Skocz do zawartości

Sparaliżowany 32-latek domaga się eutanazji


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cos strasznego :/ taki wypadek moze przydarzyc sie kazdemu z nas. Z tego co wyczytałem Janusz jest z Jastrzebia Zdroju, chetnie bym dołączył sie do ekipy która planuje wypad do niego, ale z mojego miasta mam chyba z 800 km. Niech wie ze cała brać motocyklowa go wspiera !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że jemu się to nie stało podczas wypadku! Wczytałem się głębiej w jego stronę. Pisze, że zaraz po wypadku WSTAŁ I PRZESZEDŁ PARĘ METRÓW. Dopiero później stracił przytomność. Ale pisze też, że ludzie którzy koniecznie chcieli udzielić pomocy nie mając KOMPLETNIE pojęcia jak to sie robi zamiast mu zdjąć kask to SZARPALI JEGO GŁOWĄ! I w ogóle pisze też, że cały czas jego głową ruszali. podkładali jakieś torebki :/ A sanitariusze też byli dobrzy: Zamiast go ostrożnie włożyć do karetki to wrzucili jak worek ziemniaków i jeszcze mu nogi podkulili bo im ise drzwi od karetki zamknąć nie mogły. I teraz najgorsza rzecz. Biedak pisze, że po wszystkim przyszedł do niego ordynator na szczerą rozmowę i powiedział mu, że gdyby co po niektórzy nadgorliwi nie starali się mu koniecznie pomóc to dzisiaj napewno by jeździł na wózku i jedynie nogi miał sparaliżowane. Nie musiałby używać respiratora! Sam by oddychał i do pasa mógłby się ruszać. To jest najgorsze :icon_mrgreen: Coś takiego usłyszeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo wspolczuje Januszowi, to prawdziwa tragedia. Sam od kilku miesiecy leze i poruszam sie sporadycznie o kulach i na wozku i jest to juz dla mnie bardzo uciazliwe a to przeciez nic w porownaniu z tym co przezywa ten chlopak ... Niezniszczalni i przyjaciele napewno postaraja sie pomoc Januszowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az sie łza kreci w oku jak to czytam.Przykre i niesprawiedliwe i to nie przez sam wypadek tylko przez debili co nie potrafia zrobic jak nalezy. Ludzie ktorzy sa sprawni fizycznie nie doceniaja tego ze moga sie podrapac po dupie sami.Nie dziwie sie Januszowi ze chce zeby go odlaczyli.To nie zycie, tylko meczarnia.Podziwiam go ze dal rade tyle lat zyc w takim stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem z J-bia i jest to wojewodzctwo Slaskie...

 

Nigdy nie mialem przyjemnosci poznac Pana Janusza chociaz dzielily mnie od niego 3 bloki :banghead:

( az wstyd sie przyznac).

Mialem okazje zobaczyc odwiedziny motonitow, naprawde respect dla tych chlopakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez go podziwiam, ze sie nie zalamal i stara sie normalnie zyc.

 

 

zeby byl porzadek na forum zalozylem nowy watek i przenioslem reszte mojej wypowiedzi.

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=67826

 

pzdr

Edytowane przez tatajacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w USA to co innego? Gdzieś słyszałem, że gdyby USA sie przez 3 dni powstrzymało od dofinansowania wojska i pieniądze z tych 3 dni wydali na pomoc Afryce to by mogli z powodzeniem wyleczyć większosc chorób i zaspokoić głód... Ale po co...? Tak więc wiesz, nie tylko my mamy taką hierarchię wartości, ale tu sie zgodze to chore!

Zaspokoili by glod. Na 3 dni, moze tydzien, miesiac. Wyleczyli troche chorych. Ci widzac, ze im pomagaja rozmnozyliby sie jeszcze bardziej i domagali sie wiecej pomocy. USA nie majac wojska staloby sie bezbronne. Terrorysci, komunisci chinscy i koreanscy poczuliby ze nie ma zagrozenia. W niedlugim czasie potem mowilibysmy do siebie per "towarzyszu" i pracowali w kołchozach. Heja, przestanmy zajmowac sie soba i rozdajmy wszystko biednym. :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.....qrwa.tragedia.Ja wpełni rozumiem gościa,bo (co prawda ''tylko ''5 miesięcy) byłem,przykuty do łóżka.

Naprawde chu*owa sprawa tak leżeć.....

Ja na jego miejscu tak samo domagał bym się eutanazji:(

 

 

WIELKI SZACUNEK DLA NIEGO,ŻE TYLE CZASU WYTRZYMAUJE :icon_razz: :) :) :lalag: :cool: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...