Skocz do zawartości

MOTOCYKL EXPO 2007!!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno show robiły lalki z polandposition :)

 

Ktoś ci chyba ciemnotę wcisnął ;). Tym kobitkom wijącym się na suzukach daleko było do lalek :D.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja się wybieram, ale pewnie w niedzielę dopiero. A podobnie jak Pszczoła35 uwielbiam się poprzymierzać do motorków - może znajdę coś dla siebie, w czym się rozkocham i zaczne o tym marzyć :icon_biggrin:

 

Sylwia ,może sie gdzieś spotkamy :icon_rolleyes: ,też sie wybieram z małżonką .Ostatnio byłem na MBS w Wawie ,fajnie było ,bo na kazde moto mozna było posadzić swoje 4 litery :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jaki konkretnie show Tobie chodzi? Podobno show robiły lalki z polandposition :)

wiesz co? w tym roku to nawet lalki nie dawały rady...zresztą nawet wśród nich nie bałdzo było na czym oka zawiesic...kto je wybierał??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ,może sie gdzieś spotkamy ;) ,też sie wybieram z małżonką .Ostatnio byłem na MBS w Wawie ,fajnie było ,bo na kazde moto mozna było posadzić swoje 4 litery :wink:

 

Markom13 - bardzo chętnie. Na razie szukam opiekunki dla dzieci bo nie ma jak to samemu tyłek posadzić na motorkach i poprzymierzać się do nich bez przeszkadzaczy. Ale nawet jak mi się nie uda załatwić opieki, to zabieram je ze sobą - wtedy przydasz się z żonką do pomocy ;) Będziemy w kontakcie. Odezwę się w związku z wyjazdem kilka dni przed. Jakby co to pisz na gg albo na priva.

 

wiesz co? w tym roku to nawet lalki nie dawały rady...zresztą nawet wśród nich nie bałdzo było na czym oka zawiesic...kto je wybierał??? :D

 

No nie było mnie więc opieram się tylko na fotkach i relacjach moich znajomych. A niektóre fotki były niczego sobie... No ale teraz będę ja - może nie będę w kusych spodenkach i nie będę się wić na motorkach ale będziesz mógł sobie oko zawiesić :) :smile: :wink: Żartowałam oczywiście :)

Edytowane przez Sylwia*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprez w tym terminie od metra.

Kombinujemy by wyskoczyć do wa-wy po imprezie w Toruniu w niedzielę rano. Niestety trza będzie się oszczędzać w sobotni wieczór. (ale od czego wieczór piątkowy :clap: )

 

Byłem na MBS i trzeba porównać konkurencyjną imprezę. Mam nadzieję, że będzie Triumph i to co mnie ciągnie to moto custom.

 

W kwesti fotografii można kobiecinie pomódz no nie Belgu :)

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O tagach "Motor Bike Show Poland 2007" powoli zapominamy (bo nie ma czego rozpamiętywać ;) )

Proponuję już wcześniej zarezerwować sobie czas na "MOTOCYKL EXPO 2007" i spotkać się w większym gronie. Jest czas żeby się spokojnie umówić. Ja na pewno bedę w piątek 23.III.2007 r, co do weekendu to jeszcze nie wiem. Jeśli ktoś z Was bedzie wybierał się na tą imprezę właśnie 23-go to dajcie znać.

Pozdrawiam i do zobaczenia!!! :icon_mrgreen:

 

Ja bede w piatek o 8ej :icon_razz: pakowal Fzxa na podest w konkursie.. obok pewnie bedzie stal Fzx PGRa, wiec bedzie sie dzialo ;) oczywiscie macie glosowac na mojego, stawiam :icon_mrgreen: przy tym tv co mozna wygrac hehe.. zdrowie..

 

Arek

www.adm-motocykle.pl

Edytowane przez maverik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi mają działać w piątek od 10.00 a więc o 13.00 powinno dać radę. W piątek i to w miarę wcześnie powinno być jeszcze mało ludzi. Najlepszy klimat do zwiedzania.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także będe i mam nadzieje że spotkam jakiś znajomych w piątek ... ktoś by się przydał żeby zrobił zdjecie, a tak na poważnie to do miłego !!!

 

Pozdrawiam

 

ps Pszczółko jeśli będziesz w piątek to daj znać.

 

 

Witam, :)

 

Tez sie wybieram w piatek, mozemy sie jakos umowic na PW, - ze zdjeciami nie ma problema :icon_mrgreen:

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście newsa na scigacz.pl?

 

Na każdego z użytkowników Ścigacz.pl czeka na MOTOCYKLEXPO upominek!

