Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno 2007


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem nowy na forum więc sie na początek przedstawię, Błażej z okolic Stalowej Woli, Virażke mam już drugi rok lecz dopiero ten sezon w pełni sie postaram wykorzystać gdyż dopiero w tamtym roku we wrześniu zdałem prawko.

 

A teraz moje pytanie:

Skoro tylu jest miłośników tak popularnych sprzętów jak Yamaha Virago, to czy jest jakoweś forum takich właśnie ludzi??

 

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich

Błażej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac konkretnie czy chcesz przyjechac, to zarezerwuje Ci miesjce noclegowe...A spotkanie jest, oczywiście, jak pisali koledzy dla milośników Virago, a nie właścicieli.

:buttrock: Witam.Nie pozzostaje nic innego jak zgłosić swój udział :clap: Sądzę iz grupa z północy bedzie przejeżdzać trasą przez Łask i wtedy dołączę do pozostałych a gdyby była inna trasa przejazdowa to dajcie znać.A co do kwatery to jest chyba obojętne.Zdaję się na Twój wybór.Pozdr dla all :icon_mrgreen: :banghead: :lalag:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

na Hondzie CB 650 kol. "Buber" (szacuneczek dla kolegów) :icon_question:

 

 

Ahem.... ja właścicielem Virago też jestem, tylko że w papierach, bo to moto mojej lepszej połowy. Tak więc posiadacz/sympatyk (bo chętnie się popytam jak się pewne rzeczy robi... :crossy: ) ale jeździć to ja wolę moją CBką :wink:

 

Tak czy inaczej miło będzie!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem nowy na forum więc sie na początek przedstawię, Błażej z okolic Stalowej Woli, Virażke mam już drugi rok lecz dopiero ten sezon w pełni sie postaram wykorzystać gdyż dopiero w tamtym roku we wrześniu zdałem prawko.

 

A teraz moje pytanie:

Skoro tylu jest miłośników tak popularnych sprzętów jak Yamaha Virago, to czy jest jakoweś forum takich właśnie ludzi??

 

Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich

Błażej

 

 

Witamy Cię szopen14 na forum. Wdepnąłeś w samo serce Viragowców i się jeszcze pytasz gdzie jest takie forum? :wink: Moim zdaniem jesteś na najlepszym forum gdzie znajdziesz mnóstwo zapaleńców i porad odnośnie Virago. Ja swoją wiedzę posiadłem właśnie tutaj za co wszystkim miłosnikom Virago i nie tylko Virago dziękuję.

A do Kletna zapraszamy, tylko musisz szczegóły ustalić z szefem :icon_biggrin: . Marcysiek na pewno Ci pomoże.

 

Trzymaj się,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

prosimy o dopisanie jeszcze jednej osoby, czyli z naszej parafii razem 3 osoby i oczywiście 3 noclegi i 3 razy jaskinia ( oczywiście nie noclegi w jaskini : )) )

 

hamir 56 , kosin z żoną .

 

pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy Cię szopen14 na forum. Wdepnąłeś w samo serce Viragowców i się jeszcze pytasz gdzie jest takie forum? :clap: Moim zdaniem jesteś na najlepszym forum gdzie znajdziesz mnóstwo zapaleńców i porad odnośnie Virago. Ja swoją wiedzę posiadłem właśnie tutaj za co wszystkim miłosnikom Virago i nie tylko Virago dziękuję.

A do Kletna zapraszamy, tylko musisz szczegóły ustalić z szefem :clap: . Marcysiek na pewno Ci pomoże.

 

Trzymaj się,

 

Dzięki za miłe przywitanie, a co do wyjazdu do Kletna to muszę to jeszcze przemyśleć i zgromadzić trochę kasy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaje listę rezerwacji miejsc noclegowych

