Skocz do zawartości

Podkladka pod tablice rejestracyjna


Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim.

 

Szukam jakiejś fajnej podkładki pod tablice rejestracyjną. Oczywiscie musi pasowac stylistycznie do cruisera, czyli musi byc w pelni metalowa i chromowana, ale nie chce aby byla zbyt przekombinowana tzn. miala nadziubdziane dookoła skrzydełka, napisy itp itd. Chce też aby była solidnie wykonana. Możecie coś polecić, albo pokazać jakąś fotkę podkładki którą macie? A może wie ktoś coś o podkładkach jakoś związanych z Vulcanami?

 

Pozdr.

 

ASh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Ciezko tak bez sprecyzowania bo jak wiadomo gusta sa rozne. osobiscie jestem fanem V2A czyli nierdzewki. Mozna by cs tam fejnego wykombinowac. jakis slusarz moglby to chybya wykonac. Mialbys niepowtarzalny unikat.

 

pozdrawiam

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dlaczego kawałek blachy z wytłoczonym wzorkiem

kosztuje 200 zł ? ceny custom są kosmiczne

 

Ceny są jakie są bo nie ma konkurencji.

A podkładka np TU

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS udało sie!!! Znowu top ten!!! trzymamy kciui za jutro!!! dajeszzzz dajeszzz!

 

1. To powtarzasz sie !

 

2. Czy tylko to potrafisz napisac / wypowiedziec sie ?

 

3. Zal Ci d**e sciska ?

 

4. Co chcesz przez to powiedzies ?

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KS udało sie!!! Znowu top ten!!! trzymamy kciui za jutro!!! dajeszzzz dajeszzz!

ku*wa posta chcesz se nabić :wink: chu*a wnosisz do tego tematu

 

sorry za off top bo ja tez tu nic niewnosze ale juz wku**ia mnie to że gdzie sie odezwie KS to milion odpowiedzi spamer, spamer a wy wszyscy jestescie takie same spamy :evil:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieaktualne

 

sorry

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pzyznaje ze 200 to nie jest malo, ale ona mi sie baaardzo podoba i ja sie ciesze ze ja mam, zreszta jak pisalem, do kazdego moto taka kupuje

Z racji swojego wieku nie pamiętasz, ja z racji swojego pamiętam słabo, ale były takie czasy, kiedy ludzie wnerwieni pustymi półkami marzyli, żeby było nawet drogo, ale żeby cholera w ogóle coś było! Teraz mamy takie czasy, że jest, na dodatek taniej tu, drożej tam, człowiek ma wolny wybór i może kupić co chce i mu się podoba. I o to chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieciaku

 

moze bys tak slownictwo zmienil bo nie jestes w pokoju u swoich rodzicow ktorym wydajesz swiadectwo, ze w skrzynce na wegiel chowany jestes.

 

Moze Ty zwracasz uwage kto ile postow nabil. Dla mnie akurat to nie jest najwazniejsze, liczniki moga byc zlikwidowane.

 

Forum jest dla wszystkich i kazdy moze sie do woli wypowiadac ile chce, przynajmniej jezeli ma cos do powiedzenia. Jezeli Ci sie to nie podoba to przeciez nie musisz tu wchodzic bo przeciez przymusu nie ma

 

z powazaniem

:clap: :wink:

nie zrozumieliśmy sie :banghead: mi chodziło właśnie o to żeby nie najeżdżali na ciebie że tyle piszesz bo to juz jest nudne że pod każdym twoim postem ktos cie krytykuje ja do ciebie nic niemam

 

:notworthy:

:banghead:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji swojego wieku nie pamiętasz, ja z racji swojego pamiętam słabo, ale były takie czasy, kiedy ludzie wnerwieni pustymi półkami marzyli, żeby było nawet drogo, ale żeby cholera w ogóle coś było! Teraz mamy takie czasy, że jest, na dodatek taniej tu, drożej tam, człowiek ma wolny wybór i może kupić co chce i mu się podoba. I o to chodzi :notworthy:

 

no ja wlasnie to kupilem, bo mi sie podobalo, wiem ze sa tansze, no ale nie sa takie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...