Skocz do zawartości

Co mi grozi:P


Rekomendowane odpowiedzi

Tak i dostałeś odpowiedź, ale zamiast zamknąć dziób i poprosic o usunięcie tamatu, kreujesz się na bohatera i oczekujesz że będziemy Ci zazdrościć i na ołtarze wynosić.

P.S. Pozatym nie wiem czy dostrzegłeś że pawelmoto2 jest 2 razy od Ciebie starszy i chyba wypadałoby okazać troche kultury. Teksty typu "zamknij się" świadczą tylko o twojej kulturze, a raczej jej braku.

Ja bym proponował zamknąc temat, dowiedział się co miał się dowiedzieć, wiec po co się żreć niepotrzebnie.

Edytowane przez mati_mot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

 

Własnie tacy ludzie i takie wybryki skladaja sie na stereotyp motocyklisty, to przykre ze kazdy kto widzial to zajscie o kazdym nastepnym, napotkanym motocykliscie pomysli........

 

Oby mniej takich.

dokładnie, mlode pokolenie musi umiec odróznic nid for spid andergrand 2 i gjetea wajs siti od rzeczywistosci :icon_mrgreen:

dla autora tematu 140 po miescie niezarejestrowanym pojazdem (czyli takim który nie przeszedl przegladu-mógł więc nie byc sprawny) razem z kolegą to nielada wyczyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cała ta sytuacja to bajeczka wyssana z palca, poza tym te emotki: :P, ;d itp tylko świadczą o tym, że nie pisał tego na serio... :rolleyes: jeszcze jak byś miał troche we łbie - policja mówi co Ci grozi za wykroczenia itp ... dla mnie temat do oczyszczalni :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludzie po co wy sie denerwujecie. Wasze nerwy i tak się na nic zdadzą a kolega ( głupi małolat - bez obrazy ale zasłużyłeś na takie miano po tym twoim wyczynie) chyba niczego nie zrozumiał po tylu negatytwnych postach na ten temat. Proszę więc zmień swoje podejście do tych spraw i jeśli nie dla siebie to zmień się dla nas. Co do reszty to może przeniesiecie sie teraz do Przy Piwie i tam się odprężycie. Pzdr :)

Edytowane przez joniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to na kilometr śmierdzi prowokacją. Ale jeśli to prawda, to uważam, że taki dozór rodziców nic nie da.

 

jakby uslyszeli wczesniej jak sie kumpel nazywa to by byl spokoj ale nie zdazyl

 

Ten twój znajomy, jeśli też dostałby taką karę, szybko się wywinie, bo z tego co napisałeś, to jakaś szycha. I tacy sk**wiele sieją postrach na drogach. A nic świętym krowom nie można zrobić. Piętnastolatka sadzać na Mito 125? Dozór ma polegać na niedopuszczaniu za kierownicę? A jak ktoś nie ma dozoru, to może jeździć bez prawka? Za jakąś robotę by się wziął! No i oczywiście, kto jeździ z takim, też nie jest lepszy.

 

to chyba malo wiesz o sadach rodzinnych:P

No, to ładnie się pan tu przedstawił przed milionami słuchaczy... :)

 

Ręce opadają. Jak ja nie tak znoszę popier... dzieciarni i takich cwaniaczków. Mam tu głównie na myśli twojego "kierowcę". Ale tylko głównie.

Edytowane przez Arcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Myśle, że ta historyjka jest wyssana z palca. Jeżeli jednak rzeczywiście byliscie az tak..., to ratuje Was tylko wiek.

Za takie zachowanie grozi odpowiedzialność karna (łącznie z pozbawieniem wolności) - art. 160 par 1 Kodeksu karnego (Dz.U. 1997 Nr 88, poz. 553).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja duzo podruzuje, jeżdze od 3 lat samochodem i od niedawna motocyklem... Z dnia na dzien coraz bardziej przeraza mnie głupota ludzka na drodze. Zaczynam sie bac wyjezdzac zeby mi ktos nie wdupił czy nie zajechał drogi:/. Jadac widzimy samochod czy motocykl-normalnego uczestnika ruchu a w srodku? nie wiadomo co sie kryje. Pirat drogiowy, Pijak, nastolatek bez kompletnego doswiadczenia. Wystarczy jedno pier*olniecie. Nie ogladaliscie filmow, zdjec na necie- z przecietymi ludzmi na poł i flakami na drodze? Mało wam?. Jakos w niemczech potrafia sobie z tym poradzic...POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich......wiesz co diobol osobiscie nic do ciebie nie mam ale jak mam jechac do Katowic to mnie H*j strzela :) jazda u was to masakra i wolna amerykanka a dzis tez musze tam jechac....nie powiem ze w innych miastach jest lepiej bo powoli wszedzie zaczyna sie dzicz.....wracajac do tematu lebka mojej sasiadki zlapali gliniarze 3 razy ... 2 razy na moto i raz autem i bez prawka i papierow we wszystkich przypadkach i gowniarz niczego sie nie nauczyl .....baaa, byl z tego nawet dumny :banghead: mam nadzieje ze wy sie czegos nauczyliscie....bo chyba do was nie dociera za bardzo ze to waszych starych wezma za dupe najbardziej a nie was.....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chyba do was nie dociera za bardzo ze to waszych starych wezma za dupe najbardziej a nie was.....pozdro

 

I dla tego to robia, ze nie ich tylko innych ! Na zasdzie zaloze sie o Twoja glowe.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszlismy do filozoficznego problemu. Ale ks-rider trafił w sedno. Dopuki sie zyje czyims życiem (np na garnuszku rodzicow), dostaje sie motocykl, samochod to ch*j, mozna nie szanowac, przeciez szkody,mandaty i kary zapłaca rodzice. Autor tematu nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, wszystko jest jedna wielka zabawa. Ja na moto zarobiłem sam co do grosza i widze roznice. Szanuje siebie i moto bo wykonałem kawał ciezkiej pracy. Co innego jakbym dostał cos za friko...

 

PS crazybiker fakt w Katowicach zdazaja sie piraci ale wszecie zawsze sie znajda. Bardziej poraża mnie to ze w Kato (szczegolnie w centrum) sa wiecznie korki, a drogi albo dziurawe albo łatane, moto sie tu bardzo przydaje

:crossy:

Edytowane przez diobol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..to jest najlepszy kawałek: jakby uslyszeli wczesniej jak sie kumpel nazywa to by byl spokoj ale nie zdazyl bo wiadomosc poszla w swiat...

... który z sąsiadów jest policmajstrem ? ... nie wie co ryzykuje ...ech z resztą to tylko Twoje słowa...każdy chce zwojować świat - mając 15 lat ... (bez komentarza)

 

p.s.znam osoby które pracują w prokuraturze i abw ...będąc na Twoim miejscu (raczej nikła sprawa) nie śmiałbym im robić koło pióra...teraz każdy jest pod lupą...szkoda stracić pracę za "tuszowanie" jakiegoś małolata...

 

a drugie p.s. .... nie dziwmy się, że społeczeństwo mówi - "motocykliści" to debile i dawcy nerek....

Edytowane przez Mazzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...