Skocz do zawartości

www.motoscout24.de


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat żeby dowiedzieć się co nieco o ogłoszeniach zamieszczanych na niemieckiej stronce www.motoscout24.de.

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat wiarygodności tej stronki??.

Na moje oko niektóre ceny motocykli są trochę za niskie.

Proszę o info osoby które już zetknęły się z tą stroną.

Edytowane przez MaximusDante
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki zwiazek ma serwis ogłoszeniowy z zamieszczonymi na nim ogłoszeniami? można podważać wiarygodność poszczególnych sprzedawców ale serwisu? OCB?

Chodzi mi o ogłoszenia tak trudno się domyślić :flesje:

Jak nie chcesz odpowiadać na moje pytanie to nie pisz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ten temat żeby dowiedzieć się co nieco o ogłoszeniach zamieszczanych na niemieckiej stronce www.motoscout24.de.

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat wiarygodności tej stronki??.

Na moje oko niektóre ceny motocykli są trochę za niskie.

Proszę o info osoby które już zetknęły się z tą stroną.

 

po drugie nie stresuj się, nie mam nic do ciebie, mogłeś edytować posta i napisać dokładnie o co ci chodzi.

 

podaj linki do poszczególnych aukcji to ludziska ci napiszą czy czuć lewizną czy nie. nikt jednak ci nie wywróży czy dany sprzedający nie jest czasem oszustem. sam probuje wyszukać coś sensownego na motoscout ew. mobile.de. jednak prawa zakupu używanego sprzętu nie różnią się znacząco od warunków polskich, tzn dzwonisz, umawiasz się, oglądasz i kupujesz lub nie. obejrzysz moto na własne oczy i już wiesz czy sprzedający nie leci w kulki. inaczej tego nie widzę, choć są pewnie osoby które kupiły moto na np. ebayu oglądając tylko zdjęcia. ryzyk fizyk (rydzyk też grzyb).

 

pozdro i zyczę utrafienia dobrej sztuki.

Edytowane przez kenji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktos pisal juz ze niektore "okazje" moga sie zle skonczyc :/ z kuzynem szukalismy auta trafilo sie 98 rok i cena bardzo atrakcyjna. Po kontakcie email dostalismy prawie caly zyciorys sprzedajacego a warunki jakie chcial aby sprzedac auto to wplacic zaliczke albo cala sume przez money gram albo western union na jakiegos kolesia :| nie chcial slyszec o tym ze my przyjedziemy po auto najpierw miala byc zaliczka. podziekowalismy bo 20 tys zl to nie 5zl

Edytowane przez cypek41
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Wy dziecmi jestescie, czy moze z pierwszej lapanki ???

 

Oszusci byli sa i beda. Przed nimi nie da sie uchronic. Zdrowy rozsadek jednak w zupelnosci wystarczy.

 

Tak jak napisal przedmowca, uczciwemu sprzedajacemu zalezy na sprzedaniu towaru. Jezeli chce zaliczke to juz smierdzi, chyba ze jest to firma, a i to o niczym nie swiadczy. Trzeba komunikowac i dowiedziec sie.

 

Rozumiem, ze czasami z jezykiem ciezko. Ale prosze nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.

 

pozdrawiam

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co ja zaobserwowałem , a szukam motocykla od 4 tygodni bardzo intensywnie w Polsce i Niemczech) to właśnie w Niemczech jeżeli chodzi o Motocykle to żadnych korzystnych ofert nie spotkałem Wszystkie maszyny po opłatach kosztowałyby co w Polsce, więc stwierdziłem że szkoda zachodu na zachód i prawdopodobnie znajdę u nas jeszcze korzystniej niż tam. (a szukałem drag stara 1100 albo wild stara). To tyle moich obserwacji. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma okazji, jak chcesz kupic cos dobrego, to musisz za to zaplacic odpowiednio - niezaleznie czy kupujesz u nas czy na zachodzie

 

 

Doklabnie i nie inaczej

 

pozdrawiam

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam widze ladne fazerki w fajnych cenach. Transport z Niemiec nie wyjdzie duzo drozej niz transport powiedzmy z drugiego konca Polski, a koszty zarejestrowania moto sprowadzonego z zagranicy nie sa duzo wyzsze niz kupionego w kraju. Nawet jesli to wszystko razem wziete wyjdzie troche drozej niz kupno krajowego to wydaje mi sie ze warto bo liczy sie tez stan motoru.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam widze ladne fazerki w fajnych cenach. Transport z Niemiec nie wyjdzie duzo drozej niz transport powiedzmy z drugiego konca Polski, a koszty zarejestrowania moto sprowadzonego z zagranicy nie sa duzo wyzsze niz kupionego w kraju. Nawet jesli to wszystko razem wziete wyjdzie troche drozej niz kupno krajowego to wydaje mi sie ze warto bo liczy sie tez stan motoru.

Jeżeli sugerujesz że w Polsce się jeździ jak na Twoim avatarze to się zgadzam że lepiej sprowadzić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sugerujesz że w Polsce się jeździ jak na Twoim avatarze to się zgadzam że lepiej sprowadzić :biggrin:

:buttrock: Na innym forum na ktore zagladam juz bys mial ostrzezenie :D (nie wiem czy smiac sie czy plakac)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...