Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 23.05 o godzinie 18:30 wróciłem ze Szkocji. Na liczniku nakręcone tylko 1760mil.

Pełne słonce na Isle of Skye i na północy Szkocji przez jakies 5 dni później nie wielkie zachmurzenie ale ciągle ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok milo bedzie spotkac kogos wczoraj widzialem troche rodakow pod ACE CAFFE.

jestem w trakcie skladania ale juz dzis bede na drodze znak rozpoznawczy scratch na lewicy baku:) dosc duzy przez szalonego kierowce samochodu

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ZEBYM TU KOMUS LATA LICZYL, ALE KALI MA DZIS URODZINY!!!! :banghead: NAJLEPSZEGO

SPEłNENIA KOLEJNYCH MARZEN BO TO NAJWIEKSZE JUZ SPELNIONE, A W OSIAGNIECIU KOLEJNYCHJ POMOZE CI CZARNA :wink: ZADOWOLENIA Z SIEBIE I Z KAWKI NO I SZEROKOśCIIIIIIIIIIIIII....... >>----> :biggrin:

 

P.S

a przy okazji życze Tobie i sobie :wink: żebyś "mogła mnie zobaczyć w lusterku"jak najszybciej...

Edytowane przez Hydzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam swoje upragnione nowe wydechy..niestety nie zamocowane jeszcze ,bo sie maly problem pojawil....moto na wtrysk, do wydechu ida czujniki spalania czy jak im tam po jednym na kazdy wydech.....a w nowych nie ma na nie miejsca...zadnej dziurki,zadnego nic.....pieron....no ale wrzucilem temat na mechanike...poki co bez odzewu :banghead: ....do producenta tez maila napisalem i tez jeszcze nic.... moze bez tych czujnikow bedzie hulal normalnie....juz mnie glowa od tego wszystkiego boli..... :lalag:

pozdr :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiec ponawiam pytanie: kto sie pisze na wyjazd 20 - 22 czerwca ??? :crossy:

Moze juz Kali z Hydziem tez dotra ???

Moze inne osoby ??? Gilotyna z facetem ....

Zapraszamy wszystkich Polakow na motocyklach z okolic poludnia Anglii

 

Male sprostowanie: Kasia postarzeje sie dopiero w lipcu i z tej okazji 11-13 lipca bedzie pod Durdle Door topic smutki (oczywiscie w wodach oceanu, nie w butelce :icon_razz: ). Tak wiec impreza w Lulworth pod herbem Marouderki sie odbedzie ale to bedzie moja impreza urodzinowa :icon_razz: : namioty, ognicho i te klimaty :icon_evil: . Ale musicie sobie sami spanie zabukowac bo trzeba od razu placic przy bukowaniu. Majkelowi juz numer do osrodka podalam, reszta kontakt na priv to podesle numer kontaktowy. Koszt ok 50 funtow za namiot za 2 noce (z dostepem do elektrycznosci i prysznicow). Majkel - jak chcesz sobie zabukowac ten domek to streszczenie bo jeszcze tylko 1 zostal, my bierzemy namiot (znaczy sie pozyczamy od Ciebie zeby sie scislej wyrazic :P).

 

DAJCIE ZNAC KTO BEDZIE.

 

A jak sie ktos rzeczywiscie wybiera do Durdle Door 20-22 czerwca to chetnie was odwiedze ale czapki kierowniczki wycieczki tym razem wolalabym nie zakladac - URLOP MAM :crossy:

 

Z reszta juz o tym pisalam kilka stron temu ale dla przypomnienia:

 

Kaowiec sie melduje i dziala. A teraz Was zaskocze znienacka:

 

Zapraszam na urodzinowo-ogniskowo-biwakowa imprezke :buttrock: 11-13 lipca (moze byc weekend przed albo weekend po). Postarzeje sie dokladnie 14tego lipca ale na najblizszy weekend (11-13) jest tylko 1 domek wolny a jak Majki chce chate to przydaloby sie wiecej bo jest tak:

Domek 2 bedroom za 2 noce: 220 (teoretycznie na max 4 osoby ale kto to sprawdzi - przeciez nie jedziemy tam spac!) czyli 27,5/noc/osoba

Namiot (z dostepem do pradu): 50 za 2 noce za namiot wiec polowa ceny przy 2 osobach.

Dajcie znac jak wam pasuje termin i co wam bukowac. Nie wiem czy sa w ogole jakies domki wolne na 5-6 lipca ani na 18-19 ale obiecuje to nadrobic w trybie pinlym .

W sobote jade do Barcelony :flesje: i przed wyjazdem mam troche na glowie a po powrocie bede zmeczona ale Majkelow calkiem skutecznie idzie mobilizowanie mnie droga smsowa (co dziwne u Majlkela biorac pod uwage jego sklonnosci do gubienia telefonu)

 

Jedyna roznica to ze nie bede Wam bukowac noclegu bo tak jak pisalam trzeba od razu placic przy bukowaniu a taka dobra to nie jestem :biggrin: wiec na priva moge podac nr do osrodka.

Edytowane przez Marouda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nic nie moge powiedzieć. Poznałbym Was już w końcu, ale w dalszym ciagu wiem wielkie NIC i czekam na telefon z ubezpieczalni. Orientuje się ktoś czy w przypadku zwrotu pieniędzy przez ubezpieczalnie trzeba długo czekac? Najchetniej już bym zaczał szukać żeby miec jeszze sznase na ten lipiec, ale to na razie bylo by dzielnie skóry na niedzwaidku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw.Hydzio to czesto w Twoich rejonach jestesmy;)

 

 

To możesz mi powiedzieć dlaczego mnie jeszcze nie odwiedziliscie??;) Ja też jestem czesto w Londynie, ale raczej tylko w pracy...Bedziecie w okolicy to zagladnijcie...może nawet w ten weekend?? Jak cos to dajcie znać. Wolne mam w piątek i sobote...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...