Skocz do zawartości

Pomocy nawaliła mi ZX9


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy - na zlocie w Brzeźnie paliłem gume i efekt taki ze ZX9 nie chce ruszyc - szilnik normalnie chodzi - jedynka wskakuje - ale jak puszczam sprzegło to nie jedzie - tak jakby cały szas było wciśniete sprzegło - nie iwem co sie stało - tarcze sprzegłowe wymieniałem ze 3 tygodnie temu wiec chyba odrazu sie nie spaliły - sam tego nie zrobie ale zanim zaprowadze do serwisu chciałbym miec chociaz jakies wskazówki zeby mnie nie zrobili w generalny remont za kupe kasy jak zobacza ze jestem zielony w tych sprawach

z góry dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie**ole - panowie ale mi rad udzielacie - przeciez od czasu do czasu mozna sie troche wyzyc szczególnie jak oponka nadaje si e do wymiany - jak bym chciał jeździc po bułki to kupił bym sobie komarka albo jakiegos innego bzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Czasem takie objawy daje wyślizgany kosz sprzęgłowy. Moze okazać się, że wystarczy go podreperować. Ale to mechanik musi zdjąć pokrywy i sprawdzić jego stan.

Ja tak miałem w jakimś moto i mechanik nawet nie wymieniał kosza na nowy tylko go naprawił (nie pamiętam jak, ale tanio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Dominik - wkońcu jakas fachowa porada - bo bo weekendzie i czekaniu 5 godzin na transport teksty w stylu a po co było gume palic działaj ana mnie jak czerwna płachta na byk a dodatkow jestem bez maszyny a pogoda wysmienita na jazde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo posciagaj z netu schemat kawy i samemu sie bier za rozbiurke moze poprostu tarcze sie skleily albo co innego zrob to samemu8 albo flaszke postaw kumplowi zeby Ci pomogl bo szkoda kaski

 

szramer niestety ale ja jestem kompletnie zielony jezeli chodzi o mechanike i zadne schematy mi nie pomoga zreszta j anawet porządnych narzedzi nie mam - sam to moge sobie co najwyzej łancuch nasmarowac jak juz to napisalem - ale mam kumpla mechanika co mi to naprawi za niewielka opłata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo posciagaj z netu schemat kawy i samemu sie bier za rozbiurke moze poprostu tarcze sie skleily albo co innego zrob to samemu8 albo flaszke postaw kumplowi zeby Ci pomogl bo szkoda kaski

 

 

a może szramer ma racje, może tarcze sie skleiły poprostu... odklejal juz ktos moze? moze sie pochwali jak to zrobic ? :( bo mechanika mam daleko, a motorem metra nie przejade :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...