Skocz do zawartości

CBR 1100XX 2003


flisert
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przyszedl czas by oznajmic swiatu iz stalem sie szczesliwym posiadaczem xx-a !!!

 

Z cięzkim bólem rozstałem sie z CBR 600 f3 98 motorek sprawował sie super lecz denerwowało mnie to ze brakowalo dolu i bolały mnie barki i plecy przy dalszych trasach. Wybór padł na XX-a lub haje - mając sentyment do hondy zdecydowalem sie na xx-a :icon_razz:

 

Motorek wedlug licznika najechane ma ponad 12tys km w co nie wierze ale ogladajac go centymetr po centymetrze widac ze jest naprawde zadbany - kazda srubka w orginale zadnej zeźby jedyne co mnie zastanawia to szyba MRA - jezeli ktos zmienia szybe to raczej na turystyka a tu zalozona jest bardzo niska no cóz ludzie sa rózni i rózne dziwne rzeczy robia.

 

Na razie przejechalem nim 10km bo nawiecej pogoda nie pozwala i juz wiem ze bede sie musial nauczyc jezdzic od zera. 600-tka byla bardziej poreczna lzejsza w manewrowaniu lecz gdy przekonalem sie co to znaczy moment obrotowy chyba bym juz nie zamienil sie spowrotem :biggrin:

 

Szczególne podziekowania dla Bart_b i Klarksona za pomoc w wyborze i wsparciu duchowym - dzieki chlopaki za pomoc mam nadzieje ze dobrze sie bedzie razem smigac po słowackich winklach. :icon_twisted:

 

Przy okazji szukam monorack`a do tego wlasnie sprzeta jak ktos bedzie mial jakies namiary bede wdzieczny.

 

pozdrawiam

 

P.S.

ciesze sie jek jasna cho..........:biggrin: hihihihihihihi

 

 

OTO FOTKI WKRÓTCE BEDZIE WIECEJ => C B R 1 1 0 0 X X

Jestem równiez na www.polskajazda.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny sprzet! Milej i bezpicznej jazdy zycze...

No i.. co Honda to Honda ;P

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xx lub haya , heh też marze o takim wyborze , poważnie , dla mnie to motocykle idealne . Gratuluje , gumowych drzew , bezpiecznych winkli , taniej benzy i bezawaryjności (po co ja to pisze przeca to huuuuuuuuundaaaa :icon_biggrin: )Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flisert piękny blackbird :bigrazz: Ze szczerego serca gratuluje i życze wielu przejechanych tysiecy kilometrów w bezawaryjnym i bezwypadkowym sezonie 2007 :icon_biggrin:

Mozesz napisać coś o nim więcej? Gdzie go kupiłes,ile zapłaciłes za to cudo,gdzie chcesz nim głownie jeżdzic i opowiedz nam coś jeszcze,wszyscy jestesmy ciekawi :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...