Skocz do zawartości

United Kingdom czyli Angielskie przy piwie


ciarah
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Majkel dokad plyniesz promem? do southampton czy gdzies indziej? Jak do soton to sie tu spotkamy.

Z toba Kazek i z kolega Pama mysle ze sie spotkamy w bognor.

A co z Toba vampimar? przyjezdzasz czy odpuszczasz?

No panowie piatek wiec dawac tu jakies meskie decyzje :-)

 

Jak mamy smigac gdzies po National Parku, to raczej bede plynal do Portsmouth i stamtad na Havant i Chichester smigał :crossy:

Ale z tego co pamietam mielismy sie umowic na 24, prawda ??? :eek: Bo teraz ja pracuje .....

A przyszla niedziela tez pod znakiem zapytania, bo musze auto z Southampton odebrac :icon_exclaim:

A tak przy okazji auta ............ moze ktos chce kupic Nissana Micre 2002 rocznik z przybiegiem 4800 mil tylko ???

 

[...]czy jest kto chetny?? pogoda nie zaciekawa ja caly czas smigam :icon_question:

 

Ja tez smigam a ostatnio to wracam po 22 i troszku pizdzi :icon_exclaim:

Ale twardym a nie mietkim trzeba byc :wink: :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Cfaniaki. Poza Londynem to miło się smiga. Jak se myśle że mam wyjeżdzać z Londka to mnie krew zalewa i wole siedziec w domu bo przez miasto 1h na wolność to trochę za dużo. A w Londku ktoś smiga? Co z Suthend Shakedown? W Wielkanoc? Może jakieś spotkanie z brytyjską policją na BikeSafe? :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]A w Londku ktoś smiga? Co z Suthend Shakedown?

 

Tu masz linka gdzie spotykaja sie rajdersi w Londu najczesciej w Ace Cafe ( notabene 3/4 zalogi tego przybytku to Polacy :buttrock: )

A ze My wlasnie nie jestesmy z Londynu ........... to mamy ochote gdzies razem posmigac :bigrazz: :bigrazz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy smigac gdzies po National Parku, to raczej bede plynal do Portsmouth i stamtad na Havant i Chichester smigał :crossy:

Ale z tego co pamietam mielismy sie umowic na 24, prawda ??? :eek: Bo teraz ja pracuje .....

A przyszla niedziela tez pod znakiem zapytania, bo musze auto z Southampton odebrac :P

A tak przy okazji auta ............ moze ktos chce kupic Nissana Micre 2002 rocznik z przybiegiem 4800 mil tylko ???

 

Ja tez smigam a ostatnio to wracam po 22 i troszku pizdzi :)

Ale twardym a nie mietkim trzeba byc :buttrock: :crossy:

 

 

eeee no caly czas chodzilo o ta niedziele :-) hehe

My sie na jutro umuwilismy jest nas 3ech wiec spoko. polatamy sobie troszke, szkoda ze tak ziiimno sie zrobilo :-( ale juz niedlugo i wiosna.

Po 22 to moje moto juz zimne stoi :-) jak slonce zaczyna gasnac czyli okolo 17 moja ochota na jazde sie konczy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponowna prośba do ADMINISTRACJI :)

 

 

i ja sie dalaczam:)siedzimy tu tak w ukryciu

pozdr :wink:

 

Dobrze by bylo osobny temacik i w nim jeszcze jakis podzial na polnoc ,poludnie ,wschod i zachod :biggrin:

 

ja bym proponowal poludniowy - zachod :biggrin:

Edytowane przez Vampimar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz linka gdzie spotykaja sie rajdersi w Londu najczesciej w Ace Cafe ( notabene 3/4 zalogi tego przybytku to Polacy :biggrin: )

A ze My wlasnie nie jestesmy z Londynu ........... to mamy ochote gdzies razem posmigac :biggrin: :)

 

 

Heh. Linka zadnego nei widzę.hehe. A Ace Cafe wiem zie jest ale komercyjny klimat odstrasza. pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Linka zadnego nei widzę.hehe. A Ace Cafe wiem zie jest ale komercyjny klimat odstrasza. pzdr.

 

taaaaaaaaaaaaa mea culpa :notworthy:

http://www.polishbikers.fora.pl/

Teraz chyba bedzie OK :lalag:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, wiem że to troche off top ale czy mógłbym liczyć na waszą pomoc w zakupie moto z UK. Chodzi mi o oględziny danej maszynki i ewentualną pomoc w zakupie, co do transportu kogoś tam mam ale jakby co też mile widziane propozycje :)

szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Ja sprowadzam motocykle z UK oraz zajmuję sie transportem. Jak masz jakieś pytania to zapraszam.

Pozdrawiam!

 

 

BTW: jak ktoś chciałby przywlec coś z Polski to mogę zabrać w okolicach 27 lutego bo lecę praktycznie pustym vanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...