Skocz do zawartości

Romet Model JL250-5


kinia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się coś zdaje, że Nseries w dwóch ostatnich postach ironiczne jaja sobie robi, a ktoś tego nie łapie :)

A może ja nie łapię?

 

Swoją droga, naprawdę ciekawe to chińskie wątki. :)

 

PS. To znaczy, w pierwszym Nseries żartuje, w drugim mniej ;) Ale tyle tu jakiegoś zadęcia ostatnio, że nikt nie zauważył...

PSS. A na marginesie: coraz więcej ciekawych skuterków chińskich się pojawia. W ostatnim ŚM był test takiego retro 125 ccm. Chociaż klon pewnie - to bardzo fajny :) większość chińskich skuterów jest już przyzwoitych jakościowo (mówię też z doświadczenia :)), prawdopobnie motocykle idą w podobnym kierunku.

Edytowane przez Adam Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całej tej dyskusji, zresztą nie tylko tutaj, zadziwiające jest to, że dla bardzo wielu idea bycia motonitą kojarzy się jedynie z posiadaniem takiego czy innego sprzęta.

Dla mnie jest to bardzo wąskie widzenie tego, o co w motocykliźmie chodzi.

Zastanawiam się, czy tacy ludzie jadąc na zlot, chcą spotkać ludzi zarażonych tą samą pasją czy poszpanować swoją wypasioną maszyną...? Jeśli to drugie, to szkoda pary w gwizdek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanko

 

Nie bede sie chwalic swoim mtorem - bo zadna rewelka - wiadomo chodzi o kase - kto sledzil to wie w kazdym razie dobry komar nie jest zly :crossy:

 

Drogi Panie BELQ nie bede komentowal bo po co kolejna wojna na forum - bede :biggrin: madrzejszy :biggrin: (ciach)

 

Jesli chodzi o motor z 1990 roku uzytkowany przez kobiete nie palaca w wieku 54 lat oczywiscie 1 wlasciciel to chyba kazdy ta ironie zrozumial hahahahaha

 

Odnosnie tematu ktory trwa od grudnia 2005 ;) to jest wyczyn nie najgorszy bo na rzadko ktorym forum takie sa - jest jeden dluzszy na grupa-poludnie ale tam to juz przesada bo jest 140 stron hahahaha

 

ROMET pojawil sie na allegro - ja tam zadnej naklejki Romet nie widze - nawet naklejki nie zmienili - pisze czelenger - taki kraj :lapad:

 

Pozdrawiam wszystkich dzielacych pasje ;)

 

:crossy: bziuuuuuuuuuum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie tak blizej fotkom przyjrzec to nawet naklejki romet nie ma!!! jest za to jinlun ale w lustrzanym odbiciu:) czyli polska nazwa bedzie "nulnij 052"

 

a wersja 150 ma ciekawy rozruch "Starter: elektryczny / kopany "

 

;) dobre nawet naklejka chinczykow zostala.... na stronie rodzimego Rometa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Eeech IMHO najlepiej gada shipp

Panowie, przecież większość skośnookich gigantów wyrosła na kopiach kopii. Może brak mi mocnego patriotyzmu, ale fajnie by było gdyby nasi nie spartaczyli, udoskonalali badziewie, zainteresowali się projektami rodzimych inżynierów.

Powrót polskiej motoryzacji - to brzmi dumnie :lapad:

Ja osobiście nie krytykuje, a już napewno nie zanim cokolwiek się stanie(to takie "polskie", wszyscy najmądrzejsi w teorii)... ja mam nadzieję :) ciągle wierzę i życzę Rometowi powodzenia :banghead:

Edytowane przez mentane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...