Skocz do zawartości

mam pilne pytanie zobaczcie to cudo:


Peny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any.

 

 

chce kupić marudera i znalazłem to: tyko tak czy to jest żeczywiście rok 1997 bo ten wydech jest poprowadzony tak jak po 1999 r, cos mi tu nie pasuje i czy cena taka jest OK?

 

prosze o odpowiedż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1...82+wys%C5%82any.

chce kupić marudera i znalazłem to: tyko tak czy to jest żeczywiście rok 1997 bo ten wydech jest poprowadzony tak jak po 1999 r, cos mi tu nie pasuje i czy cena taka jest OK?

 

prosze o odpowiedż

Zewnętrznie ładny, nie powiem. Wydech ewidentnie zmieniony, na korzyść, bo nawet łańcuch łatwiej smarować. Ale przebieg... hmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadaj sobie pytanie:

 

Sprzedałbyś taki dobry egzemplarz za taka kasę? Bo ja nie. Chyba, że sprzedaje go Matka Teresa z Kalkuty i robi dobrze innym.

 

powiem tak - sprzedaje wlasnie moto o jakies 4 tys taniej niz cena rynkowa - i sprzedaje je dlatego ze upatrzylem sobie drugi i wlasnie takiea roznice za jaka sprzedaje musze dolozyc aby byc szczesliwym posiadaczem nowej maszynki.

moto jest zacne i w stanie naprawde idealnym - wiec czasami zdarzaja sie takie okazje - moze w tym przypadku jest podobnie.

 

nie szukaj innego tylko sie przejedz z kims kto sie zna aby zobaczyc tamto moto - nikt nit moze powiedziec czy moto jest oki czy moze to kupa - TYLKO PO OPISIE I ZDJECIU - pojedz zobacz dotknij i dopiero wtedy zdecydujesz.

 

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...