Skocz do zawartości

Cross na drodze


Rekomendowane odpowiedzi

Co by sie stało gdyby policja złapała by manie na drodze publecznej na crossie 80cm??

Jesli bedziesz jechał w kasku to moze nic ci nie zrobią a jak bedą w złym humorze to mogą ci powietrze spóścić,a jak bedą bardzo wkurzeni to lepiej nie mówic ani pytać, :icon_mrgreen: pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niezarejestrowanym crossem?

Zgodnie z prawem odstawienie motocykla na parking policyjny, mandat za poruszanie się po drodze publicznej bez dowodu i tablicy rejestracyjnej oraz skierowanie sprawy do Sądu za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC (do 5000 zł).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by sie stało gdyby policja złapała by manie na drodze publecznej na crossie 80cm??

ale najpierw muszą cie złapać a ja jedziesz na crossie to jest małe prawdopodobieństwo ze cie złapią,mozesz im prysnąć(skrecić w pole albo w las :smile: ) a najlepiej nie robić sobie kłopotów i nie jeżdzić głownych drogach.albo kupic moto z briefem,zarejestrować i mieć swiety spokuj :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by sie stało gdyby policja złapała by manie na drodze publecznej na crossie 80cm??

 

Kto to mania? :smile:

 

ale najpierw muszą cie złapać a ja jedziesz na crossie to jest małe prawdopodobieństwo ze cie złapią,mozesz im prysnąć(skrecić w pole albo w las :buttrock: ) a najlepiej nie robić sobie kłopotów i nie jeżdzić głownych drogach.albo kupic moto z briefem,zarejestrować i mieć swiety spokuj :icon_mrgreen:

 

Wtedy nie skończyłoby sie na tym co napisał Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie crossówką nie polatasz po ulicy! Co Ci się stanie jak cię złapią zależy tylko i wyłącznie od "widzi mi się" Policjantów. Ja czasem latam kawałek po drodze, czy osiedlu. Są to drogi mniej lub bardziej główne, wiem co może się stać w razie wypadku czy innej nie szczęśliwej sytuacji. Na razie tylko raz miałem kontakt z Policją, ze starcia wyszedłem "z tarczą" (jeśli można tak powiedzieć :notworthy: ) - udało się uciec. Ogólnie akcja taka jest mało fajna, ponieważ trochę się denerwujesz i łatwo popełnić błąd. Jak cię złapią po pościgu to już masz praktycznie jak w banku, że nie będzie taryfy ulgowej. Ogólnie jak uciekasz to tylko w taki sposób żeby cię nie złapali :cool:. Ogólnie nie polecam, ale wole to niż sprawdzać jaki humor mają panowie P. ! Jak nie musisz latać po asfalcie to nie lataj - jak już musisz to na wolnych obrotach pyr pyr (jak przez wieś lecisz bo tak to to szybciej), żeby nie denerwować ludzi i nie jeździj po polach uprawnych itp. Lepiej wolniej przejechać miedzą i nie mieć na pinku z rolnikiem.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...