Skocz do zawartości

jaki chopper na poczatek...


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wszystkich pogodze i zachwale swoje :lalag: a nie myślałeś o intruderku?? super motor, a do 15000 kupisz w super stanie 800 :bigrazz:

za tą kase to już chyba intruza 1400 mógłby wyczesać. :lalag:

Ja jednak uważam,że ze wszystkich opisanych w tym temacie modeli, to najlepiej jest kupić drag stara 650,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą kase to już chyba intruza 1400 mógłby wyczesać. ;)

Ja jednak uważam,że ze wszystkich opisanych w tym temacie modeli, to najlepiej jest kupić drag stara 650,

 

Wiadomo że każda myszka swój ogonek chwali ale tak naprawde to i tak kolega kupi to.... co mu się najbardziej podoba :buttrock:.

Tak czy inaczej przegląd sprzętów dla początkujących miał :bigrazz:.

 

Pozdrawiam

Kita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie był awaryjny jak wspomniany Maruda

A to ciekawa teoria :crossy:

Ja chyba trafiłem na jakiś cudowny egzemplarz :)

 

Proponuje Drag Stara, jesli te Maraudery sa takimi awaryjnymi złomami :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie shadow- nie do zajechania i wiele wybacza. Kultura pracy silnika i skrzyni biegów nieporównywana z Virago, lecz coś za coś jest droższa. Żona jeździła wybaczała jej wszystko.

Ja czasami woziłem dzieci- piękna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam... co kupić...

 

a chce tak:

 

mieć motor który wygląda jak Maruder VZ 800

wydać na niego 13 -15 tys

żeby nie był awaryjny jak wspomniany Maruda

żeby się dobrze prowaził

 

wiem , że to nie koncert życzeń ale zapytać zawsze można...:lalag:

Jak sie nie cykasz co do wielkosci a zalezy Ci na prowadzeniu, to była by dobra Honda Shadow 1100,Virago1100,bardziej (nerwowym) :biggrin: w prowadzeniu jest Intruz 1,4 ale rekompensuje to bardzo małą awaryjnoscią. Jesli uwazasz ze to za duze pojemnosci to masz Drag Stara 650, Vulkana 800 Virago 535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam dylemat miałem dokładnie rok temu i potencjalny wybór dokładnie jak w poprzednich postach (shadow, kawa, drag). Po wielu bezsennych nocach na forum wybrałem Dragstara 650 (ważny był kardan) :wink:

 

A dwa tygodnie później... szwagier nie wytrzymał i kupił Virage 750 za ok 12k (2 lata starszą w fajnym stanie). Obydwaj jesteśmy super zadowoleni, choc po tym sezonie pewnie będę szukał czegoś większego.

 

Choc to, że JA jestem zadowolony z zakupu, nie znaczy, że i Ty będziesz - polecam. W środku sezonu kupiłem '98 za niecałe 16 000 (21k przebiegu, w pełni ubrany - light bar, oparcie, gmole, szyba, podnóżki - katalogowe + sakwy, piórnik, krawat).

 

Długie marudzenie wszystkim i każdemu z osobna (po raz kolejny WIELKIE dzięki dla Buby i Seboka :biggrin: )

 

Niezależnie od wszystkiego - proponuje to, co i powiedziano - zobacz każdego na żywo, usiądź, poczuj... a potem będzie za późno :lalag:

 

Daj znac jak coś wybierzesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, witam Cie Krzysiek :) ciesze sie ze sie fajnie jezdzi, dobrze z nim trafiles :P moze uda sie nam razem gdzies wyskoczyc w tym roku, ja niestety nie zrealizowalem swojego planu w zeszlym sezonie, dostalem po dupie na cle, ale mam nadzieje ze w tym sie uda, bo shadowka na sprzedaz i bedzie H-D :)

 

ten dragstar to tez dobre rozwiazanie, ale ja bym szukal classica, takie jakies moje zboczenie jezeli chodzi o cruisery, chociaz en Krzyskowy jest bardzo ladny, zapodaj foty jak mozesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za pomoc. Kawasaki jest OK ale ma łańcuch, zrobie chyba tak jak mi tu radzicie, pojade zobacze, przejade się (jak mi pozwolą) i wybiore... a później sie pochwale... pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem naprawdę super - szczęście młodego, zero frycowego. Serwis potwiedził :icon_arrow:

 

Serio polecam dragstara - ja nie żałuje ani troche (choc mocno się wahałem - miałem nawet zaklepaną 1100)...

 

Fotka jedna, bo ja atechniczny jestem :bigrazz: http://www.bikepics.com/pictures/818419/

 

A co do przyszłości - nie ma motoru, którego bym nie chciał (co do zasady :cool: ). Niestety siadłem na kilku większych maszynach, niektórymi nawet polatałem (w tym nightrodem :crossy: ...........zgadnij z kim Buba :bigrazz: ). Przed każdym czuje respekt i prawie każdego chciałbym miec w garażu :)

 

Peny - u mnie poza wyglądem, ceną, subiektywnymi preferencjami, itd. - przesądził wał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem naprawdę super - szczęście młodego, zero frycowego. Serwis potwiedził :lalag:

 

Serio polecam dragstara - ja nie żałuje ani troche (choc mocno się wahałem - miałem nawet zaklepaną 1100)...

 

Fotka jedna, bo ja atechniczny jestem :eek: http://www.bikepics.com/pictures/818419/

 

A co do przyszłości - nie ma motoru, którego bym nie chciał (co do zasady :cool: ). Niestety siadłem na kilku większych maszynach, niektórymi nawet polatałem (w tym nightrodem :crossy: ...........zgadnij z kim Buba :P ). Przed każdym czuje respekt i prawie każdego chciałbym miec w garażu :bigrazz:

 

Peny - u mnie poza wyglądem, ceną, subiektywnymi preferencjami, itd. - przesądził wał.

 

 

no tak... wał dobra rzecz kto by tam sie chciał mazać tym smarem... Draga jest fajna ale ma 650 a taki Maruda np 800 i 6 sek do setki... nie wiem jak dragstar sie zbiera ale napewno wolniej. Gdyby np Kawasaki VN 800 miał wał poleciałbym i kupił pierwszego z brzegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet polatałem (w tym nightrodem :crossy: ...........zgadnij z kim Buba :) ).

 

hehehe widze ze nie ma jak troche wazelinki :icon_twisted: :wink: :bigrazz: ale serio mowiac, to jest to jedna z rzeczy za jakie go lubilem, bo tak to burak pierwszej wody :) to co stoi u niego teraz? byl kiedys roadking, wide glide wszystkie w rocznicowym wydaniu. Chłop ma dobry gust jezeli chodzi o motocykle :)

 

tak wogole to zagladaj czesciej do nas na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początek wybrałem Virago 1100, przy czym akcent kładę na 1100, kumple mi poradzili, że jak kupię coś małego ( 600 ) to za 3 miesiące, będę zmieniał. Wychodzi na to, że mieli rację, bo już te 1100 wydaje mi się zbyt małe. Ale tak poważnie, Shadow jest piękna, Drag też, o Virago nie wspomnę. Pomyśl poważnie o większej pojemności bo jak będziesz się gdzieś wybierał na zlot to te trzydzieści pare czy czterdzieści koni może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...