Skocz do zawartości

Jazda na scigantach od 24 lat??!!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ustawowy termin 30 dni, na zgłoszenie zmian w pojeździe, wymagających zmian w dokumentach?

 

ASO nie jest stroną w razie czyjejś wpadki.

 

Jest jakis radca prawny/adwokat na tym forum?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijają siebie samych ci co jeżdżą po torach wyścigowych a nie ci co jadą 200 km/h przez stare miasto.

ci co jeżdżą po torach żadko się zabijają (na torze)

ja nie bronie tych co lecą w mieście 200km/h, ja bronie prawa powiedzmy 19sto latków którzy chcę jeździć normalnym motocyklem a nie skuterem czy jakąś dławką

 

Niestety odsetek małoletnich kretynów jest za duży, żeby pozostawić wszystkim wolny wybór. Ci co jeżdżą rozsądnie na R-1 i CBR mimo 18 lat muszą się dostosować do reszty. I ch*j!

a jaki jest odsetek niemałoletnich kretynów?

widziałeś zapewne filmik z dzidkiem i bmw? -w jakim on wieku?i myślę że najwięcej jest kretynów w tym przedziale wiekowym (czyli +- w moim :icon_mrgreen: )

na razie nie muszą -dopiero będą musieli :biggrin:

 

 

A ustawowy termin 30 dni, na zgłoszenie zmian w pojeździe, wymagających zmian w dokumentach?

 

ASO nie jest stroną w razie czyjejś wpadki.

 

Jest jakis radca prawny/adwokat na tym forum?

 

tu nie potrzeba żadnego prawnika, to co piszesz jest logiczne

ASO czy nawet jakiś inny warsztat nie ma nic do tego co pisze w dowodzie, to jest Twój ewentualny problem aby (czy wogule zgłaszać :icon_mrgreen: )zgłosić zmiany w wydziale komunikacji

 

 

Jak Ci sie to nie podoba to proponuje Ci emigracje do jednej z republik bananowch, moze tam nie bedziesz zmuszony dostosowywac sie do prawa.

mi się podoba tak jak jest

a widzi się przykręcanie kurka, dążenie do państwa autorytarnego we wszystkich dziedzinach

to ty spieprzyłeś z kraju i jesteś zadowolony z prawa jakie panuje w niemczech ale nie ładuj nam na siłę że to jest dobre i my tez tak musimy

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzi się przykręcanie kurka, dążenie do państwa autorytarnego we wszystkich dziedzinach

to ty spieprzyłeś z kraju i jesteś zadowolony z prawa jakie panuje w niemczech ale nie ładuj nam na siłę że to jest dobre i my tez tak musimy

 

Siemka !

 

mam jakies dziwne wrazenia :biggrin: Czyzbys czytal w " Przy Piwie " " Kto nie kocha Komuchow " ???

 

przedewszystkim Kto daje Ci prawo do takiej wypowiedzi ? Mniejasza z tym mozna to okreslac jak kto chce.

 

Wyjechalem legalnie na polskim paszporcie, czyli nie spieprzylam ! Po prostu nie mialem juz wracac - rozumiesz roznice ? ? ?

 

Ty rowniez mozesz wyjechac, nikt Ci tego nie zabrania !

 

Z jednaj strony burzycie sie na prawo ktore niedlugo ma wejsc ( i wejdzie ), to prawo jest dla ich dobra. Ktos ( Legislatywa ) na gwalt chce bronic tych ktorzy sami siebie / przed soba nie sa w stanie obronic sie albo przed swoja glupota, ulanska fantazja albo nieumiejetnoscia jazdy potworem. Spojrz na to moze ze strony doroslych "moje" dziecko.

 

Poczytaj tematy " Od ilu lat PJ ? Zdajesz sobie sprawe ile mlodziezy totalnie olewa jednoslady ??? Dla nich jest wazniejsze np. jak najszybciej jezdzic furka tatusia. Prawo umozliwiajace im to - czyli jezdzenie z opiekunem wejdzie predzej czy pozniej.

 

I co, mozesz wszystkim zrobic dobrze ?

 

pozdrawiam

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobijta się najlepiej... :rolleyes:

Poziom dysputy spadł. Dotychczas, mimo napiętej atmosfery, padały konkrety i nowe informacje, ważne dla zainteresowanych.

Zatem, nie kłóćta sie, bo nie o to chodzi.

Buziaki.

