Skocz do zawartości

jaki chopper na poczatek...


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na początek wybrałem Virago 1100, przy czym akcent kładę na 1100, kumple mi poradzili, że jak kupię coś małego ( 600 ) to za 3 miesiące, będę zmieniał. Wychodzi na to, że mieli rację, bo już te 1100 wydaje mi się zbyt małe. Ale tak poważnie, Shadow jest piękna, Drag też, o Virago nie wspomnę. Pomyśl poważnie o większej pojemności bo jak będziesz się gdzieś wybierał na zlot to te trzydzieści pare czy czterdzieści koni może nie wystarczyć.

 

Eno, bez przesady! Znam kolesi na MZ-tach 250 regularnie odwiedzających zloty i jakoś nie narzekają. Oczywiście, że lepszy większy silnik, ale są też ludzie, którzy z 1100 przesiadali się na 600 twierdząc, że tamte dla nich za duże. Kwestia gustu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz to !!! :P

Ja bym z ta moca i slaboscia 650 nie przesadzal.

W trasie na hajweju spokojnie trzymam 80-85 mil/h i jest git.

Poza tym, gdzie i jak w Polsce chcesz szybciej jezdzic ???

A na zlot jak wyjedziesz godzinke wczesniej to nic sie nie stanie. :notworthy:

Ja bym polecal Draga 650 a jak pojezdzisz i rzeczywiscie stwierdzisz ze Ci nie pasi bo .......... cos tam to wtedy zmienisz. Ja juz swoim smigam drugi "sezon" i póki co nie zmieniam, bo nie ma takiej potrzeby.

Co prawda jak jechalem wspolnie z kolegami na "szlifierkach" to mnie zostawiali w tyle, ale jak trzymalismy razem 80-85 mil stala predkosc to było OK :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...