Ich brak nie przeszkadza ale Bardzo ułatwia kontrolę filtra powietrza

I najważniejsze:

Muszę najpierw sprawdzić rzeczywistość zanim cokolwiek napiszę

 

Przepraszam wszystkich (już 2 raz)

 

Pozdro

Krzych

Mag 1.6

 

P.S.

Wyobraźcie sobie że ja odkręcam 1 śrubkę i widzę filtr - zastanówcie się nad tym

(żadnych wężyków, zdejmowania puszki itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To PRAWIE tak jak byś miał zewnętrznego K&N'a :biggrin:

 

Okej

udało mi sie zrzucić fotki

i oto miejsce po śrubkach których nigdy nie widziałem

 

http://w2.bikepics.com/pics/2007%5C08%5C22...000351-full.jpg

 

Pozdro

Krzysiek

Magistrala 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pewno temat był już wałkowany wiele razy ale właśnie dzisiaj stałem sie posiadaczem Wildka i chciałbym w nim zmienić opony. Bardzo podobają mi się gumy z białymi obramkami, czy macie może namiar na coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne nie przejrzałem całości (przy 30 stronie padłem), dzięki za info. Jeszcze mam pytanie, czy jest ktoś w posiadaniu elektronicznej wersji manuala do Wildka? Chciałbym się dowiedzieć kilku podstawowych spraw dotyczących użytkowania tego motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...