Najspokojniejszy Instruktor We Wsi :crossy:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rowniez mozesz wyjechac, nikt Ci tego nie zabrania !

mam to już za sobą :crossy:

 

to prawo jest dla ich dobra.

no i to jest sedno sprawy, jak kurna ktoś może wiedzieć co jest dla mnie dobre

właśnie najbardziej mnie wku**ia jak ktoś inny wie co dla mnie jest najlepsze :rolleyes:

to nie jest dobre dla młodzieży tylko dla tych co te przepisy wymyślają, chcą mieć spokój, chcą mieć mniej problemów, nie chcą płacić za ewentualne skutki wypadków itd

tyle że nietędy droga, bo jak tak dalej pójdzie to wszczepią nam te pieprzone wyżej wspomniane chipy i też będzie, że to dla naszego dobra

 

Spojrz na to moze ze strony doroslych "moje" dziecko.

no właśnie, niech dorośli wychowają swoje dzieci, niech nie dają im bawarek w ręce, niech nie kupują im r1 czy czegoś podobnego

ale kurna jeśli w wieku 19 lat powiedzmy, pracuje, mieszkam na swoim, płacę pieprzone podatki i spływa na mnie jeszcze niewiadomo co, to dlaczego mam ograniczenia w innych sferach, dlaczego mam mieć inne (mniejsze) prawa niż inni niby dorośli?

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurna jeśli w wieku 19 lat powiedzmy, pracuje, mieszkam na swoim, płacę pieprzone podatki i spływa na mnie jeszcze niewiadomo co, to dlaczego mam ograniczenia w innych sferach, dlaczego mam mieć inne (mniejsze) prawa niż inni niby dorośli?

 

to np. w stansach nie mozesz wejsc do knajpy i napic sie piwa, bo takie tam akurat jest prawo i jakos wszyscy zyja.

 

Nie wiem, czy nie rozumiesz ale raczej Ty nie chcesz rozumiec. Mnie tez juz niestety ta dysputa z Toba znudzila, jak i innych wiec. tym razem sie definitywnie wylaczam.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kurna jeśli w wieku 19 lat powiedzmy, pracuje, mieszkam na swoim, płacę pieprzone podatki i spływa na mnie jeszcze niewiadomo co, to dlaczego mam ograniczenia w innych sferach, dlaczego mam mieć inne (mniejsze) prawa niż inni niby dorośli?

 

bo np. w stansach nie mozesz wejsc do knajpy i napic sie piwa, bo nie nasz skonczonych 21lati nie jastes pelnoletni. Coz takie tam akurat jest prawo i jakos wszyscy zyja.

 

Nie wiem, czy nie rozumiesz ale raczej Ty nie chcesz rozumiec. Mnie tez juz niestety ta dysputa z Toba znudzila, jak i innych wiec. tym razem sie definitywnie wylaczam.

 

pozdrawiam

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy nie rozumiesz ale raczej Ty nie chcesz rozumiec. Mnie tez juz niestety ta dysputa z Toba znudzila, jak i innych wiec. tym razem sie definitywnie wylaczam.

 

ja rozumiem, po prostu władza, tak jak i Ty myślą że to bedzie dla mnie dobre a tak naprawdę będzie dobre dla władzy i Twojego samopoczucia

może po prostu boli Cię że Ty nie miałeś tego gdy sam byłeś młody?

znam to bo wielu starszych się tak zachowuje

Ciebie dyskusja wcale nie znudziła bo swoje teksty możesz klepać w klawiaturę ile wlezie co zresztą słusznie zauważa Sosna (gościu -bawisz mnie do łez :flesje: ) i jeszcze tutaj cos pewnie wklepiesz :bigrazz:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jakies newsy, zmiany w ustawie, cos ktos slyszal ?

 

PS.jeździlem na 50 potem na 125/50 i na 250.

Prawko mam od tego roku i kupuje Horneta 600, bede smigac od Kwietnia i wychodzi z tego, ze nie moge na nim jeździć ?

 

Jak tak to trzeba go bedzie zdlawic do rejestracji i zrobic mu 10 KM ?

 

Beda znowu wojny mototocklisci VS Policja.... mase kombinacji i wogole.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedzcie mi proszę jak to w końcu jest, przeczytałem parę stron ale wszystko mi się mota. Dwa pytanka:

 

- czy gdy ukończę 18 lat i będę robił prawo jazdy kat. A na motocykl to jeżeli już zrobię będę mógł śmigać sprzętem jakim chcę czy będę ograniczony do... no właśnie do czego? PJ powinienem mieć w przyszłe wakacje.

 

I jak już jesteśmy w temacie to powiedzcie mi jak możecie:

 

- jeżeli zrobię prawko kat. B na samochód osobowy to będę mógł śmigać każdą furą czy też będą mnie obowiązywać jakieś zakazy i nakazy? Np. śmiganie z jakimiś naklejkami-listkami na szybie itp? :icon_mrgreen:

 

Proszę o odpowiedź jak możecie :icon_razz:.

Cheers ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...