Skocz do zawartości

Nowy przepis w Norwegii


Kodi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OD DNIA 1.03.2007 WCHODZI NOWY PRZEPIS : WSZYSCY WYBIERAJĄCY SIĘ SAMOCHODEM DO NORWEGII POWINNI ZAOPATRZYĆ SIĘ W KAMIZELKI ODBLASKOWE ! ZA BRAK KAMIZELKI BĘDZIE WLEPIANY MANDAT

 

Myślę , że niebawem przyjdzie czas na motocykle .

Edytowane przez Kodi

" Im więcej jeżdzę tym mniej czuję się motocyklistą " .


"The Nightrider, that is his name. The Nightrider. Remember him when you look at the night sky".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OD DNIA 1.03.2007 WCHODZI NOWY PRZEPIS : WSZYSCY WYBIERAJĄCY SIĘ SAMOCHODEM DO NORWEGII POWINNI ZAOPATRZYĆ SIĘ W KAMIZELKI ODBLASKOWE ! ZA BRAK KAMIZELKI BĘDZIE WLEPIANY MANDAT

 

Myślę , że niebawem przyjdzie czas na motocykle .

 

Niestety, tak jak z pasami bezpieczeństwa, kiedyś nikt o tym nie myślał a teraz wszędzie obowiązek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W RP kamizelkę wkładam w dzień jedynie dla jaj - te rozpaczliwe hamowania z piskiem ... :D (bo przecież jak kanarkowe na poboczu, to pewnikiem jedynie policja) :D

W nocy lub na autostradzie w przypadku awarii faktycznie przydatna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W RP kamizelkę wkładam w dzień jedynie dla jaj - te rozpaczliwe hamowania z piskiem ... :) (bo przecież jak kanarkowe na poboczu, to pewnikiem jedynie policja) :icon_biggrin:

W nocy lub na autostradzie w przypadku awarii faktycznie przydatna :wink:

 

Ja tam nacpanym kierowcom holenderskich TIR'ow nie ufam nawet w dzien.

 

pozdrawiam

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapewne w przyszlosci dojedzie do tego, ze kazdy motocyklista bedzie zobowiazany, do posiadania takiej kamizelki. Uwazam ze slusznie, bo w razie awarii moze uratuje to komus zycie. Wydatek duzy to nie jest. W Niemczech chyba cos oklo 4 euro.

Widzialem w Europie juz wielu motocyklistow jezdzacych na codzien w takich kamizelkach. Pewnie bezpieczniej, ale straznie to wyglada. Nie wiem, czy sa juz jakies kraje, w ktorych trzeba obowiazkowo w tym jezdzic? Obawiam sie tego, ze z biegiem czasu, jakis wspanialomyslny polityk rzuci pomysl (oczywiscie w trosce o nasze dobro i bezpieczenstwo :bigrazz: ) obowiazku jezdzenia w tym krzyku mody i znajac zycie, szybko rozejdzie sie taki przepis przynajmniej po calej Europie...

Pozyjemy, zobaczymy. Oby nie...

Pozdrawiam

Maciej

Edytowane przez Maciej Kwidzyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...