Skocz do zawartości

moge kupic sam??


Krysia93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też tego nie qmam :buttrock:

Krysia przemyśl jeszcze to czy na pewno chcesz kupic skuter :)

 

Bez rejestracji jeździc nie można W OGÓLE.

Jeżeli jest zarejestrowany na poprzedniego właściela to masz 14 dni na przerejestrowanie go na siebie/rodzica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

QóBa ja około pół roku temu \nawet 7,5miesiąca temu sprzedałem typowi SR'ke i do dziś typo jezdzi na moich blachac nie zczaiłem tego ale nic już mnie to nie obchodzi(choć troche dziwnie na moich danych śmiga) ty krysia ja widze,że pare tematów to albo chcesz kupić enduro\ścigacz\skuter,a teraz pytasz czy możesz sam kupić motor\skuter weź pójdź z tatą i kup po co robic problem sobie i innym :|:|:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: :banghead: :banghead: Siemia witam ponownie:):wink: A wiecie może co jest lepsze??(i z czym można zrobic lepszy tuning:) suzuki katana czy peugot speedfight?

Koles, nie napalaj sie tak na ten tuning bo narazie nie umiesz za bardzo jezdzic jak mniemam :) jak juz ktos madrze zauwazyl, niedlugo sie zapytasz czy LC4 600 bedzie dobry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak juz ktos madrze zauwazyl, niedlugo sie zapytasz czy LC4 600 bedzie dobry :icon_mrgreen:

 

 

JA :banghead: :flesje: :cool: otóż to własnie nie napalaj się na tuning jak w ogóle nie umiesz dobrze latać na normalnych skuterach,a może już nie rób syfu na Forum ;/ Tutaj nikt ci nie powie co jest akurat dla Ciebie dobre,musisz sam pojezdzić różnymi skuterami i wtedy będziesz wiedział co jest dla Ciebie najlepsze...pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chłodzony cieczą, w miarę nowy skuter bedzie dobry do tuningu ...

Mówie tu o sportowych typu Rox, Sr, Speed, Runner (troche ciężki), Katana itp.

 

Jonek lepiej wyrejestruj sprzęt, wtedy dopiero bedziesz miał spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runner (troche ciężki)

 

Jonek lepiej wyrejestruj sprzęt, wtedy dopiero bedziesz miał spokój.

 

 

Runner'ka ma mój kumpel po full tuningu na 70 czy tam 80 o człowieku ja nią przy mojej wadze leciałem 130km\h :bigrazz: Tak do 10km\h ma muła ,a potem ognia :bigrazz:

 

 

QóBa już dawno po sprzedaniu wyrejestrowałem ale wiesz troche dziwnie na moich blachach starych lata :wink: xD Ale to juz nie mój interes LD xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krysia Krysia :D Hehe :D Poczekaj na rodziców, kupcie wspólnie motorek, i przedewszystkim nie rób wszystkiego z dnia na dzień, dzisiaj jestes napalony a jutro będziesz żałować, więc lepiej spokojnie sobie przemyśl, poczytaj forum poszukaj poszperaj później pisz, a na końcu zakup moto :icon_eek: i Ty i uzytkownicy będą b. zadowoleni.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Krysia Krysia smile.gif Hehe smile.gif Poczekaj na rodziców, kupcie wspólnie motorek, i przedewszystkim nie rób wszystkiego z dnia na dzień, dzisiaj jestes napalony a jutro będziesz żałować, więc lepiej spokojnie sobie przemyśl, poczytaj forum poszukaj poszperaj później pisz, a na końcu zakup moto smile.gif i Ty i uzytkownicy będą b. zadowoleni.

zgadzam się z przedmówcą, uwazam ze lepiej poczekać, "ostudzić sie" i kupić już na zdrowo. Rodzice może coś sypną $$ pomoga i nie będziesz mial problemu z transportem i załatwianiem formalnosci.

pozdrawiam

Cubix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ssadam nie chodzi mi o to, po prostu np. ja przy sprzedawaniu, nie miałem żadnego papieru (do wypełnienia takie puste pola wiesz) tylko normalnie na białej kartce napisane. Grunt by były wszystkie potrzebne informacje.

 

 

pozdr.

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...