 

Zapraszamy wszystkich czytelników serwisu Ścigacz.pl na nasze redakcyjne stoisko, przygotowane na targach MOTOCYKLEXPO 2007. To największa impreza motocyklowa tego typu w Polsce.

...

w tym roku organizatorzy zapowiadają jeszcze wyższy poziom oraz jeszcze więcej atrakcji,...

 

Na stoisku Ścigacz.pl znajdziecie ciekawe maszyny, piękne modelki oraz wielu ciekawych ludzi, przede wszystkim znanych polskich zawodników motocyklowych i quadowych. Będzie to także okazja do spotkania na żywo zespołu redakcyjnego, znajomych z forum oraz do dyskusji na temat serwisu i Waszych oczekiwać wobec niego.

 

Dla każdego zarejestrowanego użytkownika Ścigacz.pl, który odwiedzi naszego stoisko na targach, mamy upominek. Upominkami są - między innymi - zdjęcia gwiazd polskich sportów motocyklowych z ich autografem, breloki, skipassy, koszulki oraz kalendarze sportów motocyklowych 2007. Aby dostać upominek, należy w trakcie targów zgłosić się do jednej z osób, obsługujących nasze stoisko (ubranych w firmowe koszulki z logo Ścigacz.pl na plecach), i udowodnić, że jest się zarejestrowanym użytkownikiem serwisu, sklepu lub forum (logując się na dostępnym na naszym stoisku komputerze). Liczba upominków jest ograniczona do 1 500! Liczba ta wydaje się duża, ale biorąc pod uwagę frekwencję na ubiegłorocznych targach lepiej nie odkładać wizyty u nas na później.

Upominki przeznaczone są wyłącznie dla osób, które były zarejestrowane w serwisie przed czwartkiem - 22.03.2007 - przed godziną 12.00. Osoby, które zarejestrują się w naszym serwisie po tym terminie - na przykład, w trakcie targów - również zapraszamy na nasze stoisko, jednak osoby takie nie zostaną przez nasz targowy komputer zautoryzowane jako te, którym przysługują upominki rzeczowe.

 

Zapraszamy i czekamy na Was z niecierpliwością!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na EXPO będę jutro około 13:00. Gdzie i o której więc umawiamy się na 4umowe spotkanko? Myślę, że okolica stoiska "Ścigacz.pl" bedzie dość charakterystyczna ale jeśli macie inne propozycje to dajcie znać.

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Myślałem, że tu nikogo w piątek nie będzie, a tu się okazuje, że wręcz odwrotnie wszyscy wybierają się w piątek. W piątek jest też dzień prasowy, tak więc napewno będzie więcej ciekawych materiałów.

W takim razie do zobaczenia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Motocykl Expo wybiorę się zapewne w sobotę.

Na stronie organizatora czytamy m.in., że:

"Poczynając od powierzchni ekspozycyjnych po wydawało by się tak prozaiczne, aczkolwiek niezmiernie istotne sprawy jak: cała logistyka, budowa i przygotowanie stoisk. Bez tłoku i wąskich przejść znanych z innych imprez o motocyklowym charakterze, wciągania motocykli po oblodzonych schodach i rozważań typu - czy przez te drzwi da się przecisnąć np. quady. Powołując się na opinię niektórych wystawców, można stwierdzić, że produkty wysokiej klasy, wymagają odpowiedniej, a nie „bazarowej oprawy”. Jednym słowem czas skończyć ze sposobem myślenia „byle jak i byle gdzie”. Motocyklowe targi powinny być świętem fanów jednośladów, a nie przyczynkiem do stresu wystawców i zwiedzających."

Źródło: http://www.motocyklexpo.pl/index.php?op=3

Miejmy nadzieję, że organizatorzy nie rzucają słów na wiatr i staną na wysokości zadania (nie wspominali co prawda o kolejkach tworzących się przy kasach :icon_arrow: ).

 

Zakładam, że pogoda dopisze i większość braci motocyklowej stawi się na swych rumakach, ale gdyby ktoś zamierzał dojechać na tę imprezę komunikacją zbiorową, to informuję, że dojeżdża się Szybką Koleją Miejską do dworca Warszawa Zachodnia (po opuszczeniu peronu trzeba kierować się do wyjścia na ul. Tunelową), a stamtąd czeka nas krótki spacer (odrobina ruchu nikomu nie zaszkodzi) do hali Expo na ul. Prądzyńskiego.

Dla zainteresowanych zamieszczam link do rozkładu jazdy SKM-ki:

http://www.ztm.waw.pl/rozkladskm-1501.pdf

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...