Skocz do zawartości

Sparaliżowany 32-latek domaga się eutanazji


leonstar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://wiadomosci.onet.pl/1490750,11,item.html

 

Jako że to jeden z naszych braci, wesprzyjmy go naszą solidarnością i dobrym słowem.

Wiem iż internet to jego okno na świat i może trafi na nasze forum, bo wciąż kocha motocykle.

 

JESTEŚMY Z TOBĄ BRACIE, CO BY SIĘ NIE STAŁO, PAMIĘTAJ O TYM!

 

Jego pasja jest nasza pasją, może zorganizujemy jakąś akcję pomocy Januszowi?

Może odwiedzi go parę maszyn, to pewnie marzenie tego chłopaka.

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzisiaj go w wiadomosciach,

 

mysle ze po tym wypadku, nawet niemysli o motocyklach.

 

wspolczuje.

 

 

Otóż jesteś w błedzie bo wczoraj sam przyznał, że tęskni... :biggrin:

 

Myśle, że takie odwiedziny byłyby dla niego czymś niezwykłym :banghead:

Edytowane przez piechur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rety to straszne. Bardzo mu współczuję :biggrin: Być przez całe życie przykutym do łóżka i móc poruszyć jedynie głową...

Ludzie doceniajcie to, że wszystko macie sprawne! Że możecie się podrapać jak Was zaswędzi! To się wydaje oczywiste, ale według mnie takie być nie powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!

Osobowość Janusza, który pomimo dramatycznych przeżyć zachował pogodę ducha i optymizm, jest dla wielu ludzi tak przyciągająca, że postanawiają go poznać. Wśród nich jest wielu motocyklistów, którzy całkiem niedawno odwiedzili go w jego jastrzębskim mieszkaniu. Przyjechali oczywiście na swoich maszynach – Janusz nie mógł ich co prawda zobaczyć, ale ojciec wszystkie sfotografował i sfilmował. Nagrał też ryk silników, który potem wielokrotnie sprawiał jego synowi wielką przyjemność

 

widac taka akcja podjechania furkami byla juz organizowana i bardzo podobala sie Januszowi, co oznacza ze zorganizowanie ponownie czegos takiego to swietny pomysl. zeby podjechala wymarzona przez Janusza ninja i pokazala co nie co (nagrac film, zrobic foto)... to by bylo cos.

podziwiam tego czlowieka...

 

btw, jak to jest ze na misje w Iraku i Afganistanie, ktore notabene niewielu Polakow obchodzi i niewielu ja popiera, wydawana jest ogromna ilosc pieniedzy a na leczenie, opieke, leki dla obywateli nie ma srodkow - CHORY KRAJ... :clap:

 

pozdrawiam

Edytowane przez vasiliy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw, jak to jest ze na misje w Iraku i Afganistanie, ktore notabene niewielu Polakow obchodzi i niewielu ja popiera, wydawana jest ogromna ilosc pieniedzy a na leczenie, opieke, leki dla obywateli nie ma srodkow - CHORY KRAJ... :buttrock:

 

A w USA to co innego? Gdzieś słyszałem, że gdyby USA sie przez 3 dni powstrzymało od dofinansowania wojska i pieniądze z tych 3 dni wydali na pomoc Afryce to by mogli z powodzeniem wyleczyć większosc chorób i zaspokoić głód... Ale po co...? Tak więc wiesz, nie tylko my mamy taką hierarchię wartości, ale tu sie zgodze to chore!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...