Skocz do zawartości

Cos więcej o simsonie


dawid93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wdzięczne motorki, łątwa dostępność części, w ustawieniu oryginalnym pali ok 2-2,5 l na 100km poza tym mało awaryjny jesli zrobi go ktoś kto sie zna!

p.s.

masa tematów o simkach poczytaj a nie idziesz na łatwizne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz simsona możesz sobie kupić też słownik bo błędy rażą w oczy :crossy: albo wgraj firefoksa - ma wbudowany słownik.... co do simsona, na allegro chodzą po 1000-1500 nawet do 2000, wg. mnie lepiej dozbierać 500-600 zł i kupić japonie do małych poprawek, ale jak wolisz. Simson ma tą zalete że jest do niego full nowych części, są tanie jak barszcz, ale nie poszalejesz nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo ! Ja miałem Simsona S51 2 lata przerobiłem go na enduro cos w sylu crossa i smigałem. Zaletami sa to ze czesci sa bardzo tanie i mozna je wszedzie dostac. Tylko moj strasznie duzo palił teraz jak mam drk 125 to ona mniej pali. A jakiego simsona masz zamiar kupic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcpol

Witajcie,chciałbym kupic simka,ale nieznam sie na tych motorkach,powieccie mi czy warto to kupic,ile to pali i jaki model najlepiej kupic,aktułalnie mam wsk125 i chciał bym kupic jeszcze simka.

pomuzcie

 

Skorzytaj z wyszukiwarki forum i z google. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simak bardzo wdzieczny motorek... osobiscie polecam, dla 13_latka napewno lepszy niz japonia... :bigrazz: a info o tym znajdziesz wszedzie... i mysle ze prawie zadna japonia nie spali mniej niz simal, no chyba ze 4t :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będe kupował to w wakacje bo do wakacji nazbieram poczebne fundusze,ale zastanawiam sie tez nad Jawą 350ts.Niewiem co mam wybrac,simsonka i jezdzic legalnie,czy kupic Jawe i jezdzic polnymi drogami,ja mam baaardzo duzo terenów i polnych drug do jeżdzenia,wiec niewiem co mam kupic:( wy jak radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawa jednak jest ciezka i wcale tak po wiekszych dziurach nią nie polatasz... jak jeździlismy z kumplami po lasach: chart, simson i Jawa, to jawa zostawala z tylu, w zakrętach nie bylo Nią tak łatwo, jest krowiasta i wogole... a kumpel ktory Nią jeździ waży 100 kg. wiec troche sily ma zeby ja utrzymac, mocy miala dużo więcej a itak zostawala za nami.... Oczywiscie jak tylko byl kawalek prostszej drogi to moglismy wąchać spaliny, no ale miedzy przewroconymi drzewami, po blocie, wiekszych dziurach etc. nie bylo jej tak latwo... Wiec wg. mnie bierz simla i sie nie musisz przejmowac policja, a jak u nas sie pokazalo duzo motorow w zeszlym roku, to tez pokazalo sie duzo policji.... w zeszlym sezonie codziennie przejezdzaly radiowozy i ja mialem to w dolnej czesci plecow, a kumpel Tą Jawą musial wiac do chaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge Ci powiedziec ze tanim nakladem kasy mozesz se kupic jakas japonie do remontu albo jak znasz kogos kto sciagantakie sprzety z zzagranicy to bym wolal na twoim miejscu kupic japonie

ale simson to jest fajny sprzet ja jezdze akurat sismonem skuterem sr i jest to naprawde fajny sprzet na miasto i nie tylko na dluzsze trasy tez sie sprawdza jest powiem ze calkiem żwawy :icon_mrgreen: ja moim simkiem po modyfikacjach mojego pomyslu jechalem kolo 80-do 90 km.h z wiatrem z gorki :notworthy: to jest naprawde niezle :notworthy: pozdrawiam i proponuje simka z tego powodu iz dostepna duza ilosc czesci na nazym rynku tani male spalanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...