Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Informuje ze oficjalnie rozpoczalem poszukiwania moto :cool: wiec moze gdyby ktos z was lub waszych znajomych mial do zaoferowania jakiegos pewnego sprzeta to prosze o info. Szukam jakiejs sportowo-turystycznej szescsetki. Najchetniej bym widzial fazera ale jesli bedzie cos innego (bandit, t-cat, etc) ale w naprawde dobrym stanie to oczywiscie wezme pod uwage. Mam do wydania 1300 fuli max. Pozdr

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Informuje ze oficjalnie rozpoczalem poszukiwania moto :lalag: wiec moze gdyby ktos z was lub waszych znajomych mial do zaoferowania jakiegos pewnego sprzeta to prosze o info. Szukam jakiejs sportowo-turystycznej szescsetki. Najchetniej bym widzial fazera ale jesli bedzie cos innego (bandit, t-cat, etc) ale w naprawde dobrym stanie to oczywiscie wezme pod uwage. Mam do wydania 1300 fuli max. Pozdr

 

Puścił bym Ci mojego, bo właśnie jest na wydaniu, ale tych "fuli" masz zdecydowanie za mało :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :lapad:

Za 1300 "fulli" to nic nie kupisz ....

Ja teraz przymierzam sie do NTV 650 z 2003 ale za 2300 "fuli" :icon_mrgreen:

Z taka kasa to nie bardzo mozesz sie na cos porywac.

Sorry :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skad Ty masz takie okazje ??? :eek:

Gdzies z garazu czy prywatnie z ogloszenia ???

Bo ja szukam tylko na Ebayu, bo w uzywane w "garazach" dosyc drogie. :flesje:

Juz nie mowiac o salonach :P

Podaj jakies namiary, bo moze kolo Ciebie sa tansze ??? ;) :biggrin:

 

edit: teraz zobaczylem zes ze Szkocji ..........

No tam moga byc tanie, ale .............. ode mnie to 500 mil !!!!

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwa znalazlem na forach internetowych. T-cat stoi w Aberdeen, sprzedaje go Polak, oglosil sie na www.szkocja.net. Mam kilka zdjec, moto wyglada ok ale ma 50 tys mil. Fazer natomiast jest w Londynie :) a ogloszenie znalazlem na brytyjskim forum fazerowcow czyli www.foc-u.co.uk. Na razie mam jedno zdjecie, wyglada w porzadku, koles obiecal doslac wiecej fotek z blizszej odleglosci. Na budziku 37 tys mil.

 

Majkel, a co powiesz na to :)

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/b...00&max_mileage=

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszy, nie spieszy ........... w poniedzialek oddaje swojego i zostaje z kasiora w reku :icon_mrgreen:

Mam zaklepana ta Honde NTV 650 ............ i jak nic innego nie znajde to pewnie ja wezme. :icon_rolleyes:

Ale potem Draga 1100 tez bede chcial kupic a Hondzie sprzedam :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

helo!

witam wszystkich! u mnie tez los tak chcial, ze wyladowalem tym razem w londynie w tym roku :biggrin: ciesze sie.. londyn rzeczywiscie wyglada jak wiekszosc malych miasteczek w Polsce. swojska atmosfera, znajoma architektura starych XIX-wiecznych budynkow z czasow przemyslowego boomu. po prostu swojsko. 10 min jazdy od centrum i jak okiem siegnac szeregowki po horyzont.. ok, zapedzilem sie.

 

moje pytanie- czy naprawde nie mozna zrobic jakiegos pod-forum dla tego watku? ma juz 27 stron :icon_twisted: ciezko jest przez to przebrnac.

 

i moje pytanie nr 2 - czy ktos zna jakies sklepy z prawdziwego zdarzenia w londynie? mnie po 3 miesiacach udalo sie znalezc 1 w geenwitch- ze stacji DLR trzeba przejsc jakies 500m w lewo (idac w kierunku parku). maja b.durzy wybor ciuchow i kaskow - regaly maja chyba po 30 m dlugosc

 

na wiosne chce jechac swoja Tenera do londka z Polski.. to by bylo na tyle. Pozdrawiam! :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kelpli80 - powitac serdecznie ziomala w jUKeju :flesje: :)

Co do podforum - pytanie do moderatora ... chyba :eek:

Jesli chcesz cos w Londku, pytaj qurima z forum :) :biggrin:

A sam Londyn .......... no coz ........ kwestia gustu ........... dla mnie wielki moloch z cala masa narodowosci.

Za duzy, za szybko, za glosno :icon_twisted:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co wy. Juz teraz moge kupic t-cata z 97 roku z 1000 funtow

 

Mój brat wertuje już 4 miesiąc za thundercat-em. O ile na zdjęciach OK na żywo już kiepsko...Ogladaliśmy już 4 sztuki i...dupa. A powiem, że ma do przeznaczenia trochę więcej niż ty sobie przeznaczyłeś :bigrazz: To ja proponuje uważać, bo albo znalazłeś perełkę w zbożu albo..nie :D

 

Majkel, do czego ty się przymierzasz?? NTV w wersji deauville??? Zacna maszynka.... sam miałem okazję użytkować NTV-ke ale naked. Pikne czasy, super silniczek, kardanik hmmm. Teraz czasami też szukam po eBayu, może się trafi jakaś okazja, ale ciężko...A marzy mi sie kolor wiśnia i białe felunie :icon_mrgreen: chyba mam zboczenie do tego motonga :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat wertuje już 4 miesiąc za thundercat-em. O ile na zdjęciach OK na żywo już kiepsko...Ogladaliśmy już 4 sztuki i...dupa. A powiem, że ma do przeznaczenia trochę więcej niż ty sobie przeznaczyłeś :icon_mrgreen: To ja proponuje uważać, bo albo znalazłeś perełkę w zbożu albo..nie :D

Do tamtego t-cata podchodze z duzym dystansem ale ten fazer to mi sie bardzo widzi :bigrazz:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...