Skocz do zawartości

Odblokowanie TDR


premislauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jest taka sprawa ze z zaworem zrobilem tak jak pisaliście i z wydechem i faktycznie moc ma na 3 biegu kolo mi mieli ale jak na 4 jade ok 100km/h przy 11tys. obrotow i wlaczam 5 to moment ja "odcina" i spada na 5/6 tys obrotow i to samo na 6 i jedzie ledwo 80km/h. do 4 rozpedza sie super, wkreca na 12 tys obrotow ale jak tylko wlacze 5 lub 6 to ja odcina. rocznik 1997, aha, obrotomierz na linke.

 

prosze o konkretne informacje co z tym zrobic i z gory wielki dzieki

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mi sie zdaje to w 2t jak jest jakas blokada to odrazy w dyfuzorze... no włąsnie ten sam silnik co w dt125 ale w dt dyfuzor sie wybebeszalo, przelotowy wydech czy koncówke wydechu, gaznik no i modłu..w dt zorbilo sie wszystkie czynnosci oprucz modulu i ona szla gubo ponad 100km..bodajerze 100%odblokowana dt 125 szllac cos ponad 140..jak zle mowie to poprwacie

czyli twója tdr-ka nie powina sie tak zachowywac moze prostu cos z tym modulem jest?najlepiej jakbys mial morzliwosc sprawdzenia na innym,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzam odblokowywać swoja tdr'ke, najpierw zabiore się za zawór. Czy jest możliwość uszkodzenia tło ka przy złym ustawieniu zaworu? wydaje mi sie ze zawór nie powinien miec wpływu na wiecznośc tłoka ...jedynie co to może tylko zdładic silnik.ale przecież wiadomo że zablokowane jednostki wytrzymują wiecej niż oddławionne bo nie wkręcają sie na wyższe obroty...ale ja osobiscie jeżdze jednostką o pełnej mocy i nie ma z nią problemów typu tłok-zawór....wszystko powinno byc ok... tylko cdi jest inne w dtr'ce...:icon_biggrin: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie powinien styknąc sie tłok z zaworem a ciekaw jestem co tam zrobisz przy tym zaworze niby ze chcesz go odblokować? przeniesiesz troche czy co>? [pozdr

obrócić o 180' :lalag: rok temu, jak tylko kupiłem motor i wymieniałem pierścienie nie zwróciłem uwagi na zawór...

ale skoro nie ma szansy, ze sie zderzą to już sie nie boje odblokowywać:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obrócić o 180' ;) rok temu, jak tylko kupiłem motor i wymieniałem pierścienie nie zwróciłem uwagi na zawór...

ale skoro nie ma szansy, ze sie zderzą to już sie nie boje odblokowywać:)

ale tylko wytłumacz mi w jaki sposób zamierzasz (mozna ) odblokwać ten zawór wydechowy? bo ja nie wiem.pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...