Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Te zdjęcia powinny być ocenzurowane :bigrazz:

 

Widzenie podobne do mojego :flesje:

 

Majkel - gratulacje telefonu. Na Durdle door pisze sie ale dopiero po 8 czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...znalazlam!

 

Pytanko:

macie namiary na kogos w okolicach Londka kto odmalowalby nasza zasluzona wirazke na jakis cywilizowany kolor?Nie mozemy nikogo znalezc,ze o wymianie siodelka nie wspomne... :bigrazz:

Edytowane przez Gilotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Rzes sie rozpisal, niech Ci gwiazdka .... :eek:

Ja bym skoczył ............... :bigrazz:

 

 

Majkel - gratulacje telefonu. Na Durdle door pisze sie ale dopiero po 8 czerwca.

 

Dzieki bardzo i planuje moze tam skoczyc ( Co, ja nie skocze ??? ) 13-16 czerwca :banghead:

Kasienka ............. do roboty :crossy: ........... znaczy sie organizacyjnej :flesje:

 

Uff...znalazlam!

 

Pytanko:

macie namiary na kogos w okolicach Londka kto odmalowalby nasza zasluzona wirazke na jakis cywilizowany kolor?Nie mozemy nikogo znalezc,ze o wymianie siodelka nie wspomne... :eek:

 

Gratulacje !!!! :clap:

Jak chcesz to potrafisz :wink:

Zagadaj do qurima z forum, On w Londku zna chyba kazdy kat i powinien Ci pomoc :lalag:

 

Albo tu:

http://www.polishbikers.fora.pl/

Tu sie spotykaja polscy bikerzy z Londka i okolic :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialam,ze moja weekendowa robota bedzie mocno kolidowala z Waszymi wypadami :banghead:

Widze,ze znowu szykuje sie super impreza 13-16 czerwca...Moze dam rade podjechac chociaz na pare godzin...Ehh,czy istnieje na tym forum ktos,kto ma wolne wtorek,sroda,czwartek...?

Chyba przeznacze te prawie 3 tyg urlopu w lipcu na objechanie wyspy i przywitanie sie z kazdym z osobna ;)

Dopiero dzis dopielam na ostatni guzik papierkowe sprawy(komis opoznial sie z wyslaniem dokumentow) i moge wreszcie spokojnie jezdzic ;)

Ale nie proznowalam przez ostatnie dni-zaopatrzylam sie w troche zelastwa,co by zlodziejom zycie utrudnic no i ...kupilam sobie wypas kurteczke :icon_mrgreen:

Pozdro

Edytowane przez Kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem, ale zapisany byl na karcie w starym telefonie :rolleyes:

Fajna byla bo chociaz bezpiecznie lodzika robila :buttrock:

Kanibalizm bez stresu !!! :crossy:

 

Yyyyyy....oczom nie wierzę...takie teksty? No ,nie żebym byłam totalną matroną,ale chwilka.... :evil:

 

Pozdro z W-wy, staruszku-prawdziwku :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh,czy istnieje na tym forum ktos,kto ma wolne wtorek,sroda,czwartek...?

 

 

Ktos sie kiedys deklarowal ze wlasnie ma wolne w tygodniu.

Ja tez teoretycznie pracuje caly weekend wlacznie z sobotami i niedzielami, ale ...... motocykle ponad wszystko ;)

Ty tez moglabys wziac wolne i w koncu spotkac sie z nami w Durdle Door. :lalag:

Zwlaszcza ze robi sie pieknie i cieplo i czas zobaczyc panie w bikini :evil: :P

 

Yyyyyy....oczom nie wierzę...takie teksty? No ,nie żebym byłam totalną matroną,ale chwilka.... :eek:

 

Eeeeeeeee tam Agus w sumie nic specjalnego ..........

Blondyna jak blondyna .........

Troche jej sie rece trzesly i byla troszke speszona, ale ............ dala rade ;)

A teksty coz .............. nie mamy po 15 lat i nie ma czego ukrywac :clap:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ! Czy kto :D s z was przerabiał już temat jazdy do Polski na 2 kołach ? Pomijając ekstremalne wyczyny ,ile godzin trzeba średnio na to liczyć ? Jadę za około 2 tygodnie,może jest ktoś chętny ?Które promy polecacie ? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja śmignąłem rok temu na FZS Fazer.

Założenia: droga na raz, bez spania.

Wyjechałem wcześnie rano. O 7 prom (Seafrance). Droga do PL górą Niemiec. Nuda jak cholera. Czas około 23 godziny z promem.

Droga powrotna południowa część Niemiec, dużo ciekawsza (górki, łuki, ciekawe widoki wbrew pozorom jak na trasę) i wcale nie taka dłuższa, może o 100km. Czas 19 godzin (gdyby nie mgła we Francji w okolicach promu i problemy z dokowaniem mogło być mniej).

Prędkości dość spore, 150 - 160 średnia którą starałem się utrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ! Czy kto :) s z was przerabiał już temat jazdy do Polski na 2 kołach ? Pomijając ekstremalne wyczyny ,ile godzin trzeba średnio na to liczyć ? Jadę za około 2 tygodnie,może jest ktoś chętny ?Które promy polecacie ? Pozdrawiam !

 

ja bede smigal na poczatku lipca z predkosciami nieco mniejszymi niz Ruthi:) i przerwe na krotki sen tez po drodze....

prom mam z Dover do Dunkierki....45 funa w 2 strony....

pozdr :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ! Czy kto :biggrin: s z was przerabiał już temat jazdy do Polski na 2 kołach ? Pomijając ekstremalne wyczyny ,ile godzin trzeba średnio na to liczyć ? Jadę za około 2 tygodnie,może jest ktoś chętny ?Które promy polecacie ? Pozdrawiam !

 

 

siemka, ja tez jade za 2 tyg ale niestety puszka :/. A ty chcesz jechas swoim monsterkiem?, czy zakupiles cos innego?

 

Pozdro

Sylwestroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was ! Czy kto :D s z was przerabiał już temat jazdy do Polski na 2 kołach ? Pomijając ekstremalne wyczyny ,ile godzin trzeba średnio na to liczyć ? Jadę za około 2 tygodnie,może jest ktoś chętny ?Które promy polecacie ? Pozdrawiam !

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?act=ST&f=16&t=84503 Tu jest troche opini na ten temat.Ja bylem w kraju juz trzy razy i w maju raz we francuskich alpach.Do Polski podroz nie ma nic wspolnego z przyjemnoscia szczegolnie jak nie zaliczysz noclegu.Szum w uszach po podrozy nie rowna sie z szumem po koncercie mayday a miesnie karku :clap: trza miec ze stali szczegolnie gdy sie jedzie z torba na baku.Trzeba tez uwazac na tankowania bo zuzycie paliwa przy wiekszych predkosciach rosnie a odleglosci na stacjach potrafia byc ok 60 km .Za to do polski nie zalapiesz zadnych platnych autostrad, we francji jadac na poludnie przez Paryz a potem z Paryza do genevy zaplacilem w jedna strone ok 40 euro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...