Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kazek dkw kolo Ciebie ???

Jeszcze zyje i tam mieszka ???

 

No witam wszystkich!!!! :biggrin:

Mieszkam i zyje jeszcze tu w U.K !!!!

Tylko szkoda ze nie było dane nam sie spotkać i pośmigać wspólnie

Właśnie wróciłem z PL :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh pomieszkało by się znowu trochę na wyspach ;-)

W Polandowie nuda :banghead:

 

Jaka nuda !!! :eek:

Czlowieku, jedziesz sobie spokojnie a tu ni z tad ni z owad wyskakuje Ci puszka !!! :banghead:

No i te wszechobecne dziury !!! :lapad:

Nudzic sie nie mozna, odwieczna walka o przetrwanie :)

 

Wibrajce???hmmm..Jestes pewien ze to Wildek?? :biggrin:

W moim wibrowalo dopiero powyzej ok 170 ale czy strasznie?? :)

 

No to teraz Ci moge juz cos wiecej powiedziec ...

Nie tyle wibracje, ale ta praca silnika jak odkrecasz manetke powoduje ze ci nogi cale drza ;)

Juz nie mowiac jak po 200 kilometrah trzeba zejsc a czujesz jak masz miekkie nogi :)

Generalnie jazda jest zajebista, ale nie sadzilem ze trzeba tak wachlowac biegami ...

Myslalem ze zapne 5 przy 60 km/h i bede tylko matetka pracowal a tu sie tak nie da :P

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to teraz Ci moge juz cos wiecej powiedziec ...

Nie tyle wibracje, ale ta praca silnika jak odkrecasz manetke powoduje ze ci nogi cale drza :buttrock:

Juz nie mowiac jak po 200 kilometrah trzeba zejsc a czujesz jak masz miekkie nogi :D

Generalnie jazda jest zajebista, ale nie sadzilem ze trzeba tak wachlowac biegami ...

Myslalem ze zapne 5 przy 60 km/h i bede tylko matetka pracowal a tu sie tak nie da :biggrin:

Witam..Dziwne dla mnie to o czym piszesz, ja własnie zapinałem piatke od 70 w gore ,az do zamkniecia licznika :biggrin: Wiadomo ze jak chcesz miec konkretniejsze przyspieszenia np. przy wyprzedzaniu to kręc wyzej na nizszych biegach ale do lajtowej jazdy ten zakres powinien byc OK.Masz w nim oryginalne podłogi ? jesli tak to sprawdz stan gum na nich.pzdr..

 

No witam wszystkich!!!! :P

Mieszkam i zyje jeszcze tu w U.K !!!!

Tylko szkoda ze nie było dane nam sie spotkać i pośmigać wspólnie

Właśnie wróciłem z PL :buttrock:

Czesc...najblizej był Majkel ale On nawiał :biggrin: W miare blisko jest Wampimar ,smigalismy juz razem :crossy: ,moze cos na wekenda by zmontował??Gdzie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam..Dziwne dla mnie to o czym piszesz, ja własnie zapinałem piatke od 70 w gore ,az do zamkniecia licznika :bigrazz: Wiadomo ze jak chcesz miec konkretniejsze przyspieszenia np. przy wyprzedzaniu to kręc wyzej na nizszych biegach ale do lajtowej jazdy ten zakres powinien byc OK.Masz w nim oryginalne podłogi ? jesli tak to sprawdz stan gum na nich.pzdr..

Czesc...najblizej był Majkel ale On nawiał :banghead: W miare blisko jest Wampimar ,smigalismy juz razem :crossy: ,moze cos na wekenda by zmontował??Gdzie mieszkasz?

 

No witam ja jestem z Bognor Regis :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam do Ci okolo 150 mil

 

To bylo nie bylo jednak dalsza "okolica". Chociaz okreslenie to jest oczywiscie zalezne od punktu widzenia piszacego i odpowiadajacego :P

 

Dziekuje za odpowiedz.

Zaopatrzylem sie w koncu w pojazd 2 kolowy wiec jest szansa na spotkanie sie ktoregos dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Foxa bylem wczoraj.

Jednakze z powodu pogody jaka panowala ilosc bikerow nie powalala.

 

Moto nabyte w wekend wiec sie dopiero zaczne wjezdzac w sprzeta i okoliczne drogi.

 

W sumie dobrze wiedziec kto przebywa "o rzut beretem"

 

@pyzdra1 - chetnie aczkolwiek w wekend jedynie i to tez nie zawsze niestety - obowiazki rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...