Skocz do zawartości

co na lato?


Rekomendowane odpowiedzi

witam.

w ferworze przygotowań do śmigania, zastanawiam się w czym jeździć latem (kurtka, czy coś innego)? zastanawiam się nad kupnem buzera na siatce, ponieważ ceny kurteczek na lato są raczej wysokie. ktoś może używa mttr, utiki czy czegoś innego z podobnej "półki cenowej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w archiwum bo już było dużo napisane na temat ubioru na lato jak i tej zbroi Utiki o którą pytasz. Ja osobiście też się przymierzałem do tej zbroi ale jak zobaczyłem ile z zakłądaniem tego ustrojstwa jest zabawy to sobie dałem spokój (fakt ze ja to leniwy jestem na maxa ;)) Osobiście używam takiej kurteczki, a raczej siateczki z protektorami oraz jeansów podszytych kevlarem z protektorami firmy Motto. Tylko w takim zestawie jestem w stanie czerpać przyjemność z jazdy kiedy temperatura oscyluje w okolicach 30 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co wy, tylko kombi i to jednoczesciowe niezaleznie od temp. nawet jak jest +30st inaczej jestescie dresami i musicie oddac jednemu z forumowiczow(temu co jezdzi w kombi) moto, bo nie jestescie juz motocylkistami :buttrock:

 

Ta kurteczka Modeki i spodnie ktore ma Sligier sa naprawde fajowe, zamierzam cos takiego nabyc na ten sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

podciągne temat w górę :icon_twisted:. Widzę że nikt o zbroi mttr nic nie mówi, mam więc kolejne pytanie. Czy ktoś używał i wie coś o jakości zbroi super shield nb-9 link

teraz w dobrej promocji w louisie

 

pozdrawiam

soulz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbroja zbroją, a ja polecam konsekwentnie dzinsy motto i przewiewną kurtkę z protektorami - ot, na przykład taką, jaką w zeszłym roku dawali w Intermotors za bardzo nieduże pieniądze. Sprawdziło się w korkach idealnie :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to co, klapki, spodenki i t-shit :biggrin:

 

a na powaznie to jeansy z kewlarem to taka troche sciema bo niby przy slizgu dupsko powinny ochronic ale ziomek mial glebke wlasnie w takich dzinach i nie tyle dupe obtarl co okrotnie pogruchotal kolana bo nie maja zanego protektora na kolanach a przy glebie predzej "turlasz sie" niz slizgasz (oczywiscie nie mowie o wiekrzych predkosciach) i wtedy mozna sobie niezle kuku zrobic.

W ruchu miejskim zajebiscie sprawdzaja sie ochraniacze na kolana ale tez nie te najtansze tylko musza byc z konkretnym mocowaniem i wtedy albo do zwyklych jeansow albo do krotkich w upal nie ma problemu a uszkodzisz raz kolana to potem mozesz juz sobie nigdy nie pobiegac.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...