Skocz do zawartości

Motocykl trialowy a jazda w lesie


Rekomendowane odpowiedzi

jakos mi sie wydaje ze wszyscy myslice ze trial jest lekki jak piorko i niezwykle poreczny ale jego waga

(70kg)jest to dosc sporo czy ktos probował podbic np.ogara? on wazy tylko 50 kg ale podbic go na 2 koła chyba nie mozliwe taki trial dla mnie to bardziej zabawka niż motocykl do lasu nim mozna sobie tylko popyrkotac po lesie. wolałbym go chyba wykozystac zamiast roweru do jazdy po miescie niz w lesie do lasu tylko enduro!!

 

 

stelle się da, waży tyle co ogórek

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcecie szybko ciąć po szutrach lub torze krosowym zapomnijcie o trialu, ale jeśli chcecie jeździć po górskich szlakach turystycznych, to jak najbardziej trial. Na takim szlaku trialowa wsk zostawia w pobitym polu 520, 525, WR, YZ i inne super wyczynowe enduraki, byłem, widziałem i sam zazdrościłem jak kolo wsk-ą wieżdżał a my nasze konie wpychaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżdżę po górskich ścieżkach mixem enduro i triala Betą ALP 2.0 według mnie rewelacja! Jeśli ktoś nie ma ambicji na ostrą jazdę to jest to bardzo rozsądny motorek. fotki motorka są tutaj http://jarekstryszawa.w.interia.pl/beta.htm fotki z wycieczek http://jarekstryszawa3.w.interia.pl/krzeszow.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytasz czy się da w lesie??? Odpowiadam

!

Od dawna mam duże ssanie na trialówkę, może nie mam wieku, budowy ciała trialowca, ale może coś z tego ssania w koncu stanie w garage. Nauczyć i tak pewnie się dużo nie nauczę, ale chodzi o fun...Piękny sport, piekielnie techniczny-a to mnie najbardziej kręci. Pytanie za 10 punktów-od kogo na pomorzu ew. uczyć się trialu, ew. czy samemu mozna się uczyć? Może od BMX`owców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...