- Cezesek x2, jaskinia, nocleg we własnym zakresie

- Ekscesx2- knajpa, jaskinia

- Cyklotron - x4 - knajpa, jaskinia

- Unix - x1- Sądejówka, bez jaskini

- mmm757 - x1- Sądejówka, jaskinia

- Krasnal - x2- kanjpa, jaskinia

- Tadek - x1 (tylko 21/22.04.07), Sądejówka, bez jaskini

- dangel - x2- Sądejówka, bez jasnini

- bartic - x1, Sądejówka, bez jasnini

- oktopus - x1, Sądejówka, bez jaskini

- Kaka - x1, Śnieżnik, bez jaskini

- qdlaty2004 - x1, Snieżnik, bez jaskini

- mierzynskim - x1- Sądejówka, bez jaskini

- TOMASZ MILEWSKI - x2 - Sądejówka, bez jaskini

- pierwoszów - x2, knajpa, bez jaskini

- marcysiek - x2, knajapa, bez jaskini

- andirut - x1, Sądejówka, bez jaskini

- witas39 - x2, Sądejówka, bez jaskini

- mamor - x1 - Sądejówka, bez jaskini

- hamir56 - x3 - Sądejówka, jaskinia

- ViragoYama - x1 -Śnieżnik, jaskinia

- TomGór x 2 Sądejówka, bez jaskini

- hamir x 1 - Sądejówka, bez jaskini

- r+z - x2, Sądejówka, jaskina

- Buber - 2, Sądejówka, bez jaskini

- aiwa - x2, Sądejówka, bez jaskini

- blackgodiva- x2 Śnieżnik

- jan kalin - x1, Sądejówka, bez jaskini

Lista po kolejnej korekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie z "naborem" to nasz skromny wypad do Kletna może się stać imprezą o ogólnopolskim znaczeniu :banghead: Czym więcej nas tym lepiej. Wraz z nastaniem wiosny zapał i chęć do jazdy rosną co widać po postach.

Ja dzisiaj daję Virazkę na przegląd więc sobie nie pojeżdżę ale Wam życzę przyjemnego śmigania

W załączeniu uzupełniona i porawiona lista kontaktowa grupy "Północ"

 

 

r+z Włocławek tel 504 455 644

mmm757 Świecie tel 501 163 476

qdlaty2004 Zgierz tel 510 282 003

cyklotron W-wa tel 502 448 082

kaka W-wa tel 501 277 310

Tomasz Milewski W-wa tel 602771333

viragoyama Brwinów tel 605 217 766

oktopus Kalisz tel ...

witas39 Sieradz tel ...

 

Dodatkowo nasi przewodnicy, ochotnicy z Wrocławia:

 

bartic Wrocław tel 667 400 239

eksces Wrocław tel 508 067 868

dangel Wrocław tel 783 585 207

pierwoszow Wrocław tel 605 049 655

 

Co jakiś czas będę ją wrzucał dla przypomnienia i mam nadzieję, że z kolejnymi aktualizacjami

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ktoś wziąłby kamerę to film byśmy nakręcili.

 

ja niestety takiego sprzętu nie posiadam,

 

PS

zastanawiam się czy nie zrobić sobie i mojej drugiej połówce koszulki z nikami, żeby odrazu być rozpoznanym przez wasze szanowne gorno, a może zróbmy projekt wspólnej koszulki. (wiem ze niektórzy już takową posiadają). Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W załączeniu uzupełniona i porawiona lista kontaktowa grupy "Północ"

r+z Włocławek tel 504 455 644

mmm757 Świecie tel 501 163 476

qdlaty2004 Zgierz tel 510 282 003

cyklotron W-wa tel 502 448 082

kaka W-wa tel 501 277 310

Tomasz Milewski W-wa tel 602771333

viragoyama Brwinów tel 605 217 766

oktopus Kalisz tel ...

witas39 Sieradz tel ...

 

Dodatkowo nasi przewodnicy, ochotnicy z Wrocławia:

 

bartic Wrocław tel 667 400 239

eksces Wrocław tel 508 067 868

dangel Wrocław tel 783 585 207

pierwoszow Wrocław tel 605 049 655

 

Co jakiś czas będę ją wrzucał dla przypomnienia i mam nadzieję, że z kolejnymi aktualizacjami

Pozdrawiam

Witam kolege

Przegapiłeś nowego kolege z północy:"jan kalin" ŁASK(Łódzkie),

bo będziemy tak jakoś jechać?

Edytowane przez r+z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no lista rosnie w sile, tyle motocykli

musze koniecznie aparat zabrac :)

 

marcysiek o jak ty bedziesz predzej w kletnie

to moze tak jak koledzy z wroclawia wyjedziesz po nas

pozdr

Pewnie, że wyjade,jak będziecie dojeżdżac to pierwoszów da mi znać i wyjade po Was...witac chlebem i solą....no może nie zupełnie...ale cóś koło tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...