Skocz do zawartości

Cagiva Mito czy Honda NSR ???


Rekomendowane odpowiedzi

http://125.pl/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=3

 

w tym dziale jest kilka tematów porównawczych, jeżeli przeczytasz je w całości, a nie na zasadzie 'powiedzcie co mam kupić i jeszcze mnie przekonajcie', to będziesz miał już dosyć wyraźny zarys awaryjności, właściwości jezdnych i osiągów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja na twoim miejscu kupił bym NSR :icon_razz:

 

Temat już daaaawno nieaktualny. Planetę kupiłem na początku marca. Co do NSR to jest to zupełnie inna klasa sprzęta. Planet bije NSR pod każdym względem. Już nie wspomnę o dużo mocniejszym silniku, ale Cagiva ma po prostu bajeczne hamulce i zawieszenie, a w NSR te elementy pozostawiają wiele do życzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zalosc bierze jak czytam posty zazdrosnych posiadaczy nsr'ek,

pewno sie spinac bedziesz jaka to Twoja nsr'ka nie jest cudowna.

Prawda jest,ze planet czy tam mito bija nsr'ke pod wzgledem zawieszenia,silnika i przede wszystkim hamulcow o lata swietlne.

Jak uwazasz inaczej to polecam sie przejechac odblokowana i ladnie zrobiona cagiva. Zreszta to nawet nie chodzi o to,zeby 190km/h jechac - zadna przyjemnosc takim sprzetem. 160-170km/h w takim mito zupelnie starcza za vmax,a wtedy jeszcze przyspieszenie jest przynajmniej zadawalajace.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie co wloskie to GOWNO. i tak juz zawsze bedzie.

Nie chcialbym lekka 125 jechac 190km/h

 

 

Czy ktos ci każe od razu jechac 190? (ktorego mito nie osiagnie).

Przy 180 zachowuje sie wzorowo więc ty chyba nie wiesz o czym mowisz,

pewnie nawet mito na oczy nie widziałes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee Panowie nie kłócić się!! wiadomo że każdy poleca to co ma i tak zawsze będzie...

 

PS.1 Planet, Mito... fajne sprzęty.

 

 

 

PS.2 Dobrze że nie wybrałeś RS-ki bo mi sie to to nie podoba ;)

http:// www. youtube.com/watch?v=58UQ3PZctuA Passion of motorcycles :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bulka mi tam w glowie zadne klotnie,ale po prostu trafia mnie jak ktos taki pisze,ze co wloskie to gowno - prawo do takiej opinii ma jak najbardziej,ale moze niech to adekwatnie uzasadni,a nie bawi sie w internetowego napinacza.

Jakbym nie przepadal za nsr'kami to co ? Mam pisac,ze gowno,a tak naprawde to tylko takim sprzetem pojezdzilem kilka razy ? Nie mialoby by to sensu. EoT z mojej strony.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...