Skocz do zawartości

Szczecin.nauka motorower


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

toz ten temat to SMIECH NA SALI!!mieszkasz w szczecinie i nikt nie moze cie tam nauczyc??naprawde juz nie wem o co ci chodzi! jak ty jeszce biegów nie umiesz zmieniac to z calym szacunkiem niebierz sie za motorki albo najlepiej kup se skóter pozdro!

 

nawet gdybys chila to bys jakiegos pierwszego pijaka z pod sklepu zgarna to za wino by ci pokazal jak sie zmienia biegi i jeszce by opowiedzial ci cala historie swego zycia z motoroami..(kiedys to kazdy jezdzil na motoroch:) a jak placisz tyle hajsu to nawet prywatnie jakis czlowkie co na codzien ma nauke jazdy by ci pokazal po pracy jak sie zmenia biegi ipo krzyku by bylo..zresztą ja juz sie nie wypowiadam... bo szkoda klawiatóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będzie OCZYSZCZALNIA

 

Ooo... popieram zdanie Tomka. Kolega Krysia jak jest kompletnym laikiem, nie wie co gdzie jest i jak tego użyć to zapraszam na PW. A 50% osób tu odpowiadających, których wypowiedzi wcale nie przewyższają intelektem autora, proszę o zastanowienie się nad sobą. Na temat praktyki wypowiedziałem się w drugim, takim samym temacie, w innym dziale. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Krystyna dała temat żeby sobie posty ponabijać bo jak widać nie zainteresowała się żadną ofertą a wszczegulności Mwichana( 5,99zł!!!toż to cenowy rewelacja :eek: !!! żer dla krystyny normalnie :notworthy: ) Bez urazy ale nie mogłem się powstrzymać :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Krystyna dała temat żeby sobie posty ponabijać bo jak widać nie zainteresowała się żadną ofertą a wszczegulności Mwichana( 5,99zł!!!toż to cenowy rewelacja :biggrin: !!! żer dla krystyny normalnie ;) ) Bez urazy ale nie mogłem się powstrzymać :bigrazz:

 

DO OCZYSZCZALNI Z TYM YEMATEM-ale juz !!!!!

pozdro all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać Krystyna dała temat żeby sobie posty ponabijać bo jak widać nie zainteresowała się żadną ofertą a wszczegulności Mwichana( 5,99zł!!!toż to cenowy rewelacja :cool: !!! żer dla krystyny normalnie :icon_mrgreen: ) Bez urazy ale nie mogłem się powstrzymać :evil:

 

Pisałem do Mwichana. Gościu powiedział, że se jajca robił. A za freeko mi wszystko dokładnie powiedział jak się zmienia biegi. :( Więc dzięx za wszystkie odpowiedzi chodź pomógł mi tylko Mwichan

Edytowane przez Krysia93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...