Skocz do zawartości

KTM LC4 640


Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie coś na temat KTM 640 Adventure. Jak to jeździ?( Czy to prawda że po długich trasach strasznie trzęsie od silnika). Jak z awaryjnością, z osiągami, spalaniem. Czy jest wymagający pod względem serwisowym? Co poza kupieniu motocykla nowego należy od razu wymienić. Czy ma głośny gang? Czy jest duża różnica pomiędzy KTM 640 Adv. a 625 SX. Co myślicie o silnikach LC4. Proszę o Wasze uwagi i opinie. Czy jest sens pakować się w nowy sprzęt, czy lepiej coś używanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie coś na temat KTM 640 Adventure. Jak to jeździ?( Czy to prawda że po długich trasach strasznie trzęsie od silnika). Jak z awaryjnością, z osiągami, spalaniem. Czy jest wymagający pod względem serwisowym? Co poza kupieniu motocykla nowego należy od razu wymienić. Czy ma głośny gang? Czy jest duża różnica pomiędzy KTM 640 Adv. a 625 SX. Co myślicie o silnikach LC4. Proszę o Wasze uwagi i opinie. Czy jest sens pakować się w nowy sprzęt, czy lepiej coś używanego.

 

 

Skorzystałem z wyszukiwarki, tylko co nieco o starszych modelach KTM LC4 640Adv. Proszę ponownie o informacje na temat tego motocykla jak również KTM 625 SX z roku 2006.

Wasze uwagi, opinie, wrażenia.

Proszę o odpowiedzi, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z wyszukiwarki, tylko co nieco o starszych modelach KTM LC4 640Adv. Proszę ponownie o informacje na temat tego motocykla jak również KTM 625 SX z roku 2006.

Wasze uwagi, opinie, wrażenia.

Proszę o odpowiedzi, dziękuję.

a jest w ogóle taki ktm jak 625SX??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w nowych katach nie ma juz takich wibracji , nieco ucywilizowali je :icon_razz:

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz, i sympatyk LC4 nie widzę w Twoim pytaniu czegoś, o czym by nie bylo napisane na forum.

W związku z tym nie czuję natchnienia by dla Twojej wygody dublować swoje posty, czy wskazywać inne.

P.S: sprawdziłem-jest 10 stron tematów o LC4, jak nie znajdziesz gdzieś odpowiedzi na pytanie, zapraszam.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz, i sympatyk LC4 nie widzę w Twoim pytaniu czegoś, o czym by nie bylo napisane na forum.

W związku z tym nie czuję natchnienia by dla Twojej wygody dublować swoje posty, czy wskazywać inne.

P.S: sprawdziłem-jest 10 stron tematów o LC4, jak nie znajdziesz gdzieś odpowiedzi na pytanie, zapraszam.

Pzdr.

 

Drogi Jarku,

Tak więc jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania to zadaj je równiez w tamtych tematach, wpłynie to napewno na szybsze wyszukiwanie infomacji przez kolejnych użytkowników.

Rozumiem doskonale Twój problem, ponieważ niestety forum i jego użytkownicy idą na ilośc, a nie jakość.

 

A i skoro już wchodzisz w polemike, to proszę, wymyślaj lepsze tytuły swoich tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Jarku,

Tak więc jak masz jeszcze jakieś dodatkowe pytania to zadaj je równiez w tamtych tematach, wpłynie to napewno na szybsze wyszukiwanie infomacji przez kolejnych użytkowników.

Rozumiem doskonale Twój problem, ponieważ niestety forum i jego użytkownicy idą na ilośc, a nie jakość.

 

A i skoro już wchodzisz w polemike, to proszę, wymyślaj lepsze tytuły swoich tematów.

Ok. jeśli Ty wchodzisz w polemikę, wrzucasz tu kamyk do mojego ogródka to:

Lista tematów które otworzyłem na tym forum, tytuły brzmią tak (pełna lista):

-Poseł Kurski. Załamany jestem...

-Husqvarna WR 360; Zajechany wrak

-KTM EXC 250/300/360/380 vs. LC4 (2T 250-380: gdzie tkwią różnice)

-Czyzby następca LC4? nadchodzi nowe.

Czekam na Twoje wskazówki odnośnie zmodyfikowania tych fatalnych tytułów.

Co do pierwszej części-faktycznie przepraszam urazonych za moją malą cierpliwość, i irytowanie się gdy ktoś nie uzywa opcji szukaj. Działa to na mnie jak płachta na byka, i nie znieczulam się na to z czasem, i tak sie hamuję-naprawdę.

Pzdr.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jednak powtórze pytanie andrzeja34 "Powiedzcie coś na temat KTM 640 Adventure" .....

 

w archiwum niestety nie ma nic ciekawego o lc4 adventure...szczególnie jesli chodzi o dalekie podróze tzn kilka 1000km ....no chyba, ze opinia typu " kolega mojego kolegi slyszal ze to dobra maszyna", " podobno to awaryjne maszyny" i moim zdaniem takie odpowiedzi powinno sie "ganić" a nie pytania andrzeja szczególnie ze o lc4 jest jednoczesnie duzo i nic ...gdyby jednak znalazl sie jakis włascieciel adventura który uzywa go od dluzszego czasu i podrózuje po europie, a nie kolega kolegi ktory gdzies czytal ,zechcial wyrazic swoja opinie to mysle ze nie jedna osoba chetnie by ten post przeczytala...interesuje mnie szczegolnie wersja adventure uztykowana turysztycznie a nie zwykla lc4 terenowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...