Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

rezerwacja - wstępnie sztuk 1 - w lesie nie będę spać bo tam wilki i niedźwiady grasują;-) więc pewnie w Śnieżniku wyląduje lub pod stołem u Łysego;-)

 

o kurde to postraszyles, moze rozpalimy ognicho i pospiewamy ? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Cezesek x2

- Ekscesx2

- dwaPe - ?

- Cyklotron - x4

- Unix - x1

- mmm757 - x1

- Krasnal - x2

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07)

- dangel - x2

- bartic - x1 (lub x2)

- oktopus - x1

- Kaka - x1

- qdlaty2004 - x1

- Maciok - ?

- mierzynskim - x1

- TOMASZ MILEWSKI - x2

- Pierwoszów - x2

- marcysiek - x2

- andirut - x1 jezelichodzio jaskinie to ja poprosze dziekuje

- witas39 - x2

- mamor - x1 (lub x2)

- hamir56 - x1

- Deathraw - X2 (?)

- ViragoYama - x1

Mamy kolejnego miłośnika...W bezpośrednim sąsiedztwie Biker's Choice mamy do dyspozycji jedynie 12 miejsc noclegowych, sa to 3 pokoje czterosoboowe z łazienkami, więc jeżeli ktoś liczy tu na odrobinę odosobnienia z partnerką, to odpada. Odnośnie rozlokowania (wstępnego) uczestników to wg kolejnkości zgłoszeń wygladało by to następująco: Knajpa: 1 pokój - ja + Pierwoszów + 2 niewiasty, 2 pokój - Krasnal + Eksces + 2 niewiasty, 3 pokój - Cyklotron x4. Pozostałym proponuję zamieszkać w Sądejówce, jest to miejsce noclegowe o specyficznej kameralnej atmosferze oraz charakterze schroniskowym (niedaleko od Bikers). Bliżej już opisywałem:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?s=...ndpost&p=855891.

Natomisat jeżeli ktoś chce nocleg o nieco wyzszym standardzie i pokój samodzielnie, to zostaje mu Snieżnik, patrz powyższy opis. Wiem , że Tomasz Milewski i Dangel chcieli takie warunki. Proszę o ewentualne korekty. Są to moje propozycje i możemy je w każdej chwili zmienić na Wasze życzenie.

I najistotniejsza dziś sprawa, w ciągu tygodnia muszę podać Łysemu z Kletna ilość chętnych do zwiedzania jaskini. Proszę więc o pilne określenie się w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwzględnię Wasze uwagi i niedługo podam nową listę z zaznaczeniem miejsc noclegowych. Tylko mało coś chętnych na jaskinię i chyba zrezygnujemy z tego. Te parę osób zainteresowanych będzie mogło wejść z jakąś wycieczką na doczepkę. A ponadto wiem z życia, że niewiele z tych planów póżniej wychodzi, a ma być jeszcze objazd okolicy w sobotę, musimy sie pokazać...pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to kurcze szkoda, że z tą jaskinią może nie wypalić. Na zwiedzenie jaskini potrzeba zapewne nie więcej niż godzinę a to moża zawsze wygospodarować w ciągu dnia tak by nie kolidowało z innymi atrakcjami w tym ze wspólną jazdą. Po 450 km jazdy, być na miejscu i nie zobaczyć miejscowych atrakcji to byłoby marnotrawstwo okazji.

 

Nie pamiętam ile potrzeba osób by stworzyć minimalną grupę zwiedzających ale ze swojej strony mogę opłacić dodatkowy bilet jeżeli to ma poprawić statystykę.

Apel do Viragowców z odleglejszych miast; korzystajcie z okazji pobytu w Kletnie i zgłoście chęć zwiedzenia jaskini bo następna okazja dopiero może za .... rok?!

Bywajcie, hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...