Skocz do zawartości

Żarówka do motocykli


Rekomendowane odpowiedzi

W lutowym Świecie Motocykli piszą o żarówce nowej generacji Philips Moto Vision zaprojektowanej specjalnie dla poprawy bezpieczeństwa motocyklistów. Podobno dzięki niej kierowca widzi więcej i jego więcej ludzi widzi dzięki pomarańczowej poświacie... Czy ktoś już to kupił i przetestował? Dobre li to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystarczy a'la xenon i "na dlugich" non stop ??

 

:biggrin: nie

poczytaj o żarówkach pomalowanych na niebiesko. w skrócie: to bajer dla tępych dresów

u mnie jeździ vision plus +50%, w czterołapym i w moto - moje wrażenia mogą być mylne, ale np na przeglądzie po zapaleniu świateł diagnosta stwierdził, że bardzo dobrze świecą... póki co za krótko (ca 1,5 roku) żeby coś więcej powiedzieć o trwałości, a ta jest ponoć niższa niż standardowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie w kilku miejscach o te zarowki. Wszedzie uzyskalem odpowiedz (po pewnym czasie), ze niestety dystrybutor nie ma ich jeszcze w ofercie i nie okreslil ceny.

 

 

czołem

 

żarówki są w ofercie Philipsa w PL. Dotychczas sprzedażą zajmował się InterCars/InterMotors, ale z tego co wiem mają pojawić się w zdecydowanie szerszej dystrybucji.

Posiadam takowe (niestety jeszcze nie testowane).

 

pozdr

Edytowane przez skandynaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie moze jest philips, ale jezeli chodzi o zarowki H4 to w sklepie internetowym nie ma w sprzedazy zadnego produktu tej marki.

 

W sklepie internetowym IC jest jeden model zarowki PHILIPS ŻARÓWKA 12V 55W H3 biała.

 

Najwidoczniej asortyment w sklepie internetowym nie pokrywa sie z tym co oferuje IC w normalnej sieci sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...