Skocz do zawartości

Gogle


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Dragona - są penerskie ale trudno je dostać w polsce w sklepie, trzeba zamawiać zza granicy. Najwyższa półka. Pozdro

 

 

Siemka !

 

Nie wiem jak wyglada slang w PL i z kad wzielo sie okreslenie penerskie. U nas Penner to bezdomny - kloszard.

 

Penerskie byloby wiec u as totalnie do dupy albo dla tych bezdomnych pijakow. to tak na marginesie.

 

osobiscie kupowalbym tylko z helmem przymierzajac je jak leza na twarzy. Sam nie mialem szczescia. Mam dwie pary, bez helmu leza bez zarzutu a jak zaloze garnek to jakos dziwnie.

 

pozdrawiam

 

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Nie wiem jak wyglada slang w PL i z kad wzielo sie okreslenie penerskie. U nas Penner to bezdomny - kloszard.

 

Penerskie byloby wiec u as totalnie do dupy albo dla tych bezdomnych pijakow. to tak na marginesie.

 

osobiscie kupowalbym tylko z helmem przymierzajac je jak leza na twarzy. Sam nie mialem szczescia. Mam dwie pary, bez helmu leza bez zarzutu a jak zaloze garnek to jakos dziwnie.

 

pozdrawiam

moze juz wiek nie ten :D

najlepsze gogle za rozsadna cene - scotty 80tki , najwazniejsze zeby nie parowaly i mialy haczyki na zrywki a te kolorowe szybki to mozna i tak o kant du.... roztrzasnac, sa dobre na stok a nie na tor czy las. Teraz zamowilem sobie biale Utopie zobaczymy jak długo wytrzymaja hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Polecam Oakleye, jeżdżę od wielu lat, zmieniam średnio co 2 sezony, szybę zmieniam co sezon.

Szczególnie polecam Crowbary, od kilku tygodni model ten można kupić z podwójną szybą enduro.

Osobiście używam teraz taki model: http://www.lunettes-de-soleil.fr/photos_pr...ages/01_685.jpg tylko z podwójną szybą.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też mam Oakley Crowbar z podwójną szybą:

http://oakley.com/o/o2141d

W porównaniu z moimi poprzednimi Scottami 89|X jest olbrzymia różnieca :icon_rolleyes:

Szyba mocna się nie rozłazi i nie łapie kurzu (jak Scotty), leżą wyśmienicie na twarzy, gąbka się nie rozpieprza itd. :icon_biggrin:

 

Crowbary mają też fajny system zrywek laminowanych tzn. są pakiety po 7sztuk jakby sklejonych ze sobą, nie zmienia to obrazu tak jak by było to przy 7 zwykłych zrywkach no i kurz się między je nie dostaje.

 

Niestety cena na te gogle w Polsce jest zabójcza, o wiele taniej wychodzi import z USA.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że juz wiem co będe zamawiał. Oakley Crowbar ...

tylko że cena w polsce jest fucktycznie zabujcza. także chyba sciągnę sobie z USA akurat mam taka mozliwość.. co prawda trwa to troche bo z miesiac trza poczekać ( mareckiemu z forum zamawiałm cały kpl. od butów po bluze) i zanim to przyszło to trwało.. ale warto było bo wyszły koszty ,mniejsze o 40% niż w polsce..

 

No niestety każdy chce zarobić... 329 zeta jak w usa 60papieru ( 180zeta?) to jest 150 stówki róznicy licząc koszty przesyłki nawet te 50 dych ( pod drzwi) to 100 zostaje na paliwko, wódke . kwaitay dla dziewczyny ( nie potrzebne skreślić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam gogle Scott'a model 83X chyba najprostrze jakie są, przydało by się już w nich zmienić szybkę i szukam szybki takiej z róznymi rysunkami, np. jakieś oczy czy coś, kiedyś widziałem takie na jakiś zawodach jak gość w takich pomykał i bardzo mi sie podobały. Możecie skrytykować mój gust, ale takie mi się podobają akurat, nie wiecie gdzie można takie dziwactwa dostać???

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam gogle Scott'a model 83X chyba najprostrze jakie są, przydało by się już w nich zmienić szybkę i szukam szybki takiej z róznymi rysunkami, np. jakieś oczy czy coś, kiedyś widziałem takie na jakiś zawodach jak gość w takich pomykał i bardzo mi sie podobały. Możecie skrytykować mój gust, ale takie mi się podobają akurat, nie wiecie gdzie można takie dziwactwa dostać???

 

pzdr

http://www.jgsport.pl/ cena ponad 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale przejrzałem cały dział z szybkami i nie znalazłem takich z wzorami[zaraz wyjde na kretyna :icon_rolleyes: ]

Na stronie może nie być, ale my czasem od niego braliśmy takie szybki. Koleś jest oficjalnym przedstawicielem scotta na Polske i ma wszystko z tej firmy. Wystarczy zadzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...